Skok na bungee - Poznań

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

Bungee Poznań, ul. Wileńska1, Poznań

Więcej informacji

Pogoda

Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji usługi w innym terminie.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestnika: min 40 kg. Prezent dostępny od 14 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Warunkiem oddania skoku jest zapoznanie się z regulaminem obiektu i jego pisemna akceptacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Nie prowadzimy rezerwacji na godziny. Wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia. Na miejscu obowiązuje kolejka. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Dodaj Opinię

Skok na bungee - Poznań

FAQ

23.01.2022

Jest możliwość dokupienia w voucherze/na miejscu realizacji, zdjęć i nagrywania skoku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na miejscu realizacji można dokupić opcję nagrywania + zdjęcia koszt to 60 zł, zaś sam film lub same zdjęcia to koszt 40 zł. 

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee dla jednej osoby z żurawia wieżowego o wysokości ok. 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest w Poznaniu nad jeziorem maltańskim. 

Komu podarować skok na bungee?

 • Przyjaciółce, która jest miłośniczką wszelkich ekstremalnych skoków

 • Koledze, jako prezent na 18 urodziny

 • Każdemu, kto uwielbia adrenalinę 

Skok na bungee w Poznaniu

Skok na bungee w Poznaniu to niezapomniana przygoda. Przed wjazdem na górę instruktor przypnie uczestnika do uprzęży nożnych i uprzęży pełnej na korpus. Wjazd w koszu na górę zajmie ok. 2 minuty. Następnie instruktor wytłumaczy, w jaki sposób oddać skok, jak będzie on przebiegał oraz jak będzie wyglądało lądowanie. Przed samym skokiem będzie można zobaczyć piękną panoramę miasta oraz niesamowity widok na Jezioro Maltańskie. W ostatniej fazie skoku uczestnik zostaje opuszczony przez instruktorów na ziemię na miękki materac. Osoba obdarowana prezentem może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Bungee 

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą  taśmę wspinaczkową dynamiczną o wytrzymałości prawie dwóch ton. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. W Bungee Poznań oprócz dwóch uprzęży nożnych stosowana jest także dodatkowa uprząż pełna zgodna z normą PN-EN 361, przeznaczoną do asekuracji skoczka Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do skoku mogą być: choroby układu krążenia, ośrodkowego układu nerwowego, choroby oczu oraz narządu ruchu. Na miejscu uczestnik jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o dobrym stanie zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • Podarujesz niezapomniane przeżycie

 • Skok na bungee ucieszy każdego miłośnika ekstremalnych skoków

 • To oryginalny prezent, który sprawdzi się na 18 urodziny lub inną okazję

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Poznań  - kliknij żeby zmienić

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 170 zł

Opcja BEZ ENDU
17 zł

Wykonawca:

Bungee Poznań
Bungee Poznań

Opinie w Google:

5 wynik z 95 ocen
 • Radosław Perz
  Radosław Perz

  Super przeżycia, wspaniała adrenalina polecam wszystkim. nie ma czego się bać wszystko profesjonalnie przygotowane przez bardzo pozytywny zespół . ps. do wszystkich którzy boją się o szarpniecie przez co boją się o swoj kręgosłup ,czegoś takiego nie ma bo to nie jest lina tylko guma która się rozciąga i amortyzuje cala prędkość

 • Mateusz Posłuszny
  Mateusz Posłuszny

  Niesamowite przeżycia, super ekipa dająca wsparcie i energię. Z takimi profesjonalistami skoczę jeszcze raz. Polecam każdemu, warto przeżyć to chociaż raz w życiu.

 • Konrad Rogowski
  Konrad Rogowski

  Kozackie przeżycie ludzie którzy tam pracują mega luźni no i mega przekonywujący więc na pewno każdy skoczy polecam z całego serca 👊👌💪

 • Marek Błaszczyński
  Marek Błaszczyński

  Super atmosfera i bardzo miłe chłopaki przez co skok był jeszcze przyjemniejszy, bardzo polecam 💪😍 wrócę tu na pewno! ❤️

 • Piotr Rak
  Piotr Rak

  Wszystko na najwyższym poziomie zgraną ekipa super atmosfera dobre podejście wszystko wytłumaczą mi brakło odwagi ale żona zachwycona także gorąco polecam

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009931