Lot widokowy - Kraków i Okolice

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Lot trwa ok. 15 minut.

Lokalizacja

Start z Lotniska Pobiednik Wielki, ok. 20 km od Krakowa i 6 km od Niepołomic.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację prezentu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin. O możliwości wykonania lotu w dany dzień decyduje pilot.

Informacje dla oglądających

Osoby towarzyszące mogą obserwować przebieg realizacji z wyznaczonego miejsca na terenie lotniska.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Maksymalny wzrost: 195 cm.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są od kwietnia do października. Minimalny wiek: 2 lata. Osoby niepełnoletnie muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Ważność vouchera

365

2020-01-28
5/5

lot awionetką

Przyjemność dla dwóch osób na raz :) Poleciałem z dziewczyną (to od niej dostałem prezent), było mega! Widoki niesamowite. Jestem pewien, że nie raz skorzystam z Prezentmarzen, tym razem spełniając marzenia swoich znajomych!

2019-06-17
5/5

Udana randka

Voucher kupiliśmy bratu na urodziny. Na lot zaprosił swoją dziewczynę i oboje są zachwyceni, wszystko przebiegło bezproblemowo

2019-05-27
5/5

nowe doświadczenie

wielokrotnie latałem samolotem pasażerskim, ale nigdy wcześniej nie miałem okazji przelecieć się takim małym samolotem-awionetką. nie spodziewałem się, że lot takim małym i stosunkowo lekkim samolotem dostarcza zupełnie innych i intensywniejszych wrażeń niż duży statek powietrzny. gorąco polecam - leciałem z żona i córką, a voucher dostałem na jubileusz od kolegów z pracy i "prezent" z pewnością zapamiętamy z rodziną na długo :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

03.08.2020

Co w wypadku awarii samolotu, gdy ten już wystartuje z osobą obdarowaną w środku?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, za sterami awionetki zasiadają licencjonowani piloci, którzy zadbają o bezpieczeństwo podczas lotu. Start poprzedzony jest krótkim szkoleniem, podczas którego pilot przedstawi zasady obowiązujące na pokładzie samolotu. Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, od lat cieszący się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h. Stan techniczny samolotu znajduje się pod stałą kontrolą techniczną.

02.07.2020

Dzień dobry, ile czasu wcześniej należy zarezerwować termin?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Lot awionetką nad Niepołomicami dla dwóch osób. Start lotu odbywa się z Lotniska Pobiednik Wielki, ok. 20 km od centrum Krakowa. Lot trwa ok. 15 minut.

Komu podarować lot awionetką dla dwojga?

  • Rodzicom, jako oryginalny prezent z okazji rocznicy ślubu
  • Parze, którą trudno zaskoczyć
  • Rodzinie, która chciałaby wspólnie spędzić czas w nieszablonowy sposób

Lot awionetką dla dwojga

Lot awionetką dla dwojga nad Niepołomicami to świetna okazja, by ujrzeć malownicze okolice Krakowa z zupełnie innej perspektywy i przeżyć pełną adrenaliny przygodę w towarzystwie bliskich osób. Start lotu odbywa się z Lotniska Pobiednik Wielki, który należy do Aeroklubu Krakowskiego. Około 15-minutowy lot obfituje w piękne widoki, dlatego warto zabrać ze sobą na pokład awionetki aparat fotograficzny. 

Widoki

Po starcie z Lotniska Pobiednik Wielki pilot przetnie wstęgę Wisły kierując się na południe. Przed pasażerami rozpościerać się będzie wspaniały widok na Pogórze Karpackie i Puszczę Niepołomicką – miejsce polowań królów polskich. Lecąc trochę dalej na zachód obdarowani zobaczą imponujący, renesansowy Zamek w Niepołomicach nazywany „drugim Wawelem”. Pilot okrąży go i przelatując w pobliżu Klasztoru Benedyktynek w Staniątkach skieruje się nad starorzecze Wisły.

Bezpieczeństwo

Za sterami awionetki zasiadają licencjonowani piloci, którzy zadbają o bezpieczeństwo podczas lotu. Start poprzedzony jest krótkim szkoleniem, podczas którego pilot przedstawi zasady obowiązujące na pokładzie samolotu. Lot realizowany jest awionetką Cessna 172. To amerykański model, od lat cieszący się dużą popularnością jako samolot turystyczny i treningowo-szkoleniowy, osiągający prędkość przelotową 220 km/h. Stan techniczny samolotu znajduje się pod stałą kontrolą techniczną.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarzasz okazję do przeżycia pełnej adrenaliny przygody wspólnie z bliskimi
  • Podarujesz możliwość ujrzenia pięknych widoków z niecodziennej perspektywy
  • To prezent, którego realizacja na długo pozostanie w pamięci

 

Czytaj więcej

Cena: 499 zł

P0004588

Ocena 

5/5
3