Masaż masłem shea dla dwojga

(11)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż masłem Karite dla dwojga realizowany w profesjonalnych gabinetach SPA. Masaż wykonywany jest jednocześnie, w tym samym gabinecie.

Komu podarować masaż masłem shea dla dwojga?

  • Osobom z problemem suchej i odwodnionej skóry
  • Rodzicom, którym brakuje czasu na relaks
  • Parze, z okazji rocznicy ślubu

Masaż masłem shea dla dwojga

Masaż masłem shea, inaczej zwanym karite, to głęboko odprężający zabieg dla dwojga. Masło Karite ma właściwości silnie nawilżające i natłuszczające, dzięki czemu głęboko odżywia skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku. Masaż relaksacyjny na bazie masła Karite wzmacnia i odbudowuje naskórek oraz warstwę lipidową. Techniki masażu relaksacyjnego dodatkowo rozluźnią spięte mięśnie, wprowadzając w stan głębokiego relaksu.

Komfort

Masaż charakteryzuje się koniecznością odkrywania poszczególnych partii ciała. Niejednokrotnie wiąże się to z uczuciem skrępowania i innymi obawami dotyczącymi nagości. Masaż relaksacyjny w wykonywany jest w kameralnych gabinetach, gdzie dzięki odpowiedniemu wystrojowi, świetle oraz muzyce, panuje atmosfera sprzyjająca odprężeniu. Kadrę specjalistów tworzą kobiety.

Przeciwwskazania

Z zabiegu nie powinny korzystać osoby z gorączką, ostrym zapaleniem stawów, zapaleniem żył, zakrzepami, miażdżycą, a także osoby chore na nowotwory i kobiety w ciąży. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stanu zdrowia i możliwości wykonania zabiegu, zalecamy zasięgnąć porady lekarza.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Inwestujesz w dobre samopoczucie bliskich osób
  • Stwarzasz okazję do spędzenia romantycznych chwil we dwoje
  • Wizyta w salonie SPA jest poprawą kondycji ciała i stanu ducha

 

Czytaj więcej

Cena od: 300 zł

Dostępne w
6 lokalizacjach!