Masaż gorącymi muszlami dla dwojga

(10)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Masaż gorącymi muszlami dla dwojga w renomowanych gabinetach SPA. Masaż muszlami to zabieg, który pozwala osiągnąć głęboki stan relaksu. Czas trwania i obszar masażu uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować masaż gorącymi muszlami dla dwojga?

  • Parze, która chciałaby wspólnie się zrelaksować
  • Zapracowanym rodzicom, jako wyraz miłości i wdzięczności
  • Drugiej połowie, której pragniesz zaskoczyć miłym podarunkiem

Masaż gorącymi muszlami dla dwojga

Masaż gorącymi muszlami to zabieg, który dostarcza wspaniałego relaksu i ukojenia. Dzielony wspólnie z bliską osobą, wyzwala jeszcze więcej pozytywnych doznań. Muszle wykorzystywane do masażu zbierane są u wybrzeży tropikalnych Filipin. Poddawane specjalnemu szlifowaniu, piaskowaniu i polerowaniu, stają się aksamitnie gładkie i przyjemne w kontakcie ze skórą. Podgrzanie muszli uwalnia z nich bogactwo węglanu wapnia, który pobudza komórki do regeneracji. Celem masażu jest głębokie rozluźnienie ciała, usunięcie napięcia spowodowanego stresem i zmęczeniem. Masaż działa niezwykle odprężająco na nasz organizm.

Bezpieczeństwo

Temperatura muszli jest dostosowywana do indywidualnych odczuć osoby masowanej. Masażysta najpierw sprawdza ich ciepło na własnej skórze, a następnie delikatnie przystawia muszle do masowanych obszarów ciała, by dopasować ich stopień rozgrzania do preferencji pacjenta. Muszle emitują ciepło dzięki aplikowanemu do ich wnętrza żelowi oraz aktywatorowi. To w pełni naturalne i bezpieczne dla skóry i zdrowia składniki. Żel stanowi mieszankę naturalnych minerałów z chłonącymi pudrami zawierającymi suszone algi morskie, natomiast aktywator to krystalicznie czysta woda, sól oraz olejki esencjonalne.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość spędzenia romantycznych chwil z drugą połową
  • Stwarzasz okazję do zadbania o swoje ciało pod okiem profesjonalistów
  • To oryginalna forma masażu, która zachwyci wszystkich miłośników relaksu
Czytaj więcej

Cena od: 258 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: