Masaż świecą dla dwojga

Masaż ciepłym olejkiem ze świecy dla dwóch osób. Zabieg realizowany jest dla dwóch osób jednocześnie, w tym samym gabinecie. Czas trwania masażu zależy od wybranej lokalizacji.

Komu podarować masaż świecą dla dwojga?

  • Parom, którym przydałaby się chwila wytchnienia i odpoczynku tylko we dwoje
  • Przyjaciółkom, które chciałyby zadbać o siebie i miło spędzić czas
  • Wszystkim, którym dokucza stres i związane z nim dolegliwości bólowe

Masaż świecą dla dwojga

Masaż świecą dla dwojga to zarówno doskonały pomysł na prezent dla par, jak i ciekawa propozycja wspólnego spędzenia czasu z mamą, siostrą czy przyjaciółką. Zabieg łączy w sobie właściwości masażu relaksacyjnego, aromaterapii i leczenia ciepłem. Rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie, łagodzi dolegliwości bólowe i wspomaga redukcję cellulitu. Dodatkowo olejki ze świecy pielęgnują skórę, pozostawiając ją doskonale nawilżoną, miękką i miłą w dotyku.

Bezpieczeństwo

Świece do masażu wykonane są w 100% z naturalnych składników - maseł i olejków roślinnych, wosku pszczelego, olejków zapachowych. Ich temperatura topnienia wynosi ok. 40-50 stopni Celsjusza, a więc jest niewiele wyższa od temperatury ludzkiego ciała. Dzięki temu olejki ze świecy zapachowej nie wywołują poparzeń, a jedynie przyjemnie rozgrzewają skórę.

Przeciwwskazania

Z zabiegu nie powinny korzystać osoby z gorączką, ostrym zapaleniem stawów, zapaleniem żył, zakrzepami, miażdżycą, a także osoby chore na nowotwory i kobiety w ciąży. 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości wykonania zabiegu, zalecamy zasięgnąć porady lekarza.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • stwarza okazję do odpoczynku w towarzystwie bliskiej osoby
  • pozwala zadbać o swoje ciało i dobre samopoczucie
  • dostarcza przyjemnych doznań, które na długo pozostaną w pamięci
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Kraków 250 zł Toruń (Na Skarpie) 360 zł Toruń (Podgórz) 290 zł Warszawa 345 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł