Metamorfoza – sesja zdjęciowa – Katowice

3781

Profesjonalna sesja zdjęciowa metamorfoza w studio fotograficznym poprzedzona jest makijażem i ułożeniem fryzury. Osoba obdarowana otrzymuje na pamiątkę 25 zdjęć na płycie CD.

Komu podarować sesję zdjęciową?

 • Żonie jako oryginalny prezent urodzinowy
 • Przyjaciółce, która chce spróbować swoich sił w modelingu
 • Kobiecie z Katowic i okolic, która chce wziąć udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej

Atrakcja

Atrakcja wraz z wizażem trwa około 3 godzin i odbywa się w studiu fotograficznym. Osoba obdarowana będzie pozować do zdjęć w dwóch, trzech wybranych przez siebie stylizacjach, następnie wraz z fotografem zostaną wybrane najlepsze ujęcia z całej sesji. Opracowane zdjęcia (10 wyretuszowanych i 15 bez retuszu) osoba obdarowana otrzyma w formie płyty CD. Warto zabrać ze sobą akcesoria, które będzie można wykorzystać do sesji tj. kapelusz, biżuteria, szal, itp. Na miejscu można dokupić większą ilość wyretuszowanych zdjęć oraz album na papierze fotograficznym.

Przebieg atrakcji

 1. Wykonanie makijażu i fryzury
 2. Wybór i dopasowanie stylizacji
 3. Wykonanie zdjęć
 4. Wybór najlepszych ujęć
 5. Opracowanie graficzne wybranych zdjęć

Studio fotograficzne

Studio Manufaktura Kadrów zlokalizowane jest w centrum Sosnowca. Zespół specjalizuje się w fotografii portretowej, ciążowej, dziecięcej, okolicznościowej. Studio wyposażone jest w lampy: Quantuum R+600 Digital, Quantuum R+300 Dual Power, Quantuum R+300, Quantuum Move 400 oraz modyfikatory: softboxy, stripy, parasolki srebrne/transparentne, filtry kolorowe, blendy, itp

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Stwarzasz możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć przez fotografa
 • Każda kobieta lubi czasami poczuć się jak gwiazda
 • Sesja fotograficzna może być wstępem do wielkiej przygody lub miłym wspomnieniem w postaci pięknych zdjęć
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio fotograficzne \"Manufaktura Kadrów\" 41-200 Sosnowiec, ul.Modrzejowska 16/11

 • Czas trwania

  Prezent Sesja Fotograficzna Metamorfoza trwa około 3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Sesja realizowana w studio fotograficznym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przebieg sesji.

 • Obowiązujący strój

  Zabierz ze sobą stroje i dodatki które lubisz lub nawet te za którymi na co dzień nie przepadasz - pomożemy stworzyć z nich ciekawe kreacje.

 • Wymagania

  Rezerwacji terminu realizacji należy dokonać z 14 dniowym wyprzedzeniem.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu zapewnione zostaną: stylizacja, makijaż, uczesanie, oraz obsługa fotografa. Sesja obejmuje 2-3 wykonane stylizacje. Otrzymasz płytę CD z 10 wyretuszowanymi zdjęciami i 15 zdjęciami bez retuszu.

#penelope

Nieziemskie stylizacje, sama siebie nie poznałam :P fantastycznie jest się ujrzeć w takim odmienionym wizerunku i profesjonalnym makijażu. Sesja mocno dowartościowuje, zdjęcia piękne! polecam!

#Marek

Dzień dobry - w jakie dni jest możliwa realizacja sesji zdjęciowej - tylko powszednie czy także soboty/niedziele? - czym się różnią sesje w Katowicach i Poznaniu? Widzę, że w Katowicach są 2-3 stylizacje a w Poznaniu jedna? Różnią się również liczbą zdjęć? Czymś jeszcze?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Katowice - Podczas sesji są robione zdjęcia w 2 lub 3 stylizacjach. Prezent Sesja Fotograficzna Metamorfoza trwa około 3 godzin.Otrzymuje się płytę CD z 10 wyretuszowanymi zdjęciami i 15 zdjęciami bez retuszu. Poznań - Otrzymuje sie płytę CD z 30 wyretuszowanymi zdjęciami, 3 zdjęcia w zestawieniu PRZED i PO-portret, ujęcie amerykańskie i cała postać.Sesja obejmuje 1 stylizację. Podczas sesji zapewniony jest profesjonalny wizaż, porady stylistki i fryzjer (koloryzacja, strzyżenie, cięcie, ułożenie). W obydwu prezentach terminy ustalane są indywidualnie. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product