AKT Artystyczny – sesja zdjęciowa

 Naga sesja zdjęciowa wydobędzie atuty Twojego ciała i podkreśli kobiecość. Jest  jednocześnie: pamiątką, szansą na poznanie siebie oraz pokazanie się w całej okazałości.

Zdjęcia będą wykonane przez wykwalifikowanego fotografa, który zadba aby rozbierana sesja, przebiegała w przyjaznej atmosferze. Zapewni, że poczujesz się komfortowo. Każda naga sesja jest wyjątkowa, inna. Fotograf traktuje każdą kobietę indywidualnie, podchodzi do niej z taktem, mając na uwadze jej oczekiwania. Profesjonalna sesja zdjęciowa pomoże Ci odkryć siebie na nowo i docenić piękno swojego ciała. 

Akt wyeksponuje Twoje walory, sprawi, że poczujesz się szczególnie pięknie i kobieco.

Sesja zdjęciowa może być cudownym prezentem, dla bliskiej osoby lub sposobem na docenienie własnego piękna. 

Płatnosci mobilne

Cena od:

550.000035000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

550.000035000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  Sesja intymna rozpoczyna się wykonaniem przez wizażystkę idealnego makijażu i ewentualnej charakteryzacji. Sesja wraz z wizażem trwa około 3 - 4 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Nie musisz pozować nago. Zdjęcia w bieliźnie będą równie piękne.

 • Obowiązujący strój

  Proponujemy wziąć ze sobą trochę ubrań na przebieranie się podczas sesji. To samo dotyczy dodatków takich jak kapelusz, chusta, szal, biżuteria itp.

 • Wymagania

  Ukończone 23 lata. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

 • Informacje dodatkowe

  Stawiając na jakość Osoby obdarowane prezentem otrzymają wybrane przez siebie ujęcia (12 zdjęć), które zostaną dopracowane przez fotografa w formie płyty CD.

#Ulka

Moje przyjaciółki są szalone! Takiego prezentu na wieczór panieński się nie spodziewałam! Na początku trudno było mnie przekonać do realizacji, ale w końcu się przełamałam. I nie żałuję - wszystko zorganizowane było profesjonalnie tak, abym czuła się komfortowo. A w dodatku mój (teraz już) mąż ma prezent, który bardzo go zaskoczył, ale i ucieszył. Polecam!!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności