Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Gorzów Wielkopolski

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Szkolenie trwa ok. 60 minut.

Lokalizacja

ul. Dębowa 1, Lubiszyn

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz silny wiatr mogą uniemożliwić odbycie atrakcji. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy. Osoby biorące udział w realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje dla każdej osoby 30 strzałów z karabinu sportowego i pistoletu oraz 5 strzałów z AK-47. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

Opinie (4)

2021-04-20

Strzelanie na strzelnicy kupiłem dla siebie i narzeczonej. Tak mam nietypowa kobietę. Bawiliśmy się super, strzelnicato orlen profesjonalizm. Polecam na aktywne spędzenie czasu

2021-04-06

Udane popołudnie z narzeczoną, dobrze się bawiliśmy

2021-03-28

Voucher otrzymaliśmy od przyjaciela z okazji rocznicy. Z mężem uwielbiamy spędzać aktywnie czas. Na strzelnicy byliśmy pierwszy raz. Bawiliśmy się cudownie! Prezent dla dwojga i strzelnica? Zdecydowanie tak!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Podstawowy kurs strzelania dla dwojga z broni palnej na terenie strzelnicy w Lubiszynie (około 20 km od Gorzowa Wielkopolskiego) . Pod nadzorem instruktora każdy uczestnik odda 35 strzałów różnego rodzaju broni.

KOMU PODAROWAĆ KURS STRZELANIA?

  • Przyjacielowi, który interesuje się bronią
  • Parze, która uwielbia spędzać wspólny czas w aktywny sposób
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Strzelanie na strzelnicy dla dwojga

Nauka strzelania z broni palnej w Lubiszynie to około godzinne szkolenie obejmujące zagadnienia teoretyczne oraz praktyczne zasady posługiwania się bronią. Instruktor nauczy zasad celowania z różnych przyrządów oraz prawidłowej postawy strzeleckiej. Uczestnicy zapoznani zostaną także z regulaminem strzelnicy, a następnie przystąpią do szkolenia, podczas którego oddadzą po 35 strzałów (30 z pistoletu i karabinu sportowego oraz 5 z AK-47).

O STRZELNICY

Ośrodek rekreacyjno-sportowy zlokalizowany w Lubiszynie działa w tym miejscu juz wiele lat i charakteryzuje się organizacją nauki strzelectwa myśliwskiego, sportowego i bojowego a także jazdy konnej. Jeden z instruktorów, który doświadczenie nabył w wojsku, posiada wiele sukcesów w dziedzinie strzelectwa, które uzyskał podczas 40 lat pracy przy strzelnicy. Na terenie obiektu oprócz odkrytej strzelnicy i szkółki konnej, goście mogą skorzystać także z noclegu w cichej i spokojnej okolicy. 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

  • Stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
  • Jest okazją do zdobycia nowych umiejętności
  • Jest okazją do spędzenia czasu z bliską osobą, w ciekawy sposób
Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 470 zł

Opcja BEZ ENDU
47 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0004408