Seans w grocie solnej dla dwojga w Lublinie

Nie musisz już wybierać się nad morze ani odwiedzać uzdrowisk, by doznać uczucia odświeżenia i relaksu. Trzy kwadranse w grocie solnej dostarczą Ci podobnych wrażeń w pigułce! Jaskinia solna w Lublinie, z którą współpracujemy, nazywa się Solania i jest największą tego typu placówką w Polsce. Stworzona została jedynie z naturalnych surowców, czyli różnych gatunków soli, zarówno kopalnych, jak i morskich. Sól z Morza Martwego, Czarnego, sól Bocheńska, Solanka Zabłocka - to one odpowiadają za specyficzny mikroklimat, w odpowiednich warunkach uwalniając pierwiastki jodu, magnezu, wapnia, potasu, bromu i krzemu. Powietrze, wzbogacone w aerozol solny, oczyszczone jest z mikroorganizmów i alergenów, a oddychając nim doświadczamy podobnego uczucia, jak na powietrzu po przejściu burzy. Zabierz bliską Ci osobę do groty solnej w Lublinie i cieszcie się maksimum relaksu i oczyszczenia.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.7/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Sapiehy 2

 • Czas trwania

  Seans w grocie solnej trwa 45 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

 • Wymagania

  W niżej wymienionych przypadkach, przed wizytą w jaskini zawsze jest wskazana konsultacja z lekarzem: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica.

 • Informacje dodatkowe

  Seans w Grocie Solnej skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Cena obejmuje 2 osoby. Seansy odbywają się w grupach.

#Katarzyna

Doskonały relaks dla całej rodziny. Byliśmy z trójką naszych dzieci, najmłodszy tak się zrelaksował, że zrobił sobie drzemkę na miejscu. Polecam wszystkim:)

#Niko33

Moi rodzice bardzo lubią takie relaksujące klimaty, z tego co słyszałem, bardzo im się podobało i wybierają się jeszcze raz, także polecam serdecznie :)

#Oladty

Doskonały sposób na regenerację i odpoczynek w przyjemnym, pięknym miejscu i klimacie. Świeże powietrze w środku miasta - super!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł