Lot Balonem dla dwojga w Koszalinie

1

Lot balonem w Koszalinie to przeżycie jedyne w swoim rodzaju, to niezwykła przygoda i wspaniały relaks dla duszy i ciała. Bezpośredni kontakt z przyrodą, piękne widoki i błogi spokój - to w skrócie jest przelot balonem

Instruktorka posiada licencję pilota od 1997 roku, mająca w bagażu doświadczeń ponad 1000 godzin lotu balonem. Co roku bierze udział w licznych imprezach sportowych, organizowanych w kraju i za granicą. W 2000 roku ustanowiła Kobiecy Rekord Europy, lecąc balonem na wysokość 8505 m.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lot może odbyć się w promieniu 50km od Koszalina lub innego miasta. Za dodatkową opłatą (1-2 zł/km) możliwy jest z bardziej oddalonych miejsc na terenie województwa zachodniopomorskiego.

 • Czas trwania

  Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

 • Wymagania

  Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia

#Aśka

Wydawało mi się, że to nie będzie nic ekstremalnego, prędzej nudny przelot, ale jak tylko balon zaczął się unosić, nerwy zaczęły robić swoje i bardzo się bałam. Na szczęście pan instruktor skutecznie potrafil mnie uspokoić, więc później już mogłam skupić się na pięknych widokach! A te naprawdę zapierają dech w piersiach, zwłaszcza, że nie spogląda się na nie zza szyby, tylko z otwartej przestrzeni. Chętnie przeleciałabym się ponownie ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product