Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Seans w grocie solnej dla dwojga – Kołobrzeg

Zafunduj sobie trzy kwadranse podwójnego odprężenia z bliską Ci osobą. Weźcie głęboki oddech w jaskini solnej w Kołobrzegu. Mieści się ona w prestiżowym Ośrodku Mewa nad samym morzem! Specyficzny mikroklimat, który tworzy się w pomieszczeniu, pełen jest dobroczynnych dla zdrowia pierwiastków. Jod, wapń, magnez, potas i sód, selen i brom pomogą na wiele różnych schorzeń i przypadłości, nie tylko tych oddechowych. W grocie jest utrzymana odpowiednia dla zdrowia wilgotność (50-60%) i temperatura (18-22°C). Pełnię odprężenia zapewni Wam specjalnie oświetlenie i muzyka relaksacyjna, wzbogacona o kojący szum źródełka solankowego. Przyjdźcie oczyścić organizm i wypocząć, rozłóżcie się wygodnie na leżakach i cieszcie spędzanym razem czasem w grocie solnej w Kołobrzegu.

Płatnosci mobilne

Cena:

45 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.6/5

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
Prezent Marzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 32 lokalizacje

Prezent Marzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Ściegiennego 4, Ośrodek Mewa II, 78-100 Kołobrzeg

 • Czas trwania

  Seans w grocie solnej trwa 45 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

 • Wymagania

  W niżej wymienionych przypadkach, przed wizytą w jaskini zawsze jest wskazana konsultacja z lekarzem: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica.

 • Informacje dodatkowe

  Seans w Grocie Solnej skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Cena obejmuje 2 osoby. Seansy odbywają się w grupach.

#Tosia

Potwierdzam wcześniejszą opinię wystrój jest bardzo fajny. My nie potrzebowaliśmy dużo miejsca na relaks. polecam z całego serca.

#Bohdan

Magiczne, przytulne miejsce. Muzyka, delikatne, przygaszone światło i spokój - to wszystko tworzy wyjątkowy klimat, dzięki któremu można w pełni odprężyć się i zrelaksować.

#gwiazdeczka

Było relaksująco, i przyjemnie, rzeczywiście poczułam się lepiej po takim seanssie. Polecam każdemu, kto jeszcze nie zdecydował się na taki seans.

#Maciej

Fantastycznie było oddać się chwilom relaksu w takim wyjątkowym miejscu. Na pewno powrócę jeszcze nie raz. Muszę pochwalić również bardzo profesjonalną obsługę sklepu :)

#Marek Nowicki

Fajny wystrój, chociaż dosyć ciasno, ale to raczej domena większości grot solnych. Miły wypoczynek, można zebrać myśli i się odprężyć.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności