Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Szczecin

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Czas trwania

Około 1 godziny.

Lokalizacja

ul. Czarnieckiego 8.

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Obdarowani prezentem na miejscu realizacji pojawiają się z voucherem prezentowym.

Informacje dodatkowe

Uczestnikom przysługują cztery tarcze. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

2021-04-15

Strzelnica

Strzelanie otrzymałem od swojej dziewczyny i zdecydowanie polecam! Jest to ogromna dawka adrenaliny, dzieki której mozna sprawdzić się w korzystaniu z broni a przy tym fajnie spędzić czas!

2021-04-14

strzelanie na strzelnicy

bardzo fajna atrakcja, strzelnica i osoby na niej pracujące bardzo przyjazna , instruktor dużo nas nauczył i dał wskazówek ,polecam

2021-04-12

Strzelanie

Voucher na strzelnice zakupiłam dla siebie i swojego chłopaka z okazji rocznicy. Obydwoje uwielbiamy wyzwania. Na strzelnicy zrobiliśmy sobie mały konkurs. Bawiliśmy się super. Fajna forma spędzania czasu razem

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

12.03.2021

Z jakiej broni strzelamy w ramach prezentu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Do dyspozycji uczestników oddane zostaną różne modele pistoletów: CZ 75 Kadet, Walther P22, MCM Margolin, Walther G22. Łącznie każdy uczestnik dostanie 50 nabojów kalibru 5,6 mm. Różnorodność modeli pistoletów pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji. 

27.02.2021

Witam, jaki jest próg wieku od którego można korzystać ze strzelnicy? Chciałbym zabrać na nią 14 letniego syna. Oraz czy przed przyjściem trzeba się z państwem skontaktować i umówić termin?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Ze strzelnicy mogą korzystać osoby od 14 roku życia. Po zakupie vouchera, zachęcam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zwrotnie, wyślemy dane kontaktowe do instruktora w celu umówienia terminu realizacji.

08.02.2021

Dobry wieczór czy strzelnica jest otwarta ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, strzelnica w Szczecinie jest obecnie czynna. Zapraszam od poniedziałku do soboty w godzinach 8-22, zaś w niedzielę od 10 do 14.
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Poznaj strzelanie dla dwóch osób – zajęcia na strzelnicy. Prezent zawiera opiekę wykwalifikowanego instruktora, wynajęcie toru, broni oraz 100 nabojów.

Komu podarować strzelanie dla dwóch osób?

  • zapalonym miłośnikom strzelectwa
  • parze, która szuka nowych pasji
  • znajomym, którzy wspólnie odkrywają nowe rzeczy

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób– Szczecin

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób to wejście na strzelnicę, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różne rodzaje broni. Ta wspaniała i niezapomniana przygoda pomoże uporać się z nudą!

Do dyspozycji uczestników oddane zostaną różne modele pistoletów: CZ 75 Kadet, Walther P22, MCM Margolin, Walther G22. Łącznie każdy uczestnik dostanie 50 nabojów kalibru 5,6 mm. Różnorodność modeli pistoletów pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji. To adrenalina, rywalizacja i przede wszystkim – świetna zabawa!

 

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • może to być początek nowej pasji
  • różnorodność modeli pistoletów i karabinków pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji
  • to ciekawe i bezpieczne zajęcia zapoznające z zasadami działania broni
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 161,50 zł

-15%

190 zł

P0000415