Skok na bungee - Poznań

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

Bungee Poznań, ul. Wileńska1, Poznań

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: min 40 kg. Poniżej 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Pomiędzy 16 a 18 rokiem życia pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego Warunkiem oddania skoku jest zapoznanie się z regulaminem obiektu i jego pisemna akceptacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Nie prowadzimy rezerwacji na godziny. Wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia. Aktualne godziny otwarcia na stronie organizatora. Na miejscu obowiązuje kolejka. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Opinie (4)

2022-07-21

Zarąbista ekipa świetne podejście rewelacyjna atmosfera naprawdę mega wrażenia polecam do odważnych świat należy 😁😁

2022-07-10

Super polecam

2022-07-08

Niesamowite przeżycie. Polecam każdemu kto lubi adrenalinę i mocne wrażenia

Dodaj Opinię

Skok na bungee - Poznań

FAQ

23.01.2022

Jest możliwość dokupienia w voucherze/na miejscu realizacji, zdjęć i nagrywania skoku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Na miejscu realizacji można dokupić opcję nagrywania + zdjęcia koszt to 60 zł, zaś sam film lub same zdjęcia to koszt 40 zł. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee dla jednej osoby z żurawia wieżowego o wysokości ok. 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest w Poznaniu nad jeziorem maltańskim. 

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjaciółce, która jest miłośniczką wszelkich ekstremalnych skoków

  • Koledze, jako prezent na 18 urodziny

  • Każdemu, kto uwielbia adrenalinę 

Skok na bungee w Poznaniu

Skok na bungee w Poznaniu to niezapomniana przygoda. Przed wjazdem na górę instruktor przypnie uczestnika do uprzęży nożnych i uprzęży pełnej na korpus. Wjazd w koszu na górę zajmie ok. 2 minuty. Następnie instruktor wytłumaczy, w jaki sposób oddać skok, jak będzie on przebiegał oraz jak będzie wyglądało lądowanie. Przed samym skokiem będzie można zobaczyć piękną panoramę miasta oraz niesamowity widok na Jezioro Maltańskie. W ostatniej fazie skoku uczestnik zostaje opuszczony przez instruktorów na ziemię na miękki materac. Osoba obdarowana prezentem może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Bungee 

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą  taśmę wspinaczkową dynamiczną o wytrzymałości prawie dwóch ton. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. W Bungee Poznań oprócz dwóch uprzęży nożnych stosowana jest także dodatkowa uprząż pełna zgodna z normą PN-EN 361, przeznaczoną do asekuracji skoczka Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do skoku mogą być: choroby układu krążenia, ośrodkowego układu nerwowego, choroby oczu oraz narządu ruchu. Na miejscu uczestnik jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o dobrym stanie zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • Podarujesz niezapomniane przeżycie

  • Skok na bungee ucieszy każdego miłośnika ekstremalnych skoków

  • To oryginalny prezent, który sprawdzi się na 18 urodziny lub inną okazję

pinezka
Poznań  - kliknij żeby zmienić

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 220 zł

ktoś kupił ten produkt
45 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009931