Skitour – Zakopane

3731

Skitour – Zakopane– górskie wycieczki narciarskie z dala od przygotowanych tras, wyciągów i cywilizacji. Szkolenie jednodniowe dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki na skiturach. Zajęcia trwają ok. 5 godzin i w porównaniu do szkoleń weekendowych, nie zawierają ćwiczeń lawinowych i lawinoznawstwa.

Komu podarować Skitour?

 • każdej osobie, która chciałaby wyrwać się z miasta
 • wszystkim, którzy marzą o spędzeniu czasu z dala od cywilizacji
 • pasjonatom narciarstwa i wypraw w góry

Skitour – Zakopane

Skitour'y, czyli górskie wycieczki narciarskie z dala od przygotowanych tras, wyciągów i całej cywilizacji. To wyruszenie w las i w góry z dala od najprostszych, przetartych szlaków. Wyjazd grupowy, gdzie liczy się zaangażowanie każdego i współpraca. To niezwykle satysfakcjonujące wejście na szczyty gór, skąd rozpościera się przepiękny horyzont. Zapierające dech w piersiach widoki połączone z brakiem ludzi dookoła, spodobają się niejednej osobie, która chciałaby wypocząć na łonie natury z dala od cywilizacji. Niech ślady nart zostawione po osobie obdarowanej będą jedyne na stoku! Jest to szkolenie jednodniowe dla osób, które chcą postawić pierwsze kroki na skiturach. Zajęcia trwają ok. 5 godzin i w porównaniu do szkoleń weekendowych, nie zawierają ćwiczeń lawinowych i lawinoznawstwa. Wycieczka odbywa się w Tatrzańskim Parku Narodowym.

Skitour jest sportem ekstremalnym, uprawianym na własne ryzyko.  Uczestnik powienien zdawać sobie sprawę z ryzyka jakie niesie za sobą uprawianie skitouringu. Osoba biorąca udział w zajęciach robi to na własną odpowiedzialność. Ponosi on również odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie szkody, a także finansową za uszkodzenie wypożyczanego sprzętu. Przed zajęciami zobowiązany jest do zapoznania się i podpisania regulaminu SkitourSchool.

Podczas kursu jednodniowego instruktorzy nauczą:

- Technik podejścia i zjazdu
- Przygotowania ekwipunku niezbędnego na wycieczce
- Zakładania, zdejmowania i przechowywania fok
- Nauka „zakosów”, czyli pokonywania stromych odcinków stoku
- Podstawowych informacje o zasadach obowiązujących w górach

Skitour w Zakopanem obejmuje:

-wypożyczenie niezbędnego sprzętu skiturowego: nart, fok, butów i kijków
-opiekę licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego z wieloletnim doświadczeniem skiturowym. Jeden instruktor przypada na nie więcej niż 6-ciu kursantów
-bilet na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to możliwość odpoczynku w naturze, z dala od cywilizacji
 • Skitour to powrót do korzeni narciarstwa, gdzie człowiek samotnie wspinał się na szczyty gór, żeby jako jeden z nielicznych z nich zjechać
 • to możliwość podziwiania widoku pięknych gór dookoła

 


 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zakopane, ul. Kościuszki 10

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok. 5 godzin.

 • Pogoda

  Pogoda może uniemożliwić realizację. W takim przypadku termin realizacji prezentu zostanie przełożony na najbliższy dostępny termin lub zmienione zostanie miejsce przeprowadzenia kursu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji może wziąć tylko osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Przystosowany do zimowej turystyki górskiej; bielizna oddychająca, odzież wierzchnia wiatro i wodoodporna, jedna para cienkich i jedna grubych rękawic, czapka bądź opaska, okulary słoneczne lub gogle. Niezbędny jest kask oraz wygodny plecak.

 • Wymagania

  Wycieczka przeznaczona jest dla osób, które co najmniej znają podstawy narciarstwa alpejskiego, czyli: w 100% panują nad nartami, w pełni kontrolują narty podczas skrętu oraz hamowania.

 • Informacje dodatkowe

  Udział osób poniżej 18 roku życia jest dozwolony wyłącznie za zgodą rodzica/ opiekuna. Oferta kierowana jest do osób pełnosprawnych, cieszących się dobrym zdrowiem i co najmniej przeciętną kondycją.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product