Skok na Bungee Kraków – bungee jumping w Krakowie

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

Lokalizacja

Al. Pokoju 16, teren Klubu Sportowego Grzegórzecki

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Prezent dostępny od 12 roku życia za pisemną zgodą podpisywaną na miejscu i w obecności prawnego opiekuna. Jeśli obdarowany ma ukończone 16 lat, to wystarczy pisemna zgoda opiekuna, formularz jest do pobrania na stronie Wykonawcy.

Informacje dodatkowe

Nie prowadzi się rezerwacji na dni oraz godziny. Na miejscu atrakcji obowiązuje kolejka. Skoki realizowane są z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Na miejscu możliwość dokupienia zdjęć bądź filmu z realizacji.

Opinie (47)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-27

Doskonała okazja, aby przełamać swój strach i przesunąć swoje granice. Super przeżycie 🤪

2024-05-18

super emocje, niezapomniane chwile

2024-05-06

Polecam bardzo serdecznie super przeżycie

Dodaj Opinię

Skok na Bungee Kraków – bungee jumping w Krakowie

FAQ

03.01.2022
Czy jest możliwość zakupienia zdjęć jeszcze przy zamawianiu vouchera na prezent ?
Odpowiedź z 04.01.2022
Na miejscu realizacji można dokupić zdjęcia lub film, cena to 40 zł, zaś komplet 60 zł.
25.10.2021
Czy z voucher trzeba z wyprzedzeniem rezerwować termin czy można przyjechać na miejsce i bezpośrednio skoczyć?
Odpowiedź z 25.10.2021
Proszę wypełnić formularz rezerwacyjny https://prezentmarzen.com/rezerwacja/  ( nie później niż 30 dni przed końcem ważności ) i proszę postępować według wyświetlonych wytycznych. Instruktorzy nie prowadzą rezerwacji, obowiązuje kolejka wystarczy pojawić się na miejscu w godzinach otwarcia. 
30.06.2021
Jak termin ważności ma prezent?
Odpowiedź z 01.07.2021
Voucher jest aktywny 365 dni. Jeżeli dokupi Pani opcję Bez Endu, to po tym czasie, prezent stanie się bezterminową kartą podarunkową: https://prezentmarzen.com/bezendu/
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Szukasz pomysłu na niezapomniane przeżycie z dużą dawką adrenaliny? Podaruj bliskiej osobie skok na bungee! To ekstremalny prezent, który zostawia wspomnienia na lata. Skok odbywa się w Krakowie, a uczestnik skoczy z 90 metrów. Realizacja poprzedzona jest krótkim instruktażem.

Komu podarować skok na bungee w Krakowie?

 • Fanowi mocnych wrażeń
 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • Osobie, która uwielbia niebanalne prezenty

Voucher na skok na bungee w Krakowie

Skok na bungee oddawany jest z 90-metrowego żurawia wieżowego. Na miejscu zespół instruktorów przygotuje skoczka i przekaże niezbędne zasady bezpieczeństwa, które obowiązują w trakcie realizacji. Po przybyciu na miejsce możliwe jest dokupienie serii zdjęć lub krótkiego filmiku z kamery GoPro zamocowanej do dłoni skoczka. Każdy uczestnik otrzyma również certyfikat potwierdzający oddanie skoku na bungee.

Bungee 

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje ją do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem w trakcie skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Przebieg realizacji

 1. Rezerwacja - ustalenie dogodnego terminu i godziny realizacji
 2. Krótkie szkolenie, przedstawienie przez instruktora obowiązujących zasad bezpieczeństwa
 3. Skok na bungee
 4. Wspomnienia na długie lata

Bungee jumping Kraków

Skok zostanie zrealizowany w jednym z najpiękniejszych miast Polski - w Krakowie. Podczas wznoszenia się na wysokość 90 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowany będzie miał okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Stare Miasto, Wawel i przepływająca Wisła oglądane z tej perspektywy robią ogromne wrażenie na każdym uczestniku. Skok na bungee w tak malowniczym miejscu to dodatkowy atut, który warto wziąć pod uwagę przy wyborze lokalizacji. 

Bezpieczeństwo

Prezent dostępny jest dla osób od 12 roku życia za pisemną zgodą podpisywaną na miejscu i w obecności prawnego opiekuna. Jeśli obdarowany ukończył 16 rok życia to wystarczy pisemna zgoda opiekuna - wymagane oświadczenie jest do pobrania na stronie Wykonawcy. Nad prawidłowym przebiegiem atrakcji czuwają instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestnika. Lina jest bardzo wytrzymała – potrafi utrzymać 3500 kg i jest dodatkowo zabezpieczona solidną taśmą alpinistyczną, która uniemożliwia zerwanie, lub nadmierne rozciągnięcie. 

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • podarujesz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób
 • ekstremalny skok ucieszy każdego fana mocnych wrażeń
 • gwarantuje potężną dawkę adrenaliny 
 • spełnisz marzenia o oddaniu skoku na bungee

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 278 zł

ktoś kupił ten produkt
100 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0000579