Lot Awionetką dla dwojga – Ostrów Mazowiecka

(5)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 min

Lokalizacja

Lądowisko Grądy Antoniewo 13

Więcej informacji

Pogoda

W razie niekorzystnych warunków atmosferycznych lub przyczyn niezależnych od organizatora zostanie wyznaczony termin dodatkowy.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przebieg realizacji z wyznaczonego miejsca na terenie lotniska.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego to 100 kg. Przeciwwskazaniem do realizacji jest także podatność na chorobę lokomocyjną. Maksymalny wzrost: 195 cm.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest od kwietnia do października.

Opinie (5)

2021-03-26

Lot awionetką dla dwojga postanowiłem kupić dla żony z okazji naszej rocznicy ślubu. To były niesamowite wrażenia i romantyczny czas we dwoje.

2020-01-20

Lot Awionetką dla dwojga to świetny prezent na rocznicę - moja ukochana była bardzo zadowolona.

2019-12-04

Prezent zrealizowany wspólnie z narzeczoną - idealnie spędzony czas , a widoki przepiękne mimo już powakacyjnej aury. Świetnie zobaczyć świat z góry, na pewno nie była to ostatnia podniebna atrakcja :)

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Lot Awionetką dla dwojga – Ostrów Mazowiecka

FAQ

08.08.2021

Czy jeśli partner wazy 102 kg a waga do lotu jest Max do 100kg to nie będzie problemu z lotem? Czy raczej bardzo przestrzegane są takie reguły?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Limity wagowe są ściśle przestrzegane. Maksymalna waga obdarowanego to 100 kg. Maksymalny wzrost: 195 cm.

19.06.2020

Czy loty realizowane są w weekendy?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Terminy ustalane są z wykonawcą na etapie rezerwacji. Loty odbywają się przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, również w weekendy.

29.05.2019

Witam, A co w przypadku, gdy Ja ważę 120 a dziewczyna 60 kg Można lecieć czy samolot będzie miał problemy z równowagą ? :D

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Cieszę się, że Pan pyta! Równowaga to ważna rzecz w życiu. Proszę się nie martwić, pilot na pewno zapanuje nad równowagą samolotu :) Jeśli chciałby Pan zadbać o równowagę samolotu, a przy okazji dobrze się bawić zachęcam do skorzystania przed lotem z wybranej atrakcji dostępnej w kategorii sport:https://prezentmarzen.com/sportowo-2/s-5/-/podkategorie-sport_indywidualny/  :))
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Lot awionetką dla dwóch osób, podczas którego obdarowani będą mieli okazję poznać krajobraz Mazowsza z zupełnie innej perspektywy. Lot zaplanowany w okolice rzeki Narew lub Bug.

Komu podarować taki prezent?

  • miłośnikom lotnictwa
  • fanom atrakcji powietrznych
  • parze, która uwielbia spędzać czas we dwoje
  • romantykom marzącym o prywatnym locie widokowym

Atrakcja

Przelot umożliwi podziwianie malowniczych krajobrazów Mazowsza z perspektywy lotu ptaka. Obdarowani, wraz z pilotem polecą w okolice rzeki Narew lub Bug, zależnie od dostępności przestrzeni lotniczej

Cessna 172

Awionetka produkcji amerykańskiej, głównie wykorzystywana do szkoleń i treningów. To czteromiejscowy, jednosilnikowy górnopłat, którego egzemplarzy wyprodukowano więcej niż jakiegokolwiek innego samolotu. Produkowana nieprzerwanie od 1956 roku.

 

Lądowisko Grądy

Lotnisko Grądy, na terenie którego odbędziesz swoje pierwsze szkolenie zapoznawcze znajduje się około 10 kilometrów od Ostrowii Mazowieckiej. Urokliwa okolica zachęca do poznania jej zakamarków z zupełnie innej perspektywy, przelatując kilkaset metrów nad ziemią. Podczas lotu, spoglądając w dół z pewnością dostrzeżesz zachwycający krajobraz Mazowsza, gęste lasy Puszczy Białej i rzekę Brok przepływającą wzdłuż Ostrowii Mazowieckiej.

Czytaj więcej
Ostrów Mazowiecka  - kliknij żeby zmienić

Ostrów Mazowiecka   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  15 min

Cena: 289 zł

 BEZ ENDU  28,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny