Jazda Subaru Impreza – Tor Słomczyn

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Liczba okrążeń

1 okrążenie + 1 okrążenie zapoznawcze

Lokalizacja

Autodrom Słomczyn, Słomczyn 66, ok 6 km od Grójca

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Jazda Subaru Impreza – Tor Słomczyn

FAQ

24.01.2022
Dzień dobry, chciałabym sprezentować miłośnikowi motoryzacji, a w szczególności modelu Subaru Impreza SVX z 1995 roku, voucher na 1 lub 3 okrążenia na Torze Słomczyn w tym wozie, ale jako pasażer (dorosły mężczyzna z wadą wzroku, więc nie posiada prawa jazdy). W zamówieniu na Państwa stronie jest jednak tylko opcja jazdy jako kierowca: https://prezentmarzen.com/jazda-subaru-impreza-tor-slomczyn/#/18-ilosc_okrazen-3_okrazenia Jak mogłabym dokonać zamówienia dla pasażera na ww. jazdę? Bardzo mi zależy na takiej opcji w Subaru Impreza, bo to okrągłe urodziny i wymarzony prezent. Pozdrawiam, Małgorzata Tupin
Odpowiedź z 25.01.2022
Dzień dobry, na naszej stronie nie mamy jazdy jako pasażer na torze Słomczyn - Subaru Impreza. Jedyną dostępną ofertą na tym torze w roli pasażera jest: https://prezentmarzen.com/drift-taxi-swiat-widziany-bokiem-tor-slomczyn/ Przesyłam również link do ofert z zakresu jazdy jako pasażer na innych torach: https://prezentmarzen.com/za-kierownica-2/s-5/podkategorie-jazda_jako_pasazer/
Zadaj pytanie

Mapa

Jazda na miejscu kierowcy podczas eventu motoryzacyjnego odbywającego się na torze w Słomczynie. Przed realizacją uczestnik pokona 1 okrążenie zapoznawcze na miejscu pasażera.

Komu podarować jazdę Subaru Imprezą?

 • mężczyźnie, który jest miłośnikiem rajdów
 • pasjonatowi motoryzacji
 • każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy rajdowego

Atrakcja

Przejażdżka Subaru rozpocznie się krótkim szkoleniem, podczas którego uczestnik pozna zasady bezpieczeństwa obowiązujące na torze. Przejedzie także jedno okrążenie zapoznawcze na miejscu pasażera. Następnie zajmie miejsce kierowcy i pokona wyznaczony dystans. Instruktor, z miejsca pasażera będzie nadzorował prawidłowy przebieg realizacji.

Subaru Impreza

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza jest prawdziwą legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

Dane techniczne

 • Moc silnika: 300 KM
 • Prędkość maksymalna: 248 km/h
 • Pojemność silnika: 2500 cm³
 • Przyśpieszenie 0- 100 km/h: 5,3 s

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie
 4. Jedno okrążenie na miejscu pasażera
 5. Jazda na miejscu kierowcy Subaru Impreza
 6. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji - Tor Słomczyn

Tor Słomczyn w Warszawie

Tor Słomczyn zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od Grójca. Autodrom Słomczyn to obiekt motoryzacyjny, na terenie którego utworzone zostały trzy trasy przejazdu: tor kartingowy, tor samochodowy oraz tor rallycross. Zmienna konfiguracja trasy umożliwia tworzenie odcinków o różnej długości. Na potrzeby eventu motoryzacyjnego na Torze Słomczyn przygotowana zostanie trasa o długości 2 km. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • to okazja do sprawdzenia swoich możliwości za kierownicą pojazdu rajdowego
 • prezent będzie odpowiedni dla każdego pasjonata motoryzacji
 • przejażdżka legendami WRC to marzenie milionów kierowców

 

Liczba okrążeń:  1 okrążenie + 1 okrążenie zapoznawcze

Cena: 395 zł

ktoś kupił ten produkt
1 osoba kupiła ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto