Skok na Bungee – Kielce

3561

Skok na bungee w Kielcach realizowany jest z dźwigu na wysokości 75 metrów.

Komu podarować skok na bungee?

 • Przyjacielowi z Kielc i okolic, który nie boi się ekstremalnych wyzwań
 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • Mężczyźnie, który uwielbia niebanalne prezenty

Skok na bungee w Kielcach

Skok na bungee w Kielcach jest jednym z najwyższych w Polsce, oddawany jest z żurawia wieżowego z wysokości 75 metrów. Uczestnik na powierzchni ziemi zostaje przygotowywany do skoku, zapoznany z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa, a następnie za pomocą dźwigu przetransportowany na pożądaną wysokość. Skok oddawany jest poprzez delikatne pochylenie się do przodu. Wówczas podczas swobodnego lotu uczestnik doznaje wielu pozytywnych wrażeń i adrenaliny na najwyższym poziomie.

Niestety z racji, że jest to sport ekstremalny, istnieją przeciwwskazania do wykonania skoku. Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, chorób serca, chorym na epilepsję, kobietom ciężarnym oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa lub które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Bungee

Konstrukcja bungee umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości 75 metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund. 

Widoki

Podczas wznoszenia się na wysokość 75 metrów za pomocą dźwigu wieżowego, obdarowany będzie miał okazję przez kilka minut podziwiać rozpościerające się widoki. Skok realizowany jest w Miedzianej Górze, która dzięki swoim walorom przyrodniczym otrzymała miano Zielonych Płuc Kielc. Największa zaletą okolicy są liczne wzniesienia tworzące pasmo Bukowej Góry oraz Góry Kamień (400m.n.p.m), oraz wiele innych.

Bezpieczeństwo

Za bezpieczeństwo uczestnika podczas skoku na bungee odpowiada przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt oraz instruktor. Zastosowanie potrójnych uprzęży zapewnia maksimum bezpieczeństwa, a miejsce skoku dodatkowo zabezpiecza się na dole dmuchanym materacem, na który opuszcza się uczestnika po oddanym skoku. Liny wykorzystywane do skoków na bungee dobiera się w zależności od wagi uczestnika. Wpleciona w gumę taśma alpinistyczna dodatkowo wzmacnia wytrzymałość liny, uniemożliwiając jej zerwanie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie w przeżyć
 • Stwarzasz możliwość oddania ekstremalnego skoku w bezpiecznych warunkach
 • Skok na bungee jest marzeniem wielu osób

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Przygoda

Kup w zestawie 53 lokalizacje

PrezentMarzeń - Przygoda199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Tumlin-Podgród 43B Miedziana Góra

 • Czas trwania

  Na realizację skoku prosimy zarezerwować sobie około 1 godzinę.

 • Pogoda

  Prezent całoroczny. Niektóre warunki pogodowe (burze, porywiste wiatry) mogą uniemożliwić realizację. W takim przypadku uczestnikowi przysługuje możliwość rezerwacji w innym terminie.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą, która obserwuje skok z wyznaczonej strefy.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, odpowiedni do warunków pogodowych, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia za pisemną zgodą i w obecności prawnego opiekuna. Zakaz odbycia skoku pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane z dźwigu o wysokości 75 m przystosowanego do skoków na bungee.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product