Lot Balonem dla dwojga w Koszalinie

(1)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zalecamy zarezerwowanie sobie ok. 3-4 godzin. Czas rozłożenia balonu to 1 godzina, podobnie trwa złożenie. Sam lot zajmuje również ok. 60 minut.

Lokalizacja

Zapewniony transport w obie strony - Koszalin i okolice do 30 km. Powyżej 30 km - 2,10 zł/km liczone w obie strony z Koszalina do miejsca zlecenia.

Więcej informacji

Pogoda

Lot może się odbyć gdy prędkość wiatru nie przekracza 15 km/h. Deszcz jak i chmury burzowe uniemożliwiają lot. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały start balonu i mogą one uczestniczyć w rozkładaniu i składaniu balonu.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, dostosowany do odpowiedniej pory roku. Proponujemy założyć nakrycie głowy, bluzę z długim rękawem, nieprzemakalne lub sportowe obuwie. Polecamy także wziąć okulary przeciwsłoneczne.

Wymagania

Wymagany jest dobry stan zdrowia. Nie zaleca się udziału kobietom powyżej szóstego miesiąca ciąży. Kupujący zapewnia dodatkowo dwie osoby do pomocy przy rozłożeniu i złożeniu balonu. Jest to niezbędne do prawidłowego wykonania całej procedury lotu balonem

Informacje dodatkowe

Starty lotów balonem w sezonie letnim odbywają się zazwyczaj tuż po świcie oraz późnym popołudniem, na około 2 godziny przed zachodem słońca. W zimie natomiast lot jest możliwy w ciągu całego dnia. Realizacja usługi wymaga akceptacji regulaminu Wykonawcy

Opinie (1)

2014-04-23

Wydawało mi się, że to nie będzie nic ekstremalnego, prędzej nudny przelot, ale jak tylko balon zaczął się unosić, nerwy zaczęły robić swoje i bardzo się bałam. Na szczęście pan instruktor skutecznie potrafil mnie uspokoić, więc później już mogłam skupić się na pięknych widokach! A te naprawdę zapierają dech w piersiach, zwłaszcza, że nie spogląda się na nie zza szyby, tylko z otwartej przestrzeni. Chętnie przeleciałabym się ponownie ;)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot Balonem dla dwojga w Koszalinie

FAQ

14.09.2020

Czy podczas lotu może mieć swój aparat/kamerę i nagrywać lot?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeśli instruktor wyrazi zgodę to tak.

19.06.2020

Lot odbywa sie wyłącznie we 2 osoby czy sa też inni uczestnicy ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Lot jest tylko dla dwóch osób.

13.06.2020

Lot odbywa się po zebraniu wybranej ilości osób czy jest realizowany nawet dla jednej ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Kupując lot dla dwojga jest to lot na wyłączność dla dwóch osób, dlatego też jedna osoba nie może wtedy lecieć sama, gdyż balon nie będzie miał właściwego obciążenia. 
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot balonem na wyłączność dla dwóch osób w Koszalinie to gwarancja widoków. Atrakcja trwa 3-4 godziny i obejmuje także przygotowanie do lotu oraz złożenia balonu po przelocie.

Komu podarować lot balonem?

  • Młodej parze w prezencie ślubnym
  • Rodzicom na rocznicę ślubu
  • Bliskiej osobie z okazji urodzin

Lot balonem dla dwojga

Widokowy lot balonem w niczym nie przypomina lotu samolotem. W spokojnie przemieszczającym się balonie można praktycznie bez żadnych ograniczeń podziwiać rodzime krajobrazy z różnych wysokości. Ogrom powłoki balonu dodaje przeżyciu jeszcze bardziej majestatycznego charakteru. Widokowy lot balonem trwa ok. 60 min. Na realizację atrakcji należy zarezerwować sobie ok. 3-4 godziny. Uczestnicy biorą udział w napełnieniu balonu i złożeniu całego sprzętu po zakończonym locie. Widoki są uzależnione od wybranego miejsca.

Bezpieczeństwo

Lot balonem to jeden z bezpieczniejszych środków transportu. Najważniejszą rolę odgrywają tu jakość sprzętu oraz umiejętności i doświadczenie pilota. Wysoką jakość sprzętu gwarantują unijne certyfikaty balonów oraz zgodna z nowymi przepisami obsługa techniczna i operacyjna. Pilot posiadając licencję pilota balonowego może wykonywać loty zarobkowe dopiero po wykonaniu 50 godzin lotu lub 50 startów i lądowań w charakterze pilota dowódcy balonu oraz zaliczeniu kontroli umiejętności przed egzaminatorem. Ponadto, aby korzystać z uprawnień licencji pilota balonowego, pilot zobowiązany jest w ciągu ostatnich 24 miesięcy wykonać co najmniej 6 godzin lotu w charakterze pilota dowódcy, w tym 10 startów i lądowań.

Instruktorka posiada licencję pilota od 1997 roku (certyfikat AOC-054), mająca w bagażu doświadczeń ponad 1500 godzin lotu balonem. Co roku bierze udział w licznych imprezach sportowych, organizowanych w kraju i za granicą. W 2000 roku ustanowiła Kobiecy Rekord Europy, lecąc balonem na wysokość 8505 m.

Pogoda

Widokowe loty balonem realizowane są tylko w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Aby lot balonem mógł się odbyć, pogoda musi być stabilna, bez deszczu, mgły i chmur burzowych. Prędkość wiatru przyziemnego nie powinna przekraczać 15 km/h. Od wiosny do jesieni takie warunki panują zwykle tuż po wschodzie lub na ok. 2 godziny przed zachodem słońca, zimą loty balonem mogą być realizowane przez cały dzień. Decyzję o możliwości wykonania lotu balonem zawsze podejmuje pilot.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Voucher to gotowy i oryginalny prezent
  • Spełnia marzenie o lataniu
  • Jest romantycznym przeżyciem, pełnym niezapomnianych emocji.

 

Czytaj więcej

Polecamy ten prezent na:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000210