Masaż w ciemności dla dwojga – Katowice

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Masaż trwa ok. 60 minut.

Lokalizacja

WAŻNE MIEJSCE ul. Mikołowska 44 , Katowice

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym terminem wyprzedzenia.

Informacje dodatkowe

Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher.

Dodaj Opinię

Masaż w ciemności dla dwojga – Katowice

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Masaż w ciemności dla dwojga  wykonywany w lokalu Ważne Miejsce w Katowicach. Przeprowadzany jest w części obiektu Tajemnica Ciemności i trwa ok. 60 minut. 

Komu podarować masaż w ciemności?

 • Parze lubiącej nowe doświadczenia 

 • Rodzicom, którzy potrzebują chwili odpoczynku 

 • Każdemu, kto marzy, by przeżyć coś więcej niż podczas zwykłego masażu

Masaż dla dwojga w ciemności

Masaż wykonywany jest w Tajemnicy Ciemności, która należy do obiektu Ważne Miejsce w Katowicach. Zanim obdarowani przejdą do pomieszczenia, w którym zostanie wykonany masaż, zostaną poproszeni o pozostawienie przedmiotów emitujących światło w specjalnej szafce. Masaż w ciemności otwiera umysł i ciało na niezapomniany relaks. Zabieg jest wykonywany przez specjalistów, którzy jednocześnie są osobami niewidomymi. Podczas masażu panuje całkowita ciemność, której towarzyszy relaksująca muzyka. Taka oprawa pozwoli osiągnąć stan pełnego odprężenia i sprawi, że troski odpłyną w dal. 

Ważne Miejsce

Ważne Miejsce to efekt pracy Fundacji Ważni Ludzie, która powstała, by dzielić się wiedzą o funkcjonowaniu i życiu osób niewidomych i niedowidzących. W Ważnym Miejscu znajduje się ścieżka edukacyjna, składająca się z pięciu zaciemnionych przestrzeni oraz Bistro pod opieką szefa kuchni Radosława Spidrowicza. W Ważnym Miejscu doświadczasz czegoś niesamowitego i odkryjesz rzeczywistość, którą poznasz wszystkimi zmysłami, poza wzrokiem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Masaż dla dwojga w ciemności to możliwość spróbowania czegoś nowego

 • Wizyta w Ważnym Miejscu zapisze się na długo w pamięci

 • Podarujesz chwile relaksu w niepowtarzalnym wydaniu

Czytaj więcej

Realizacja

Ważne Miejsce & Tajemnica Ciemności

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Katowice  - kliknij żeby zmienić

Katowice   (zmień)

Cena:

Cena: 300 zł

Opcja BEZ ENDU
30 zł

Wykonawca:

Ważne Miejsce & Tajemnica Ciemności
Ważne Miejsce & Tajemnica Ciemności

Opinie w Google:

4.8 wynik z 524 ocen
 • Marek Wiench
  Marek Wiench

  Bardzo ciekawe miejsce z konkretną i jasno zdefiniowaną misją w postaci zwiększania świadomości społeczeństwa na osoby niepełnosprawne, ze szczególnym uwzględnieniem osób niewidomych. Ważne Miejsce oferuje poza bistro także ekspozycje dotyczące osób niewidomych, gdzie w całkowitej ciemności można doświadczyć absolutnego braku zmysłu wzroku. Moja opinia dotyczy stricte oferty restauracji - zamówiłem z menu opcję własnej kompozycji makaronu - smak mnie powalił na kolana. Smak genialny, obłędny - w pełni zasłużone multum nagród kulinarnych. Z pewnością tutaj zawitam ponownie i zamówię inne dania z oferty. Dziwi mnie bardzo mały ruch, częste pustki w lokalu w kontraście do serwowanej jakości

 • Adam Adziu
  Adam Adziu

  Bardzo dobry burger, wręcz zaskakująco dobry 😉. Przeraża tylko cena lanego piwa, która ostatnio wszędzie robi się standardem czyli 12 zł. Warto wejść i zjeść w tym miejscu będąc w Katowicach.

 • Łukasz Rubin
  Łukasz Rubin

  Zjeść nie było dzisiaj okazji, ale wycieczka w krainę ciemności otworzyła na inne postrzeganie świata. Świetne i nietypowe doświadczeniem. Warto. Zdjęcia nie dodam ... Bo było ciemno ;)

 • Home Pole
  Home Pole

  Fantastyczna opcja z kartą startową, gdzie zaznaczasz dokładnie jak i na bazie z czego chcesz skomponować swój posiłek :) strzał w 10 - szczególnie, kiedy masz swoje ulubione smaki i możesz się poczuć niemal jak współtwórca tej kompozycji :)) plus za możliwość wejścia z pieskiem i wodę dla naszego czworonoga :) miejsce to kryje jeszcze wiele atrakcji, więc na pewno wrócimy :)

 • iza bella
  iza bella

  O tym miejscu dowiedzieliśmy się poprzez restaurantweek jednak nie uczestniczyliśmy w nim. Restauracja została wyróżniona za najlepszą obsługę i faktycznie, Pani która nas obsługiwała była cały czas uśmiechnięta, wesoła to ona robi tam cały klimat. Jedzenie bardzo dobre, menu składa się z 2 kart do stworzenia własnej kompozycji makaronu lub burgera. Po za menu zostały nam również zaproponowane zupki, lekko ostrawe jednak bardzo przyjemne. Po wizycie pozostał mi niedosty ponieważ chciałabym od was jeszcze czegoś więcej może warto trochę rozszerzyć menu o jakiś stałe dania.

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0010803