• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Skok na Bungee – Gdańsk

3561

Skocz razem z nami w Gdańsku! Na terenie gdańskiego stadionu na wszystkich śmiałków czeka obiekt, z którego można skoczyć na bungee. Jest to żuraw wieżowy, który jest specjalnie przygotowany do tego typu skoków i spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Uczestnik skacze na elastycznej linie, która składa się z wielu gumowych włókien, a pomiędzy nie wpleciona jest dodatkowo taśma alpinistyczna. Grubość gumy jest indywidualnie dostosowywana do wagi skoczka.

Podczas realizacji skoku na bungee towarzyszyć będzie Ci instruktor. Zadba on nie tylko o Twoje bezpieczeństwo ale także o Twoją kondycję psychiczną i pozytywne nastawienie. Z pewnością zarazi Cię swoim optymizmem i odwagą, tak abyś stojąc na wysokości 90 m i spoglądając w dół nie zaznał strachu.

Skacząc na bungee w Gdańsku zaznasz uczucia swobodnego spadania. Z pewnością ogarnie Cię lekki niepokój, a Twoim umysłem zawładną tysiące myśli. Ale bez obaw! Już za chwilę adrenalina i dreszcz pozytywnych emocji sprawią, że poczujesz niezwykłą radość i satysfakcję z tego, że przełamałeś swoje lęki i skoczyłeś na bungee!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 34 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, teren należący do stadionu PGE ARENA

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadczenie. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać minimum 7 dni przed datą planowanej realizacji. Skoki realizowane z dźwigu przystosowanego do skoków na bungee. Uczestnik realizujący prezent będzie pod opieka doświadczonego instruktora skoków.

#WiKTOr122

Gdy byłem już podpięty i stałem na krawędzi miałem chwile zawahania ale wiedziałem, że już nie ma odwrotu :) i było warto kurde naprawdę przeżycie bogate w adrenalinę i mnóstwo pozytywnych emocji :) POLECAM !

#Kamila

Witam, jak wykupie ten skok na bangee to ile jest ważny ten kupon? I czy przesyłacie jakieś potwierdzenie na maila czy jak to wygląda? Miałby to być prezent na 30-te urodziny.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, voucher jest ważny rok. Prezent sezonowy realizowany od maja do końca października. Przesyłamy na maila potwierdzenie zakupu i voucher elektroniczny do wydruku. Jeśli życzy sobie Pani wysyłkę vouchera tradycyjnego to prosimy to zaznaczyć podczas zamówienia i wybranie formy dostawy. Pozdrawiam, Dorota Pietrzak prezentmarzen.com

Social Media
Płatności