Skok na Bungee – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

Al. Pokoju 16, teren Klubu Sportowego Grzegórzecki

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Prezent dostępny od 12 roku życia za pisemną zgodą podpisywaną na miejscu i w obecności prawnego opiekuna. Jeśli obdarowany ma ukończone 16 lat, to wystarczy pisemna zgoda opiekuna, formularz jest do pobrania na stronie Wykonawcy.

Informacje dodatkowe

Nie prowadzi się rezerwacji na dni oraz godziny. Na miejscu atrakcji obowiązuje kolejka. Skoki realizowane są z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Na miejscu możliwość dokupienia zdjęć bądź filmu z realizacji.

Opinie (44)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-11-18

Rewelacyjny pomysł na prezent

2023-10-30

Profesjonalna obsługa, piękne widoki, dobra lokalizacja. Bez zarzutów.

2023-08-30

Emocje i adrenalina jaka towarzyszy podczas skoku jest nie do opisania. Chłopaki z obsługi mają świetne podejście do tematu. Szczerze polecam, jeśli ktoś jest nie do końca przekonany, bądź nie jest w 100% pewny, to niech się szybko decyduje :) Polecam i dziękuję za niezapomniane chwile :)

Dodaj Opinię

Skok na Bungee – Kraków

FAQ

03.01.2022
Czy jest możliwość zakupienia zdjęć jeszcze przy zamawianiu vouchera na prezent ?
Odpowiedź z 04.01.2022
Na miejscu realizacji można dokupić zdjęcia lub film, cena to 40 zł, zaś komplet 60 zł.
25.10.2021
Czy z voucher trzeba z wyprzedzeniem rezerwować termin czy można przyjechać na miejsce i bezpośrednio skoczyć?
Odpowiedź z 25.10.2021
Proszę wypełnić formularz rezerwacyjny https://prezentmarzen.com/rezerwacja/  ( nie później niż 30 dni przed końcem ważności ) i proszę postępować według wyświetlonych wytycznych. Instruktorzy nie prowadzą rezerwacji, obowiązuje kolejka wystarczy pojawić się na miejscu w godzinach otwarcia. 
30.06.2021
Jak termin ważności ma prezent?
Odpowiedź z 01.07.2021
Voucher jest aktywny 365 dni. Jeżeli dokupi Pani opcję Bez Endu, to po tym czasie, prezent stanie się bezterminową kartą podarunkową: https://prezentmarzen.com/bezendu/
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok na Bungee w Krakowie dla jednej osoby z wysokości 90 metrów. Realizacja poprzedzona jest krótkim instruktażem. 

Dla kogo skok na bungee w Krakowie?

  • dla fana mocnych wrażeń
  • dla miłośnika podniebnych atrakcji
  • dla osoby, która uwielbia niebanalne prezenty

Atrakcja

Skok na bungee w Krakowie oddawany jest z 90 metrowego żurawia wieżowego. Na miejscu zespół instruktorów przygotuje skoczka i przekaże niezbędne zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w trakcie realizacji. Po przybyciu na miejsce możliwe jest dokupienie serii zdjęć lub krótkiego filmiku z kamery GoPro zamocowanej do dłoni skoczka. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Bungee 

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Przebieg realizacji

  1. Rezerwacja - ustalenie dogodnego terminu i godziny realizacji
  2. Krótkie szkolenie, przedstawienie przez instruktora obowiązujących zasad bezpieczeństwa
  3. Skok na bungee
  4. Wspomnienia na długie lata

Skok na bungee Kraków

Skok zostanie zrealizowany w jednym z najpiękniejszych miast Polski - w Krakowie. Podczas wznoszenia się na wysokość 90 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowany będzie miał okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Stare Miasto, Wawel i przepływająca Wisła oglądane z tej perspektywy robią ogromne wrażenie na każdym uczestniku. Skok na bungee w tak malowniczym miejscu to dodatkowy atut, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze lokalizacji. 

Bezpieczeństwo

Atrakcja przeprowadzona jest pod opieką instruktorów, którzy nadzorują prawidłowy przebieg atrakcji i dbają o bezpieczeństwo uczestnika. Lina jest bardzo wytrzymała – potrafi utrzymać 3500 kg i jest dodatkowo zabezpieczona solidną taśmą alpinistyczną, która uniemożliwia zerwanie, lub nadmierne rozciągnięcie liny. 

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Czy to dobry pomysł na prezent?

  • podarujesz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób
  • to prezent, który ucieszy każdego fana mocnych wrażeń
  • spełniasz marzenie o oddaniu skoku na bungee

Realizacja

pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 280 zł

ktoś kupił ten produkt
51 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000579