Skok na bungee – Wrocław

(22)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Skok trwa kilka sekund. Na realizację prosimy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Wróblewskiego 9, Wrocław (tuż obok wrocławskiego zoo i Hali Stulecia)

Więcej informacji

Pogoda

Jedyne warunki pogodowe jakie mogą uniemożliwić skok to bardzo silny wiatr lub burza z piorunami.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące obserwujące skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Niekrępujący ruchów, dostosowany do warunków pogodowych.

Wymagania

Minimalna waga to 45 kg. Osoba niepełnoletnia realizuje atrakcję za pisemną zgodą opiekuna prawnego (dokument dostępny na stronie internetowej Wykonawcy Bungee Wrocław), a poniżej 16-tego roku życia w jego obecności. Aby oddać skok należy zapoznać się z regulaminem i go pisemnie zaakceptować.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (22)

2021-08-16

Skok na bungee Zakopane,przy K Krupówkach, 130zl.i z 90-ciu m.z dźwigu.Tyle że wymagają zaświadczenia od lekarza, po sześćdziesiątym roku życia.Przynajmiej-tak jest w regulaminie.

2020-09-04

Skok na bungee był megaaa! Trochę strachu miałam ale dałam radę. Polecam, emocje nie do opisania.

2020-08-31

Ale było fajnie! Skok na bungee we Wrocławiu to świeeetna sprawa u super adrenalina. Było mega. Przemili pracownicy. Polecam!

Dodaj Opinię

Skok na bungee – Wrocław

FAQ

23.11.2021

jak dlugo wazny jest voucher?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10% wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej.

23.09.2021

Dzień dobry:) Czy skoki są wykonywane przez cały rok?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki na bungee we Wrocławiu realizowane są przez cały rok.

24.08.2021

Czy skoki we wrześniu się odbywają ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Instruktorzy planują realizacje we wrześniu.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee dla 1 lub 2 osób oddawany z dźwigu z wysokości 70 metrów we Wrocławiu. Atrakcja może zostać upamiętniona w postaci zdjęć, filmu lub filmu oraz zdjęć, które można dokupić bezpośrednio na miejscu realizacji. 

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Osobie, która uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • Parze, która marzy o przeżyciu niezapomnianej przygody

Skok na bungee we Wrocławiu

Skok na bungee to wyzwanie, a zarazem przygoda, które dostarczają ogromnej dawki adrenaliny. Emocje towarzyszące podczas spoglądania w dół tuż przed skokiem z platformy zawieszonej na wysokości 70 metrów na długo pozostają w pamięci każdego skoczka! Panorama miasta podziwiania z niecodziennej perspektywy wywiera wspaniałe wrażenie, pozwalając na nowo poznać malowniczy Wrocław. Skok przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Skok dla 2 osób oddawany jest jednocześnie, a osoby obdarowane są ze sobą połączone uprzężą. Atrakcję można dodatkowo upamiętnić w postaci filmu i zdjęć wykonywanych, które można dokupić bezpośrednio przed jej realizacją.

Bungee Wrocław

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Gumowe liny każdorazowo są dostosowane do wagi uczestnika. Skoczkowie wykonują skoki będąc ubrani w dwa rodzaje uprzęży, tj. uprząż pełną, która jest uprzężą główną – asekuracyjną, oraz uprzęże kostkowe zakładane na nogi, które są uprzężami kierunkowymi.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem skoczków czuwa każdorazowo wyspecjalizowana czteroosobowa ekipa instruktorska, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie wymagane przez polskie prawo dokumenty i kwalifikacje. Skoki organizowane są tylko przy użyciu certyfikowanych przez UDT dźwigów oraz wysokiej jakości sprzętu (karabińczyki, łączniki i uprzęże) posiadającego atesty CE. Dla pełnego bezpieczeństwa w strefie skoków znajduje się dmuchany skokochron, nad którym szybują skoczkowie.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, osobom z wadą wzroku +/-3 dpi, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. Duże żylaki kończyn dolnych, niedowłady, osteoporoza, dyskopatia, astma, napady panik, ciężkie choroby neurologiczne, przewlekłe dolegliwości ucha z zaburzeniami równowagi to schorzenia będące przeciwwskazaniem do skoku na bungee. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Skok wyzwoli niesamowite emocje i dostarczy niezapomnianych wrażeń
  • Stwarzasz okazję do przełamania lęku i poznania nowych doświadczeń
  • Podarujesz nietuzinkowe przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
pinezka
Wrocław  - kliknij żeby zmienić

Wrocław   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 220 zł

ktoś kupił ten produkt
33 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto