Indywidualna lekcja Pole dance – Słupsk

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zajęcia trwają 60 minut.

Lokalizacja

Polefit Studio Pole Dance & Fitness, ul. Michała Mostnika 7a

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba lub osoby obdarowane prezentem.

Obowiązujący strój

Wygodny, sportowy, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 - dniowym wyprzedzeniem.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się indywidualnie. Warinat dla 2 lub 3 osób oznacza, że w indywidualnej lekcji z instruktorką biorą udział odpowiednio 2 lub 3 osoby.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Indywidualna lekcja Pole dance – Słupsk

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualna lekcja Pole dance z doświadczoną instruktorką w Słupsku. W zależności od wybranej opcji z lekcji mogą skorzystać jedna, dwie lub trzy osoby. Zajęcia trwają 60 minut.

Komu podarować zajęcia Pole dance?

  • Kobiecie, która szuka ciekawej formy aktywności fizycznej
  • Przyjaciółce, z którą wybierzesz się na lekcje
  • Miłośniczce tańca

Pole dance

Pole dance to rodzaj tańca sportowego, który stanowi połączenie akrobatyki, fitnessu i baletu, a w zaawansowanych choreografiach pojawia się także element aktorstwa. Nie jest więc to zwykły i prosty taniec, potocznie zwany „tańcem na rurze”. Nauka Pole dance wymaga dużego nakładu energii, zaangażowania i siły. Podczas treningów obciążone są niemal wszystkie partie ciała, dlatego jest to też forma treningu, który wpływa na modelowanie sylwetki. Nie należy mylić Pole dance z erotycznym tańcem na rurze, czy striptizem, bowiem jest on dyscypliną sportu i fitnessu uznawaną przez Polski Związek Tańca Sportowego.

Indywidualna lekcja Pole dance w Słupsku

Indywidualna lekcja Pole dance odbędzie się w Studio Pole Dance Polefit w Słupsku. Polefit tworzą instruktorki pełne pasji i miłości do tańca, od lat związane ze sportem, w szczególności z Pole dance. Wieloletnie doświadczenie pozwala w pełni pomóc początkującym kursantom, jak i bardziej zaawansowanym tancerkom. Podczas indywidualnej lekcji Pole dance instruktorka będzie skupiona wyłącznie na uczestniczce. Dzięki temu będzie mogła na bieżąco korygować ewentualne błędy, odpowiednio dobrać poziom trudności, a także przygotować rozgrzewkę dopasowaną do kondycji i umiejętności kursantki. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie czują się swobodnie podczas zajęć w grupie. Indywidualna lekcja Pole dance trwa 60 minut. W zależności od wybranej opcji, z lekcji mogą skorzystać jedna, dwie lub trzy osoby. To zatem świetna okazja do spędzenia czasu z przyjaciółką.

Czy każdy może spróbować swoich sił w Pole dance?

Wiele kobiet zmaga się z obawami związanymi ze sporym wysiłkiem fizycznym, który trzeba włożyć w ten rodzaj tańca. Potrzeba silnych mięśni ramion i nóg, wytrwałości i zaangażowania. Jednak każde zajęcia mają na celu nie tylko naukę konkretnych figur, ale również przygotowanie ciała do ich wykonania. Ćwiczenia wykonywane w czasie rozgrzewki są dobrane tak, by wzmacniać te partie mięśni, które są kluczowe podczas pole dance. Każda osoba, która ma w sobie odrobinę wytrwałości poradzi sobie bez większych problemów.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To okazja do spędzenia czasu z przyjaciółką w ciekawy sposób
  • Lekcja może stać się początkiem nowej pasji
  • Podarujesz prezent w formie przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci

 

Cena: 100 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto