Skok na bungee – Wrocław

(21)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Skok trwa kilka sekund. Na realizację prosimy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Wróblewskiego 9, Wrocław (tuż obok wrocławskiego zoo i Hali Stulecia)

Pogoda

Jedyne warunki pogodowe jakie mogą uniemożliwić skok to bardzo silny wiatr lub burza z piorunami. Atrakcja realizowana jest tylko w tygodniu. W miesiącach luty-kwiecień możliwe skoki w weekendy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące obserwujące skok z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Niekrępujący ruchów, dostosowany do warunków pogodowych.

Wymagania

Waga uczestników: 40 - 400kg. Osoba niepełnoletnia realizuje atrakcję za pisemną zgodą opiekuna prawnego, a poniżej 16-tego roku życia w jego obecności. Warunkiem oddania skoku jest zapoznanie się z regulaminem obiektu i jego pisemna akceptacja.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

2020-09-04

Skok na bungee

Skok na bungee był megaaa! Trochę strachu miałam ale dałam radę. Polecam, emocje nie do opisania.

2020-08-31

Adrenalina!

Ale było fajnie! Skok na bungee we Wrocławiu to świeeetna sprawa u super adrenalina. Było mega. Przemili pracownicy. Polecam!

2020-08-19

Skok na bungee – Wrocław

Dostałam voucher na skok na bungee, mój narzeczony oszalał wręczając mi go. Nie skoczyłam, za bardzo się bałam ale trochę żałuję, bo oddałam voucher mojemu Kacprowi i skoczył za mnie. Twierdzi, że było super i następnym razem skoczymy we dwoje.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

20.04.2021

Czy obecnie skoki są realizowane?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W kwietniu realizacje odbywają się w  weekendy sobota - niedziela w godzinach 11:00 – 17:00.

25.01.2021

Czy czasie pandemii skoki są realizowane ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Ze względu na rządowe obostrzenia, do końca stycznia realizacje nie są prowadzone. Skoki zostaną wznowione po zniesieniu restrykcji.

24.12.2020

Czy w przypadku skoku w dwie osoby ma znaczenie różnica wzrostu i wagi?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, wzrost nie ma znaczenia, a waga uczestników powinna zmieścić się w przedziale: 40 - 400kg. Pozdrawiam. 
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Skok na bungee dla 1 lub 2 osób oddawany z dźwigu z wysokości 70 metrów we Wrocławiu. Atrakcja może zostać upamiętniona w postaci zdjęć, filmu lub filmu oraz zdjęć, które można dokupić bezpośrednio na miejscu realizacji. 

Komu podarować skok na bungee?

  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Osobie, która uwielbia adrenalinę i wyzwania
  • Parze, która marzy o przeżyciu niezapomnianej przygody

Skok na bungee

Skok na bungee to wyzwanie, a zarazem przygoda, które dostarczają ogromnej dawki adrenaliny. Emocje towarzyszące podczas spoglądania w dół tuż przed skokiem z platformy zawieszonej na wysokości 70 metrów na długo pozostają w pamięci każdego skoczka! Panorama miasta podziwiania z niecodziennej perspektywy wywiera wspaniałe wrażenie, pozwalając na nowo poznać malowniczy Wrocław. Skok przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Skok dla 2 osób oddawany jest jednocześnie, a osoby obdarowane są ze sobą połączone uprzężą. Atrakcję można dodatkowo upamiętnić w postaci filmu i zdjęć wykonywanych, które można dokupić bezpośrednio przed jej realizacją.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Gumowe liny każdorazowo są dostosowane do wagi uczestnika. Skoczkowie wykonują skoki będąc ubrani w dwa rodzaje uprzęży, tj. uprząż pełną, która jest uprzężą główną – asekuracyjną, oraz uprzęże kostkowe zakładane na nogi, które są uprzężami kierunkowymi.

Bezpieczeństwo

Nad bezpieczeństwem skoczków czuwa każdorazowo wyspecjalizowana czteroosobowa ekipa instruktorska, posiadająca wieloletnie doświadczenie oraz wszelkie wymagane przez polskie prawo dokumenty i kwalifikacje. Skoki organizowane są tylko przy użyciu certyfikowanych przez UDT dźwigów oraz wysokiej jakości sprzętu (karabińczyki, łączniki i uprzęże) posiadającego atesty CE. Dla pełnego bezpieczeństwa w strefie skoków znajduje się dmuchany skokochron, nad którym szybują skoczkowie.

Przeciwwskazania

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsję, osobom z wadą wzroku +/-3 dpi, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. Duże żylaki kończyn dolnych, niedowłady, osteoporoza, dyskopatia, astma, napady panik, ciężkie choroby neurologiczne, przewlekłe dolegliwości ucha z zaburzeniami równowagi to schorzenia będące przeciwwskazaniem do skoku na bungee. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecamy skonsultować możliwość oddania skoku na bungee ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Skok wyzwoli niesamowite emocje i dostarczy niezapomnianych wrażeń
  • Stwarzasz okazję do przełamania lęku i poznania nowych doświadczeń
  • Podarujesz nietuzinkowe przeżycie, które na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej
Wrocław  - kliknij żeby zmienić
Wrocław   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 150 zł