Skok na bungee – Wrocław

(26)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Skok trwa kilka sekund. Na realizację prosimy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Wróblewskiego 9, Wrocław (tuż obok wrocławskiego zoo i Hali Stulecia)

Więcej informacji

Pogoda

Jedyne warunki pogodowe jakie mogą uniemożliwić skok to bardzo silny wiatr lub burza z piorunami.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące obserwujące skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Niekrępujący ruchów, dostosowany do warunków pogodowych.

Wymagania

Minimalna waga to 45 kg. Osoba niepełnoletnia realizuje atrakcję za pisemną zgodą opiekuna prawnego (dokument dostępny na stronie internetowej Wykonawcy Bungee Wrocław), a poniżej 16-tego roku życia w jego obecności. Aby oddać skok należy zapoznać się z regulaminem i go pisemnie zaakceptować.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Opinie (26)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-09-24

Coś niesamowitego. Przełamanie granic strachu, lęku, wysokości. Uczucie i satysfakcja po skoku nie do opisania. Wspomnienie nie do zapomnienia.

2023-09-02

Mega przeżycie

2023-07-21

Mega polecam skok! ❤️

Dodaj Opinię

Skok na bungee – Wrocław

FAQ

06.08.2023

Czy jest wolny termin od 20 sierpnia do 25 sierpnia

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skaczemy codziennie. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 18:00. W Soboty i Niedziele od 11:00 do 18:00. Nie prowadzimy rezerwacji. Prosimy pojawić się na miejscu najpóźniej pół godziny przed zamknięciem.

23.11.2021

jak dlugo wazny jest voucher?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Od momentu zakupu voucher jest ważny 365 dni. Jeżeli dodatkowo wykupi Pani opcję "BEZ ENDU" (10% wartości atrakcji) - wtedy niewykorzystany prezent po roku czasu stanie się bezterminową kartą podarunkową do wykorzystania ponownie w naszym serwisie. Wartość BEZ ENDU jest zwracana w formie bezterminowej karty podarunkowej.

23.09.2021

Dzień dobry:) Czy skoki są wykonywane przez cały rok?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki na bungee we Wrocławiu realizowane są przez cały rok.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Skok na bungee dla 1 lub 2 osób oddawany z dźwigu z wysokości 70 metrów we Wrocławiu. Atrakcja może zostać upamiętniona w postaci zdjęć, filmu lub filmu oraz zdjęć, które można dokupić bezpośrednio na miejscu realizacji. 

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Osobie, która uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • Parze, która marzy o przeżyciu niezapomnianej przygody

Skok na bungee we Wrocławiu

Skok na bungee to wyzwanie, a zarazem przygoda, które dostarczają ogromnej dawki adrenaliny. Emocje towarzyszące podczas spoglądania w dół tuż przed skokiem z platformy zawieszonej na wysokości 70 metrów na długo pozostają w pamięci każdego skoczka! Panorama miasta podziwiania z niecodziennej perspektywy wywiera wspaniałe wrażenie, pozwalając na nowo poznać malowniczy Wrocław. Skok przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Skok dla 2 osób oddawany jest jednocześnie, a osoby obdarowane są ze sobą połączone uprzężą. Atrakcję można dodatkowo upamiętnić w postaci filmu i zdjęć wykonywanych, które można dokupić bezpośrednio przed jej realizacją.

Bungee Wrocław

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Gumowe liny każdorazowo są dostosowane do wagi uczestnika. Skoczkowie wykonują skoki będąc ubrani w dwa rodzaje uprzęży, tj. uprząż pełną, która jest uprzężą główną – asekuracyjną, oraz uprzęże kostkowe zakładane na nogi, które są uprzężami kierunkowymi.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem skoczków czuwa każdorazowo wyspecjalizowana czteroosobowa ekipa instruktorska, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie wymagane przez polskie prawo dokumenty i kwalifikacje. Skoki organizowane są tylko przy użyciu certyfikowanych przez UDT dźwigów oraz wysokiej jakości sprzętu (karabińczyki, łączniki i uprzęże) posiadającego atesty CE. Dla pełnego bezpieczeństwa w strefie skoków znajduje się dmuchany skokochron, nad którym szybują skoczkowie.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, osobom z wadą wzroku +/-3 dpi, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. Duże żylaki kończyn dolnych, niedowłady, osteoporoza, dyskopatia, astma, napady panik, ciężkie choroby neurologiczne, przewlekłe dolegliwości ucha z zaburzeniami równowagi to schorzenia będące przeciwwskazaniem do skoku na bungee. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Skok wyzwoli niesamowite emocje i dostarczy niezapomnianych wrażeń
  • Stwarzasz okazję do przełamania lęku i poznania nowych doświadczeń
  • Podarujesz nietuzinkowe przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
pinezka
Wrocław  - kliknij żeby zmienić

Wrocław   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

-15% 260 zł Cena: 221 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 260 zł
ktoś kupił ten produkt
67 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto