Jazda Ferrari vs Lotus vs Formuła Jedi

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda za kierownicą bolidu Formuły Jedi, Ferrari i Lotus Exige. Atrakcja realizowana na terenie zamkniętego obiektu motoryzacyjnego pod obsługą toru. Przed jazdą uczestnik bierze udział w szkoleniu z obsługi aut oraz zasad obowiązujących na torze wyścigowym.

Komu podarować jazdę za kierownicą super samochodów?

 • Mężczyźnie, który lubi sportowe auta
 • Miłośnikowi bolidów
 • Każdemu, kto chciałby zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji

Atrakcja

Jazda za kierownicą Ferrari vs Lotus vs Formuła Jedi po krętym i wymagającym torze wyścigowym wymaga nie lada umiejętności. Jest to okazja do sprawdzenia własnych możliwości za kierownicą kilku zupełnie odmiennych aut. Szczegóły na temat modeli aut oraz sportowej jazdy przekaże instruktor, który uczestniczy w jeździe jako pasażer.

Ferrari 360 Modena

Na torze wyścigowym w Nowym Mieście nad Pilicą jazda odbywa się za kierownicą Ferrari 360 Modena. To model, który godnie reprezentuje włoską markę. W czasie pięcioletniej produkcji wyprodukowano ponad 16 tysięcy egzemplarzy Modeny. To wynik, który sprawił, że 360 Modena był najlepiej sprzedającym się Ferrari w historii. Ten fakt potwierdza, że auto nie tylko jest luksusowe, piękne, ale też niezwykle komfortowe i niezawodne. 

Lotus Exige

Lotus Exige został zbudowany na bazie swojego poprzednika – modelu Elise. Wyposażony jest w ten sam silnik, pochodzący od Toyoty. Dzięki zastosowaniu dodatkowej turbiny silnik rozwija moc 218 KM. Ciekawostką jest fakt, że auto jest przyjazne dla środowiska. Przystosowane jest do spalania nie tylko benzyny, ale także alkoholi – etanolu i metanolu.

Formuła Jedi

Jedi to marka produkująca samochody wyścigowe, która reprezentowana jest przez zawodowych kierowców. Pierwsza formuła powstała 1984 roku. Formuła Jedi zdobyła mistrzostwa w wielu motoryzacyjnych pojedynkach, nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale również na całym świecie.

Parametry aut

  Ferrari F360 Modena Lotus Exige Formuła Jedi
Moc 400 KM 218 KM 130 KM
Przyśpieszenie 0 - 100 km/h 4,3 s 4,7 s 3,7 s
Pojemność (cm3) 3586 cm³ 1800 cm³ 919 cm³
V-max 298 km/h 237  km/h 180 km/h

 Bezpieczeństwo

Jazdy superautami realizowane są na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Doskonała nawierzchnia stwarza warunki do bezpiecznej jazdy. Przejażdżki odbywają się podczas eventów motoryzacyjnych, całodniowych imprez, nad których organizacją czuwa grupa profesjonalistów. Każdy uczestnik ma wyznaczoną kolej przejazdu. Jazdy odbywają się indywidualnie, więc nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, podczas którego przybliżane są zasady bezpieczeństwa oraz reguły obowiązujące na torze. W jeździe uczestniczy instruktor – doświadczony kierowca rajdowy, który zajmuje miejsce pasażera. 

Przebieg atrakcji

 1. Ustalenie terminu realizacji 
 2. Przyjazd na tor i rejestracja uczestników
 3. Krótkie szkolenie z instruktorem
 4. Jazda za kierownicą Formuły Jedi, Ferrari, Lotus Exige
 5. Możliwość obserwacji przejazdów innych uczestników

Miejsce realizacji 

Jazda super samochodami odbywa się na terenie zamkniętych torów wyścigowych. Aktualnie dostępne miejsca realizacji widoczne są poniżej nagłówka “lokalizacja”, tuż pod przyciskiem “kup teraz”. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent
 • Spełniasz marzenie o przejażdżce super autami
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia

 

Cena od: 1 029 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!