Jazda Subaru Impreza STI – Tor Bednary

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Ilość okrążeń

1 okrążenie

Lokalizacja

Tor Bednary, około 30 km od Gniezna.

Pogoda

W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie z miękka podeszwą.

Wymagania

Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Prawo jazdy kat. B jest wymagane. Dostępny od 18 roku życia.

Informacje dodatkowe

Długość jednego okrążenia toru to 2,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

28.06.2019

Witam, mam pytanie czy w tym roku, we wrześniu na torze w Bednarach będzie organizowana jakaś impreza, aby skorzystać z voucher?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Ostatni możliwy termin realizacji vouchera na torze Bednary to 24.08. Zapraszam do sprawdzenia terminów na pozostałych torach: https://prezentmarzen.com/kalendarz/

29.08.2017

Witam, Interesuje mnie przejazd na torze w Bednarach więc chciałabym uzyskać informacje odnośnie terminów. Kiedy przejazd mógłby być zrealizowany? Pozdrawiam, Małgorzata Leśniak

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W tym sezonie nie ma już planowanych imprez na tym torze. W przyszłym roku jazdy zaczynają się w kwietniu.

11.06.2017

Dzień dobry, zamawiałam u Państwa voucher na jazdę subaru. Mam pytanie, czy można odwołać dostawę vouchera? miał być on wysłany do mnie kurierem z płatnością przy odbiorze, a jeśli nie; to w jaki sposób mam go Państwu zwrócić ? Pozdrawiam.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Jeżeli chce Pani zrezygnować z vouchera, to proszę go po prostu nie odbierać - zostanie nadany zwrot przez kuriera do naszego serwisu. 

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Realizacja odbywa się na torze Bednary, ok. 30 km od Gniezna. Przejażdżki są realizowane podczas trwania eventu motoryzacyjnego na torze wyścigowym. Uczestnik zajmuje miejsce kierowcy, natomiast na miejscu pasażera siada instruktor.  

Komu podarować jazdę Subaru Imprezą STI?

 • pasjonatowi WRC
 • miłośnikowi motoryzacji
 • każdemu, kto chciałby sprawdzić się w roli kierowcy rajdowego

Atrakcja

Uczestnik, po przybyciu na tor Bednary zostanie zapoznany z pojazdem i zasadami realizacji podczas krótkiego szkolenia pod okiem instruktora - doświadczonego kierowcy rajdowego. Następnie zajmie miejsce kierowcy i pokona wyznaczony dystans. Instruktor, z miejsc pasażera będzie nadzorował prawidłowy przebieg realizacji.

Subaru Impreza STI

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza jest prawdziwą legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

Dane techniczne

 • Moc: 300KM
 • Przyspieszenie: 5,7 sec
 • Prędkość maks.: 250 km/h
 • Rozstaw osi: 2525 mm

Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem. Na miejscu pasażera zasiada instruktor – doświadczony kierowca rajdowy.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie
 4. Jazda na miejscu kierowcy Subaru Impreza
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Tor Bednary

Tor Bednary w okolicach Poznania

Tor zlokalizowany jest około 30 km od Gniezna. Do jazd wyścigowych wykorzystywana jest główna płyta byłego lotniska w Bednarach o długości 2,5 km. Tor sprawdza się również jako obiekt szkoleniowy. Wyposażony jest w maty i płyty poślizgowe. Układ trasy przejazdu pozwala zarówno na trening techniczny w ciasnych, krętych odcinkach, jak i rozwijanie dużych prędkości na odcinkach prostych.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • to okazja do sprawdzenia swoich możliwości za kierownicą pojazdu rajdowego
 • prezent będzie odpowiedni dla każdego pasjonata motoryzacji
 • przejażdżka legendami WRC to marzenie milionów kierowców
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość okrążeń:  1 okrążenie

Cena: 179 zł