Seans w grocie solnej dla dwojga – Kołobrzeg

Zafunduj sobie trzy kwadranse podwójnego odprężenia z bliską Ci osobą. Weźcie głęboki oddech w jaskini solnej w Kołobrzegu. Mieści się ona w prestiżowym Ośrodku Mewa nad samym morzem! Specyficzny mikroklimat, który tworzy się w pomieszczeniu, pełen jest dobroczynnych dla zdrowia pierwiastków. Jod, wapń, magnez, potas i sód, selen i brom pomogą na wiele różnych schorzeń i przypadłości, nie tylko tych oddechowych. W grocie jest utrzymana odpowiednia dla zdrowia wilgotność (50-60%) i temperatura (18-22°C). Pełnię odprężenia zapewni Wam specjalnie oświetlenie i muzyka relaksacyjna, wzbogacona o kojący szum źródełka solankowego. Przyjdźcie oczyścić organizm i wypocząć, rozłóżcie się wygodnie na leżakach i cieszcie spędzanym razem czasem w grocie solnej w Kołobrzegu.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.6/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Ściegiennego 4, Ośrodek Mewa II, 78-100 Kołobrzeg

 • Czas trwania

  Seans w grocie solnej trwa 45 minut.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawić się mogą jedynie osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Prosimy o zabranie dodatkowej pary skarpetek na zmianę. Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

 • Wymagania

  W niżej wymienionych przypadkach, przed wizytą w jaskini zawsze jest wskazana konsultacja z lekarzem: nadczynność tarczycy, alergia na jod, ostre stany zapalne górnych i dolnych dróg oddechowych, nowotwory, ostre i chroniczne choroby nerek, gruźlica.

 • Informacje dodatkowe

  Seans w Grocie Solnej skierowany jest do wszystkich grup wiekowych. Cena obejmuje 2 osoby. Seansy odbywają się w grupach.

#Tosia

Potwierdzam wcześniejszą opinię wystrój jest bardzo fajny. My nie potrzebowaliśmy dużo miejsca na relaks. polecam z całego serca.

#Bohdan

Magiczne, przytulne miejsce. Muzyka, delikatne, przygaszone światło i spokój - to wszystko tworzy wyjątkowy klimat, dzięki któremu można w pełni odprężyć się i zrelaksować.

#gwiazdeczka

Było relaksująco, i przyjemnie, rzeczywiście poczułam się lepiej po takim seanssie. Polecam każdemu, kto jeszcze nie zdecydował się na taki seans.

#Maciej

Fantastycznie było oddać się chwilom relaksu w takim wyjątkowym miejscu. Na pewno powrócę jeszcze nie raz. Muszę pochwalić również bardzo profesjonalną obsługę sklepu :)

#Marek Nowicki

Fajny wystrój, chociaż dosyć ciasno, ale to raczej domena większości grot solnych. Miły wypoczynek, można zebrać myśli i się odprężyć.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł