Stylizacja męska

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Voucher na zakupy ze Style Coachem specjalizującym się w modzie męskiej. Czas trwania i szczegółowy program spotkania mogą różnić się w zależności od wybranej lokalizacji.

Komu podarować zakupy ze stylistą?

  • młodemu mężczyźnie, który dopiero szuka swojego stylu
  • przyszłemu Panu Młodemu, który chciałby dobrze prezentować się na własnym ślubie
  • każdemu mężczyźnie, który chciałby zadbać o swój wizerunek w pracy i nabrać większej pewności siebie w kontaktach biznesowych

Zakupy ze stylistką dla mężczyzn

Czy tego chcemy czy nie, ludzie oceniają nas na podstawie tego jak wyglądamy. Dlatego tak ważne jest w dzisiejszych czasach by świadomie dbać o wizerunek. Odpowiednia stylizacja nie tylko sprawia, że wyglądamy lepiej, przez co dodaje pewności siebie, ale też ma znaczący wpływ na to, jak postrzegają nas inni - również w środowisku pracy. Voucher na zakupy ze stylistką to doskonały pomysł na prezent zarówno dla mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową, jak i tych, którzy już pracują na stanowiskach, na których odpowiedni wizerunek ma szczególne znaczenie w kontaktach biznesowych. Podczas spotkania stylistka opowie obdarowanemu o obowiązujących trendach, podpowie jakie kolory i fasony będą najbardziej odpowiednie do jego sylwetki i typu urody, a także pomoże skomponować idealną garderobę.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • stwarza okazję by odnaleźć swój styl w modzie ślubnej lub biznesowej
  • pozwala zadbać o wizerunek i to, jak postrzegają nas inni
  • dodaje pewności siebie i może mieć pozytywny wpływ na rozwój kariery
Czytaj więcej

Cena od: 925 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: