Skok na Bungee – Gdańsk

(24)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

ok. 1 godziny

Lokalizacja

Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od 1 maja do 25 października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Prezent dostępny od 16 lat za pisemną zgodą rodzica/opiekuna (zgoda musi zawierać datę skoku, informację, że rodzic zapoznał się z regulaminem oraz numer kontaktowy). Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadcze

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana zabiera na miejsce realizacji voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Opinie (24)

2021-09-04

Najlepszy prezent urodzinowy i polecam każdemu skoku mega zajebista adrenalina ?

2021-04-16

Taki prezent dostałem na 18tkę i bardzo się cieszę, bo było naprawdę ekstra. Zupełnie nowe doświadczenie

2020-08-21

Świetna i profesjonalna obsługa instruktorów! Polecam

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok na Bungee – Gdańsk

FAQ

07.12.2021

Jaki jest okres ważności voucheru, jeżeli kupiłabym go w grudniu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.

26.09.2021

A jest możliwość wysłania Voucher do Niemiec. Chciałabym przekazać to Tutaj jako prezent na 18 A czy Kamerowanie mogę odrazu wykupic z Voucherem na Skok??

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przesyłka zagraniczna jest to koszt 70zł. Może Pani wybrać opcję: voucher elektroniczny. Filmowanie można dokupić na miejscu realizacji.

26.09.2021

A jest możliwość wysłania Voucher do Niemiec. Chciałabym przekazać to Tutaj jako prezent na 18

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Istnieje taka możliwość. Przesyłka zagraniczna jest to koszt 70zł. Może Pani wybrać opcję: voucher elektroniczny.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee dla jednej osoby z dźwigu o wysokości 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest w Gdańsku, na terenie stadionu.

KOMU PODAROWAĆ  SKOK NA BUNGEE?

 • każdemu, kto lubi wyzwania
 • miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • osobie, która uwielbia niebanalne prezenty

SKOK NA BUNGEE W GDAŃSKU

Skok na bungee w Gdańsku to emocjonujące doświadczenie. Skok oddawany jest z platformy żurawia wieżowego o wysokości 90 m. Uczestnik na powierzchni ziemi zostaje przygotowywany do skoku, a następnie za pomocą dźwigu przetransportowany na pożądaną wysokość. Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Podczas swobodnego spadania towarzyszyć będzie wrażenie nieuchronnie zbliżającego się lądu. To okazja, by na własnej skórze przekonać się co to znaczy naprawdę ekstremalne przeżycie!

BUNGEE

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

BEZPIECZEŃSTWO

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

 • jest spełnieniem marzeń każdego amatora mocnych wrażeń,
 • jest okazją do spędzenia czasu w nietuzinkowy sposób,
 • to ogromny zastrzyk adrenaliny, który długo będzie przedmiotem emocjonujących opowieści.
Czytaj więcej

Realizacja

Polecamy ten prezent dla:

Gdańsk  - kliknij żeby zmienić

Gdańsk   (zmień)

Cena:

Cena: 170 zł

Opcja BEZ ENDU
17 zł

Wykonawca:

Bungee Gdańsk S.C.

Opinie w Google:

4.9 wynik z 100 ocen
 • Fabian Hubiński
  Fabian Hubiński

  Świetna rozrywka, polecam każdemu, komukolwiek wpadnie chociaż myśl żeby spróbować. Panowie instruktorzy bardzo mili, z profesjonalnym podejściem i instruktażem. Sam skok to niezapomniane przeżycie, które będę miło wspominał.

 • Julia Sz
  Julia Sz

  Polecam każdemu, cudowne przeżycie i wspomnienia na całe życie. Pracownicy bardzo mili, potrafią załagodzić stres. Adrenalina i szczęście podczas, jak i po skoku gwarantowane 😁

 • Wi ka
  Wi ka

  Polecam!!! 😊 Świetne miejsce, super obsługa i co najważniejsze niezapomniane wrażenia, które każdy choć raz powinien doświadczyć 🔥🔥

 • Olga Siedlecka
  Olga Siedlecka

  Super sprawa te skoki w 2 osoby, 5 gwiazdek pomimo, że zrobiłam cos z kostką podczas skoku.

 • Patrycja Mostowik
  Patrycja Mostowik

  Bardzo polecam, obsługa profesjonalna czułam się bezpiecznie.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0001302