Sportowa jazda Subaru Impreza STI RA – Tor Krzywa

1071

Sportowa jazda za kierownicą Subaru Impreza STI RA. Atrakcja realizowana na torze Pixers Ring w LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca. 

Komu podarować jazdę Subaru Wrocław?

 • Miłośnikowi WRC
 • Pasjonatowi szybkiej, sportowej jazdy
 • Każdemu, kto chciałby przejechać się rajdowym samochodem po torze wyścigowym

Jazda Subaru Impreza STI RA

Jazda Subaru Wrocław to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników rajdów samochodowych. Po przybyciu na tor uczestnik zapozna się z pojazdem i zasadami bezpieczeństwa, a następnie zajmie miejsce kierowcy i pokona wyznaczony dystans. Instruktor z miejsca pasażera będzie nadzorował prawidłowy przebieg realizacji. Ostatnie okrążenie uczestnik pokona na miejscu pasażera, a instruktor zademonstruje wszystkie możliwości pojazdu. 

Subaru Impreza

Produkowane przez japoński koncern Subaru Impreza jest prawdziwą legenda WRC. Pierwsze egzemplarze powstały w 1992 roku i już dwa lata później odnosiły sukcesy w najbardziej prestiżowych międzynarodowych rajdach samochodowych.

Parametry

 • Moc: 300KM
 • Przyspieszenie: 4.3 sec
 • Prędkość maks.: 250 km/h
 • Rozstaw osi: 2525 mm
 • Skrzynia biegów: manualna

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych, gdzie doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych - całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka kolizji z innym autem.

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji
 2. Przyjazd na tor, rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie
 4. Jazda za kierownicą Subaru Impreza
 5. Jedno okrążenie na miejscu pasażera

Tor Krzywa

Tor Krzywa - dawna Rakietowa Wrocław

Tor Pixers Ring zlokalizowany jest na terenie LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia. Kompleks zajmuje powierzchnię 10 ha i obejmuje tor szkoleniowy wyposażony w maty i kurtyny wodne, tor kartingowy oraz tor wyścigowy. Nitka toru liczy 2 km długości i pokryta jest asfaltową nawierzchnią. Tor posiada profesjonalne nagłośnienie, sale szkoleniowe, pełne zaplecze sanitarne, parking, lawetę, ochronę oraz kompleksową obsługę w postaci mechaników, flagowych i instruktorów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o przejażdżce legendą WRC
 • stwarza okazję do sprawdzenia się w roli kierowcy rajdowego
 • dostarcza niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Za Kierownicą

Kup w zestawie 40

PrezentMarzeń - Za Kierownicą399 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Pixers Ring, LSSE Krzywa, ok. 18 km od Bolesławca, 35 km od Legnicy i 107 km od Wrocławia

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Intensywne opady mogą uniemożliwić realizację prezentu. Jazdy realizowane są jeden raz w miesiącu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie z płaską podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających. Prezent dostępny od 18 roku życia. Wymagane prawo jazdy kat. B..

 • Informacje dodatkowe

  Długość 1 okrążenia toru to 1,5 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem. Każdy uczestnik dostanie film on board z przejażdżki. W tym celu prosimy wziąć ze sobą kartę pamięci SD.

#zygi229

Cześć! Auta nie ma co opisywać bo kto siedzi w tym temacie ten wie co to za sprzęt! Powiem tylko, że ja pałowałem i latałem bokami, ale jak zamieniłem się z instruktorem to dopiero zobaczyłem do czego auto zostało stworzone! POLECAM !!!!!!!!!

#Pączek

Tor jest naprawdę wielki. W samochodzie siedzi instruktor, który pomaga wykorzystać pełną moc i możliwości Subaru. Jazda zaspokoiła moje wyobrażenia o szybkiej jeździe dobrym autem.

##martusia

Witam, chciałabym zapytać jak wyglądają terminy? Ustalane są z osobą która dostała prezent telefonicznie, odbywa się to tylko w weekendy czy jak to wygląda :)?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, jazdy odbywają się podczas imprez motoryzacyjnych na torach. Kalendarz tych eventów będzie dostępny w połowie marca. Osoba obdarowana kontaktuje się z Działem Rezerwacji minimum tydzień przed planowaną realizacją. Jazdy odbywają się przeważnie w weekendy. Pozdrawiam, Nina Seroka

#magda

Chciałabym się zapytać o wygląd tego toru w Bolesławcu, ponieważ mam zamiar sprezentowac taką jazdę subaru mojemu chłopakowi, a nie jestem pewna czy ten tor będzie odpowiedni (chodzi mi głównie o zakręty i ogólną prezentacje toru) wychodzę z założenia, że jeśli zakrętów i takich uliczek jest więcej to jest też więcej frajdy dla chłopaka który chciałby się wyszaleć.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tor ma odcinki proste jak i zakręty - przystosowany jest do każdego rodzaju jazd, więc klienci zawsze są zadowoleni z realizacji. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product