Lot balonem dla dwojga – Włocławek

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

1 godzina

Lokalizacja

Lotnisko Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie lub okolice Włocławka. Na miejsce startu wpływ ma kierunek i siła wiatru.

Więcej informacji

Pogoda

Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, ok. 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie loty mogą być realizowane w ciągu całego dnia.

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-21

piękne widoki, polecam taki lot

2020-05-11

Supeer było, widoki ekstra. Polecam :)

2020-04-21

To był mój pierwszy lot balonem w życiu. Trochę bałam się, że włosy mi się spalą, ale to raczej niemożliwe ;) Widoki super, Pan instruktor bardzo miły. Polecam

Dodaj Opinię

Lot balonem dla dwojga – Włocławek

FAQ

04.07.2020

Dzień dobry, czy jest taka możliwość, aby dokonać zaręczyn podczas lotu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Istnieje taka możliwość. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Indywidualny, zapoznawczy lot balonem dla dwojga rozpoczyna się na Lotnisku Kruszyn i w zależności od wybranej opcji trwa 1 lub 2 godziny.

Komu podarować lot balonem dla dwojga?

  • Zakochanej parze, która chciałyby spędzić wyjątkowo romantyczne chwile we dwoje
  • Nowożeńcom jako oryginalny pomysł na prezent w dniu ślubu
  • Swojej drugiej połówce jako romantyczny prezent np. na Walentynki

Lot balonem dla dwojga

Lot balonem realizowany w okolicach Włocławka to gwarancja widoków i doskonała okazja by docenić walory krajobrazu Kujaw oraz spojrzeć na znajome okolice z zupełnie nowej perspektywy. Podczas lotu osobom obdarowanym towarzyszyć będzie tylko pilot, dzięki czemu w kameralnej atmosferze będą mogli delektować się tym niezwykłym przeżyciem. Miejsce startu w okolicach Włocławka uzależnione jest od aktualnych warunków pogodowych (kierunek i siła wiatru), a docelowo start odbywa się na terenie lotniska Aeroklubu Włocławskiego, oddalonego od centrum miasta o niespełna 10 km. Lot w zależności od wybranej opcji trwa 1 lub 2 godziny. Osoby obdarowane wezmą także udział w przygotowaniu balonu do startu oraz po zakończeniu lotu pomogą złożyć sprzęt, na co należy zarezerwować sobie dodatkowe 2-2,5 godziny.

Pogoda

Loty balonem realizowane są tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Aby lot balonem mógł się odbyć, pogoda musi być stabilna, bez deszczu, mgły i chmur burzowych. Prędkość wiatru nie może przekraczać 15 km/h. Od wiosny do jesieni takie warunki panują zwykle tuż po wschodzie lub na ok. 2 godziny przed zachodem słońca, zimą loty balonem mogą być realizowane przez cały dzień. Decyzję o możliwości wykonania lotu balonem zawsze podejmuje pilot.

Bezpieczeństwo

Lot balonem to jeden z bezpieczniejszych środków transportu. Najważniejszą rolę odgrywają tu jakość sprzętu oraz umiejętności i doświadczenie pilota. Wysoką jakość sprzętu gwarantują unijne certyfikaty balonów oraz zgodna z nowymi przepisami obsługa techniczna i operacyjna. Sprzęt, na którym latają należy do najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych w kraju. Balony posiadają ubezpieczenie, a także poddawane są systematycznym przeglądom technicznym w certyfikowanej organizacji obsługowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala spełnić marzenie o locie balonem
  • Dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji
  • Osoby obdarowane spędzą romantyczne chwilę w wyjątkowych okolicznościach 

Realizacja

Polecamy ten prezent na: