Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

około 30 minut.

Lokalizacja

Wrocław, ul. Sztabowa 32 (teren jednostki wojskowej, wejście obok hurtowni zabawek Askot)

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji osoby obdarowane mogą się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, po 20 strzałów z broni kaliber 9 mm – pistolety Glock, po 20 strzałów z broni kaliber 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581 oraz opiekę instruktora.

Ważność vouchera

365

2019-09-27
4/5

strzelnica

Voucher kupiłam chłopakowi na urodziny. Oczywiście osobą towarzyszącą byłam ja sama. Bardzo fajnie spędzony czas. Instruktorzy spoko pomocni. Ogólnie całokształt na 5+.

2019-04-12
4/5

To ja lubie!

Od zawsze lubiłam takie męskie rozrywki, dlatego własnie otrzymałam od moich przyjaciół voucher na strzelnice. Ale miałam frajde! Nawet nie widzialam, ze mam takie umiejętności! Pan instruktor wszystko mi dokladnie wytlumaczył i poinformowal mnie o zasadach bezpieczeństwa. Mogłoby tylko być trochę więcej naboi, może w końcu trafiłabym w sam środek!!! :D

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

09.07.2020

Witam, mam pytanie czy ten pakiet może zostać zrealizowany przez jedną osobę w trakcie jednej wizyty na strzelnicy?v Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście. W celu umówienia realizacji, zapraszam do skorzystania z zakładki Zarezerwuj: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/

28.06.2020

W opisie jest napisane o opiece instruktora, jest w to tez wliczone szkolenie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, jak najbardziej. Opieka instruktora jest wliczona w cenę vouchera, instruktor dba o bezpieczeństwo podczas całej atrakcji. 

15.06.2020

Czy jest możliwość aby atrakcja została rozłożona na dwa różne dni, tj. każda osoba innego dnia?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Strzelanie dla dwóch osób realizowane jest tego samego dnia. Proponuję wykupić dwa vouchery, wtedy każda osoba będzie mogła skorzystać z atrakcji innego dnia. 

09.03.2017

Dzień dobry,
Pytanie może tendencyjne ale wolę mieć pewność: czy ta ilość strzałów - 20 z jednego kalibru i 20 z drugiego jest przewidziana dla każdej z dwóch osób, czy łącznie czyli po 10 z każdego kalibru na osobę? Czy kobiety w ciąży mogą brać udział w strzelaniu?
Pozdrawiam, Dominika

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
każda z osób obdarowanych ma do dyspozycji po 20 strzałów z broni o kalibrze 9 mm – pistolety Glock oraz po 20 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581. Łącznie 40 strzałów każda z osób. Jeśli chodzi o kobiety w ciąży, to najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Pozdrawiam,
Elżbieta Michałek

29.06.2016

Witam jestem zainteresowana prezentem "Poznaj strzekanie dla dwojga - Wrocław". Czytając informacje zamieszczone na stronie zauważyłam, że lokalizacja to "Strzelnica w Ząbkowicach Śląskich, ul. Kusocińskiego 2" . Więc moje zapytanie jest takie gdzie znajduje się strzelnica we Wrocławiu czy Ząbkowicach??

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam
Jest możliwość umówienia realizacji również w samym Wrocławiu jednakże trzeba zgłosić taką chęć odpowiednio wcześniej w Dziale Rezerwacji podczas umawiania terminu realizacji.
Serdecznie pozdrawiam
Agata/Prezent Marzen
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Strzelanie dla dwóch osób – zajęcia na strzelnicy. Prezent zawiera opiekę wykwalifikowanego instruktora, wynajęcie toru, broni oraz po 40 nabojów.

Komu podarować strzelanie dla dwóch osób?

 • zapalonym miłośnikom strzelectwa
 • kolegom, którzy razem chcą spędzić aktywnie czas
 • znajomym, którzy wspólnie odkrywają nowe rzeczy

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób – Wrocław

Strzelanie na strzelnicy dla dwóch osób to wejście na strzelnicę, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różne rodzaje broni. Ta wspaniała i niezapomniana przygoda pomoże uporać się z nudą!

Poznaj strzelanie dla dwóch osób to podstawowy pakiet strzelecki, obejmujący:

 • po 20 strzałów z broni o kalibrze 9 mm – pistolety Glock,
 • po 20 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581,
 • wynajęcie toru,
 • tarcze,
 • opiekę wykwalifikowanego instruktora.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • może to być początek nowej pasji
 • różnorodność modeli pistoletów i karabinków pozwoli dopasować broń do indywidualnych preferencji
 • to niezwykle ciekawe i niezapomniane przeżycie
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 198 zł

P0001775

Ocena 

4/5
2