Skok na Bungee Gdańsk – bungee jumping w Trójmieście

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

ok. 1 godziny

Lokalizacja

Stadion Energa Gdańsk, ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezent sezonowy realizowany od 1 maja do 25 października. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Prezent dostępny od 16 lat za pisemną zgodą rodzica/opiekuna (zgoda musi zawierać datę skoku, informację, że rodzic zapoznał się z regulaminem oraz numer kontaktowy). Każdy uczestnik podpisuje przed skokiem stosowne oświadcze

Informacje dodatkowe

Osoba obdarowana zabiera na miejsce realizacji voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych substancji odurzających.

Opinie (37)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-05-17

Niesamowite przeżycie, będę chciała na pewno jeszcze powtórzyć ten skok!

2024-05-11

Bardzo profesjonalna obsługa super przeżycie. Polecam

2023-10-01

Super przeżycie polecam każdemu.

Dodaj Opinię

Skok na Bungee Gdańsk – bungee jumping w Trójmieście

FAQ

01.08.2022
Witam. Czy można zwrócić niewykorzystany voucher?
Odpowiedź z 01.08.2022
Dzień dobry, odstąpienie od zamówienia możliwe jest w ciągu 14 dni od dnia zakupu. Odstąpienie dotyczy umowy zawartej zdalnie (w sklepie internetowym). Vouchery zakupione w punktach stacjonarnych nie podlegają zwrotom.
22.06.2022
Czy jest możliwość wykupienia skoku wraz z filmowaniem przez internet czy wyłącznie na miejscu przed skokiem?
Odpowiedź z 22.06.2022
Opcję filmowania można wykupić wyłącznie na miejscu, w dniu realizacji. Zdjęcia z góry (ok. 30 zdjęć) - koszt 30zł, zdjęcia z dołu (ok. 20 zdjęć) - 30zł, film z kamerki GoPro - 30zł, zaś pakiet łączny 80zł.
07.12.2021
Jaki jest okres ważności voucheru, jeżeli kupiłabym go w grudniu?
Odpowiedź z 07.12.2021
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10 % wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej - dodatkowy plus tej usługi.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Skok na bungee dla jednej osoby z dźwigu o wysokości 90 metrów. Ekstremalny skok realizowany jest w Gdańsku, na terenie stadionu.

Bon na skok na bungee to świetny pomysł na prezent dla aktywnej osoby, która nie boi się wyzwań. Stawiając na bungee pomożesz spełnić marzenia przyszłego skoczka o przeżyciu ekstremalnej atrakcji!

Komu podarować voucher na skok na bungee?

  • każdemu, kto lubi wyzwania
  • miłośnikowi podniebnych atrakcji
  • komuś, kto ładuje swoje akumulatory w nietypowy, ekstremalny sposób
  • osobie, która uwielbia niebanalne prezenty

Skok na bungee w Gdańśku

Skok na bungee w Gdańsku to emocjonujące doświadczenie. Skok oddawany jest z platformy żurawia wieżowego o wysokości 90 m. Uczestnik na powierzchni ziemi zostaje przygotowywany do skoku, a następnie za pomocą dźwigu przetransportowany na pożądaną wysokość.

Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Podczas swobodnego spadania towarzyszyć będzie wrażenie nieuchronnie zbliżającego się lądu. To okazja, by na własnej skórze przekonać się co to znaczy naprawdę ekstremalne przeżycie!

Ile kosztuje skok na bungee Gdańsk?

Skok na bungee w Gdańsku kosztuje 300.00 zł. 

Skok na bungee – Trójmiasto

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 90 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra.

Najbardziej pożądanym efektem w przypadku skoków na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Bezpieczeństwo 

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Obdarowany przed skokiem przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne oraz zapoznaje się z regulaminem.

Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

Bungee jumping Gdańsk to dobry pomysł na prezent, ponieważ 

  • jest spełnieniem marzeń każdego amatora mocnych wrażeń,
  • jest okazją do spędzenia czasu w nietuzinkowy sposób,
  • to ogromny zastrzyk adrenaliny, który długo będzie przedmiotem emocjonujących opowieści.


Właśnie przeglądasz ofertę skoku na bungee dla jednej osoby. Jeśli jesteś zainteresowany skokiem dla dwojga, sprawdź: skok na bungee dla dwojga Gdańsk.

Zobacz, jakie jeszcze atrakcje czekają na Ciebie w Gdańsku: Prezentmarzeń Gdańsk.

Realizacja

pinezka
Gdańsk  - zmień lokalizację

Gdańsk   (zmień)

Cena:

Cena: 300 zł

ktoś kupił ten produkt
87 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0001302