Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Białystok

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 45 minut.

Lokalizacja

Strzelnice na terenie miasta Białystok. Dokładna lokalizacja podana w trakcie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany w określonych terminach, wyznaczonych przez strzelnicę. Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoby obdarowane mogą się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Zajęcia realizowane w grupach do 6 osób. Pakiet obejmuje wynajęcie toru, 2 x 2 tarcze, 2 x 20 strzałów bronią kalibru 9x19 mm oraz opiekę instruktora.

Opinie (8)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-14

Dobrze zrobiliśmy, że wybraliśmy się tam z okazji walentynek. Tradycyjne randki już nam się trochę znudziły, a na strzelnicy była świetna zabawa. Polecamy!

2021-04-10

Nigdy się tak dobrze nie bawiłam, jak podczas tego popołudnia z moim chłopakiem na strzelnicy. Nie sądziłam, że chuk i emocje to coś, co tak polubię, a było świetnie!

2021-03-28

Kupiłam sobie strzelanie dla dwojga na rocznicę ślubu dla mojego męża, wybraliśmy się razem na strzelnicę. Naprawdę fajna sprawa, nigdy wcześniej nie miałam okazji strzelać, ale pan na miejscu dokładnie nam wszystko wyjaśnił. Miło spędziliśmy czas we dwoje.

Dodaj Opinię

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Białystok

FAQ

27.05.2021
Ile czasu jest na realizację bonu od momentu zakupu?
Odpowiedź z 27.05.2021
Od momentu zakupu czas na wykorzystanie atrakcji to 365 dni. 
24.06.2020
Czy na miejscu dostępne są nauszniki i okulary ochronne? Trzeba za nie dodatkowo płacić?
Odpowiedź z 28.08.2020
Na miejscu dostępny jest wszelki niezbędny sprzęt zabezpieczający. Nie trzeba dodatkowo płacić za słuchawki i okulary. 
Zadaj pytanie

Mapa

Strzelanie dla dwóch osób – zajęcia na strzelnicy. Prezent zawiera opiekę wykwalifikowanego instruktora, wynajęcie toru, broni oraz 40 nabojów.

Komu podarować strzelanie dla dwóch osób?

  • parze, która lubi wspólnie odkrywać nowe rzeczy
  • zapalonym miłośnikom strzelectwa
  • kolegom, którzy razem chcą spędzić aktywnie czas

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Białystok

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób to wejście na strzelnicę, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różnych rodzajów broni. Ta wspaniała i niezapomniana przygoda pomoże uporać się z nudą!

Po wcześniejszej rezerwacji terminu, osoby obdarowane stawiają się na miejscu realizacji w ważnym odcinkiem vouchera. Atrakcja realizowana jest na jednej ze strzelnic w Białymstoku, dokładne miejsce realizacji ustalane jest podczas rezerwacji.

Do nauki wykorzystana zostanie broń o kalibrze 9x19 mm. Osoby obdarowane otrzymają łącznie 40 strzałów oraz 4 tarcze (do podziału) . Przez cały czas nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który także udziela cennych rad.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • zajęcia są w pełni bezpieczne – nad przebiegiem strzelania czuwa wykwalifikowana kadra
  • może to być początek nowej pasji
  • różnorodność modeli pistoletów i karabinków pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji
  • to idealny pomysł na spędzenie czasu z bliską osobą

Cena: 348 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0002401