Skok na Bungee Poznań – bungee jumping w Poznaniu

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

Poznań, ul. Termalna Punkt Bungee Poznań

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: min 45 kg. Poniżej 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności rodzica lub prawnego opiekuna. Pomiędzy 16 a 18 rokiem życia pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Min. wiek 12 lat. Warunkiem oddania skoku jest zapoznanie się z regulaminem obiektu i jego pisemna akceptacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher prezentowy. Nie prowadzimy rezerwacji na godziny. Wystarczy pojawić się w godzinach otwarcia. Aktualne godziny otwarcia na stronie organizatora. Na miejscu obowiązuje kolejka. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Opinie (9)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-17

Polecam serdecznie! Przemiła obsługa,pomocna ! Najlepsi w swoim fachu ❤️

2024-05-07

Warto było odważyć się na ten skok choć by ze względu na cudowny widok okolicy.

2023-10-29

Ocena 5 na 5. Profesjonalna obsługa, specjaliści, którzy odpowiednio przygotowują Cie do skoku. Bardzo sympatyczni znający się na swojej pracy ludzie. Polecam każdemu niesamowite przeżycie.

Dodaj Opinię

Skok na Bungee Poznań – bungee jumping w Poznaniu

FAQ

23.01.2022
Jest możliwość dokupienia w voucherze/na miejscu realizacji, zdjęć i nagrywania skoku?
Odpowiedź z 24.01.2022
Na miejscu realizacji można dokupić opcję nagrywania + zdjęcia koszt to 60 zł, zaś sam film lub same zdjęcia to koszt 40 zł. 
Zadaj pytanie

Mapa

Skok na bungee dla jednej osoby z żurawia wieżowego o ok. 90 metrach wysokości. Ekstremalny skok realizowany jest w Poznaniu nad jeziorem maltańskim. Na miejscu skoku obsługa zadba o Twoje bezpieczeństwo i udzieli wszelkich niezbędnych informacji

Komu podarować voucher na skok na bungee?

 • Przyjaciółce, która jest miłośniczką wszelkich ekstremalnych skoków

 • Koledze, jako prezent na 18 urodziny

 • Każdemu, kto uwielbia adrenalinę 

Skok na bungee w Poznaniu

Skok na bungee w Poznaniu to niezapomniana przygoda. Przed wjazdem na górę instruktor przypnie uczestnika do uprzęży nożnych i uprzęży pełnej na korpus. Wjazd w koszu na górę zajmie ok. 2 minuty. Następnie instruktor wytłumaczy, w jaki sposób oddać skok, jak będzie on przebiegał oraz jak będzie wyglądało lądowanie. Przed samym skokiem będzie można zobaczyć piękną panoramę miasta oraz niesamowity widok na Jezioro Maltańskie. W ostatniej fazie skoku uczestnik zostaje opuszczony przez instruktorów na ziemię na miękki materac. Osoba obdarowana prezentem może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Bungee - zastrzyk adrenaliny

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą  taśmę wspinaczkową dynamiczną o wytrzymałości prawie dwóch ton. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. W Bungee Poznań oprócz dwóch uprzęży nożnych stosowana jest także dodatkowa uprząż pełna zgodna z normą PN-EN 361, przeznaczoną do asekuracji skoczka Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. Skok dostarcza dużej dawki adrenaliny i mocnych wrażeń, które zostaną w pamięci na długie lata.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do skoku mogą być: choroby układu krążenia, ośrodkowego układu nerwowego, choroby oczu oraz narządu ruchu. Na miejscu uczestnik jest zobowiązany do podpisania oświadczenia o braku przeciwwskazań do skoku. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

Ważne informacje

 1. Osoba niepełnoletnia może wykonać skok po okazaniu pisemnej zgody udzielonej przez opiekuna prawnego. Minimalny wiek uczestnika to 12 lat.
 2. W przypadku osób poniżej 16 roku życia, na miejscu wymagana jest obecność rodzica lub prawnego opiekuna.
 3. Na miejscu skoku, uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem udostępnianym przez organizatora.
 4. Nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja. Wystarczy, że uczestnik pojawi się na miejscu w godzinach otwarcia obiektu. Na miejscu obowiązuje kolejka.
 5. Minimalna waga skoczka to 45kg. Waga maksymalna to 150kg.
 6. Przed skokiem zjedz lekki posiłek, załóż wygodne ubranie sportowe i niskie buty.
 7. Na miejsce skoku zabierz ze sobą voucher w wersji cyfrowej lub elektronicznej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

 • Podarujesz niezapomniane przeżycie

 • Skok na bungee ucieszy każdego miłośnika ekstremalnych skoków

 • To oryginalny prezent, który sprawdzi się na 18 urodziny lub inną okazję

Bungee dla dwojga w Poznaniu

Oferta, którą oglądasz, jest przeznaczona dla jednej osoby. Zobacz również:
Skok na bungee dla dwojga - Poznań

pinezka
Poznań  - zmień lokalizację

Poznań   (zmień)

Cena:

Cena: 300 zł

ktoś kupił ten produkt
66 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0009931