Lot balonem z noclegiem dla dwojga – Jelenia Góra

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot balonem trwa ok. 60 minut. Atrakcja obejmuje nocleg w jednym z obiektów w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Całkowity czas trwania uzależniony jest od pory startu ustalanej na etapie rezerwacji.

Lokalizacja

Jelenia Góra, okolice Karkonoszy i Pogórza Izerskiego. Dokładne miejsce startu ustalane jest indywidualnie.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna. Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, kryte obuwie na płaskiej podeszwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać ważny voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia.

Opinie (0)

Dodaj Opinię

Lot balonem z noclegiem dla dwojga – Jelenia Góra

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Widokowy lot balonem dla dwojga na wyłączność nad Jelenią Górą i okolicami z noclegiem w Dolinie Pałaców i Ogrodów. Na uczestników czekają zapierające dech w piersiach widoki. Lot balonem trwa ok. 60 minut.

Komu podarować lot balonem dla dwojga?

 • Parze, która chciałaby wspólnie przeżyć coś niesamowitego
 • Bliskim, którzy uwielbiają góry
 • Drugiej połowie, jako oryginalny prezent z okazji okrągłej rocznicy

Lot balonem dla dwojga

Romantyczny lot balonem z noclegiem w malowniczej Dolinie Pałaców i Ogrodów to prezent, który pozwoli spędzić wyjątkowe chwile tylko we dwoje. Lot realizowany jest na wyłączność, a obdarowani będą mogli uczestniczyć w przygotowaniu balonu do startu. Rozciągające się z gondoli balonu widoki na Karkonosze i Pogórze Izerskie tworzą wyjątkową, baśniową scenerię. Lot trwa 60 minut i kończy się w Dolinie Pałaców i Ogrodów, gdzie obdarowani spędzą wspólnie noc w jednym z jego obiektów.

Widoki

Lot realizowany jest nad Jelenią Górą i okolicami, dzięki czemu jego uczestnicy będą mogli podziwiać z lotu ptaka najpiękniejsze zakątki Dolnego Śląska. Z gondoli kolorowego balonu rozciągać się będą wspaniałe górskie widoki. Pasażerowie zobaczą tonące w blasku zachodzącego słońca Karkonosze i Pogórze Izerskie w pełnej krasie. Na uczestników lotu czekają prawdziwe perły architektury i fantastyczne krajobrazy.

Dolina Pałaców i Ogrodów

Lot balonem kończy się w malowniczej Dolinie Pałaców i Ogrodów, gdzie obdarowani spędzą noc w jednej z należących do kompleksu rezydencji. To liczący blisko 100 m2 obszar położony w Kotlinie Jeleniogórskiej pomiędzy Rudawami Janowickimi a Karkonoszami. Znajduje się tu niemal 30 obiektów architektury świeckiej pochodzących z czasów świetności polskich elit rycerskich i szlacheckich – gotyckie zamki i wieże obronne, renesansowe dwory, barokowe pałace i XIX-wieczne neogotyckie, neorenesansowe i klasycystyczne rezydencje, wzniesione przez najwybitniejszych architektów epoki. Otoczone rozległymi parkami krajobrazowymi i urozmaiconą architekturą ogrodową tworzą wspaniałą scenerię i niepowtarzalną atmosferę.

Atrakcja obejmuje:

 • około godzinny lot balonem
 • nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w jednym z obiektów w Dolinie Pałaców i Ogrodów
 • krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem na miejscu startu
 • zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu
 • lornetki do podglądania zwierzyny
 • drobny poczęstunek po wylądowaniu 
 • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu 
 • Ceremonię Chrztu na Aeronautę po zakończeniu lotu 
 • tradycyjną lampkę szampana dla każdego uczestnika lotu 
 • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu 
 • pamiątkowe zdjęcie w wersji elektronicznej 
 • transport z miejsca i na miejsce zakwaterowania

Bezpieczeństwo

Firma organizująca loty balonem posiada certyfikat AOC uprawniający do wykonywania komercyjnych lotów pasażerskich oraz podlega stałemu nadzorowi Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Sprzęt, na którym latają należy do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w kraju. Balony posiadają ubezpieczenie OC, NW i OC przewoźnika, a także poddawane są systematycznym przeglądom technicznym w certyfikowanej organizacji obsługowej. Firma posiada na wyposażeniu kosza pasy bezpieczeństwa oraz dysponuje dwoma specjalistycznymi fotelami lotniczymi, przystosowanymi do przewożenia osób starszych i niepełnosprawnych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Pozwala przeżyć wspaniałą przygodę razem z bliską osobą
 • Jest okazją do relaksu i odpoczynku w pięknym miejscu
 • To prezent, który dostarczy niezapomnianych wrażeń i pięknych wspomnień

Realizacja

Polecamy ten prezent na: