Poznaj strzelanie dla dwóch osób – Wrocław

3701

Poznaj Strzelanie dla dwóch osób – zajęcia na strzelnicy. Prezent zawiera opiekę wykwalifikowanego instruktora, wynajęcie toru, broni oraz po 40 nabojów.

Komu podarować Poznaj strzelanie dla dwóch osób?

 • zapalonym miłośnikom strzelectwa
 • kolegom, którzy razem chcą spędzić aktywnie czas
 • znajomym, którzy wspólnie odkrywają nowe rzeczy

Poznaj strzelanie dla dwóch osób – Wrocław

Zajęcia z Poznaj strzelanie dla dwóch osób to wejście na strzelnicę, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różne rodzaje broni. Ta wspaniała i niezapomniana przygoda pomoże uporać się z nudą!

Poznaj strzelanie dla dwóch osób to podstawowy pakiet strzelecki, obejmujący:

 • po 20 strzałów z broni o kalibrze 9 mm – pistolety Glock,
 • po 20 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581,
 • wynajęcie toru,
 • tarcze,
 • opiekę wykwalifikowanego instruktora.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • może to być początek nowej pasji
 • różnorodność modeli pistoletów i karabinków pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji
 • to niezwykle ciekawe i niezapomniane przeżycie
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Wrocław

Kup w zestawie 9 lokalizacji

PrezentMarzeń - Wrocław249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Wrocław, ul. Sztabowa 32 (teren jednostki wojskowej, wejście obok hurtowni zabawek Askot)

 • Czas trwania

  Około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoby obdarowane mogą się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, po 20 strzałów z broni kaliber 9 mm – pistolety Glock, po 20 strzałów z broni kaliber 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581 oraz opiekę instruktora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Dominika

Dzień dobry, Pytanie może tendencyjne ale wolę mieć pewność: czy ta ilość strzałów - 20 z jednego kalibru i 20 z drugiego jest przewidziana dla każdej z dwóch osób, czy łącznie czyli po 10 z każdego kalibru na osobę? Czy kobiety w ciąży mogą brać udział w strzelaniu? Pozdrawiam, Dominika

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, każda z osób obdarowanych ma do dyspozycji po 20 strzałów z broni o kalibrze 9 mm – pistolety Glock oraz po 20 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581. Łącznie 40 strzałów każda z osób. Jeśli chodzi o kobiety w ciąży, to najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Paula

Witam jestem zainteresowana prezentem "Poznaj strzekanie dla dwojga - Wrocław". Czytając informacje zamieszczone na stronie zauważyłam, że lokalizacja to "Strzelnica w Ząbkowicach Śląskich, ul. Kusocińskiego 2" . Więc moje zapytanie jest takie gdzie znajduje się strzelnica we Wrocławiu czy Ząbkowicach??

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Jest możliwość umówienia realizacji również w samym Wrocławiu jednakże trzeba zgłosić taką chęć odpowiednio wcześniej w Dziale Rezerwacji podczas umawiania terminu realizacji. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzen

Social Media
Płatności
product