Masaż relaksacyjny z peelingiem dla dwojga

(6)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Zabieg pielęgnacyjny składający się z masażu relaksacyjnego i peelingu całego ciała realizowany w profesjonalnych gabinetach SPA.

Komu podarować masaż relaksacyjny z peelingiem dla dwojga?

  • Drugiej połowie, z którą wybierzesz się na masaż z peelingiem
  • Rodzicom, którzy potrzebują chwili relaksu we dwoje
  • Nowożeńcom, jako oryginalny prezent ślubny

Masaż relaksacyjny z peelingiem dla dwojga

Wspólna wizyta w salonie SPA to okazja, by zrelaksować się w towarzystwie bliskiej osoby, oddając się w ręce doświadczonych kosmetologów. Zabieg rozpoczyna się peelingiem, ktróry oczyści ciało z obumarłej warstwy naskórka i przygotuje skórę do przyjęcia substancji aktywnych zawartych w olejkach wykorzystywanych do masażu oraz kosmetykach stosowanych we własnym zakresie do codzienniej pielęgnacji. Drugim etapem jest masaż relaksacyjny wykonywany na bazie odżywczego olejku. Masaż uwalnia od napięcia, rozluźnia mięśnie i pozytywnie wpływa na samopoczucie. Masaż relaksacyjny wykonywany jest przy użyciu technik manualnych, których intensywność dostosowywana jest od potrzeb danej osoby. W zależności od dolegliwości zwiększany jest poziom ucisku począwszy od głaskania i rozcierania, po oklepywanie, a nawet ugniatanie.

Komfort

Masaż charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż relaksacyjny wykonywany jest w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Kadrę specjalistów tworzą kobiety.

Przeciwwskazania

Z zabiegu nie powinny korzystać osoby z gorączką, ostrym zapaleniem stawów, zapaleniem żył, zakrzepami, miażdżycą, a także osoby chore na nowotwory i kobiety w ciąży. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości wykonania zabiegu, zalecamy zasięgnąć porady lekarza.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz romantyczne chwile tylko we dwoje
  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskich
  • Stwarzasz okazję, by profesjonalnie zadbać o ciało

 

Czytaj więcej

Cena od: 450 zł

Dostępne w
1 lokalizacji!

Wybierz lokalizację (spośród 1 dostępnych)

  (zmień)

Cena: