Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

Przesyłki kurierskie wysyłamy również w soboty do godziny 11:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Metamorfoza – sesja zdjęciowa – Katowice

Sesja zdjęciowa to idealny sposób, aby zobaczyć siebie z innej perspektywy. Każda kobieta jest piękna, ale każda jest inna - wyjątkowa. Sesja ma na celu uwydatnić i podkreślić atuty Twojej urody. Stylizacje będą tak dobrane dla Ciebie, abyś wyglądała inaczej niż zawsze i czuła się świetnie. Wykwalifikowany fotograf wykona dla Ciebie wspaniałe zdjęcia i zadba o przyjazną atmosferę. Sesja będzie idealnym prezentem dla każdej kobiety, a zdjęcia będące jej efektem, mogą być podarunkiem dla bliskiej osoby. 

Sesja zdjęciowa trwa około 3 godzin i jest realizowana w studio fotograficznym w Katowicach. Proponujemy, abyś zabrała ze sobą kilka ubrań i dodatków, nawet takich za którymi na co dzień nie przepadasz. Stworzone zostaną z nich ciekawe zestawy, dzięki, którym będziesz wyglądała świetnie.

W skład sesji zdjęciowej wchodzą: wizaż, ułożenie fryzury oraz obsługa fotografa. Wszystko będzie dobrane tak, abyś wyglądała i czuła się świetnie. Podczas sesji będziesz miała robione zdjęcia w 2 lub 3 stylizacjach. Otrzymasz 10 zdjęć wyretuszowanych i 15 zdjęć naturalnie pięknych.

Płatnosci mobilne

Cena:

599 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio fotograficzne \"Manufaktura Kadrów\" 41-200 Sosnowiec, ul.Modrzejowska 16/11

 • Czas trwania

  Prezent Sesja Fotograficzna Metamorfoza trwa około 3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Sesja realizowana w studio fotograficznym.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie obserwowała przebieg sesji.

 • Obowiązujący strój

  Zabierz ze sobą stroje i dodatki które lubisz lub nawet te za którymi na co dzień nie przepadasz - pomożemy stworzyć z nich ciekawe kreacje.

 • Wymagania

  Rezerwacji terminu realizacji należy dokonać z 14 dniowym wyprzedzeniem.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu zapewnione zostaną: stylizacja, makijaż, uczesanie, oraz obsługa fotografa. Sesja obejmuje 2-3 wykonane stylizacje. Otrzymasz płytę CD z 10 wyretuszowanymi zdjęciami i 15 zdjęciami bez retuszu.

#penelope

Nieziemskie stylizacje, sama siebie nie poznałam :P fantastycznie jest się ujrzeć w takim odmienionym wizerunku i profesjonalnym makijażu. Sesja mocno dowartościowuje, zdjęcia piękne! polecam!

#Marek

Dzień dobry - w jakie dni jest możliwa realizacja sesji zdjęciowej - tylko powszednie czy także soboty/niedziele? - czym się różnią sesje w Katowicach i Poznaniu? Widzę, że w Katowicach są 2-3 stylizacje a w Poznaniu jedna? Różnią się również liczbą zdjęć? Czymś jeszcze?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Katowice - Podczas sesji są robione zdjęcia w 2 lub 3 stylizacjach. Prezent Sesja Fotograficzna Metamorfoza trwa około 3 godzin.Otrzymuje się płytę CD z 10 wyretuszowanymi zdjęciami i 15 zdjęciami bez retuszu. Poznań - Otrzymuje sie płytę CD z 30 wyretuszowanymi zdjęciami, 3 zdjęcia w zestawieniu PRZED i PO-portret, ujęcie amerykańskie i cała postać.Sesja obejmuje 1 stylizację. Podczas sesji zapewniony jest profesjonalny wizaż, porady stylistki i fryzjer (koloryzacja, strzyżenie, cięcie, ułożenie). W obydwu prezentach terminy ustalane są indywidualnie. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności