Jazda Lamborghini vs Audi vs Ferrari – Tor kartingowy Poznań

3371

Trzy super auta, Ferrari F430, Audi R8 oraz niezwykłe Lamborghini Gallardo. Walka samochodowych ikon świata motoryzacji. Trzy auta nieopisanie piękne o niesamowitej mocy, ryczące potwory przyśpieszające w niespełna 4 sekundy do setki. Auta, dla których bariera 300km/h to tylko kolejna przekraczana wartość na prędkościomierzu. Prezent Jazda Ferrari, Audi i Lamborghini zatyka dech w piersiach nie tylko fanom motoryzacji. Jest to możliwość poprowadzenia trzech niewyobrażalnie szybkich aut, posmakowania kwintesencji motoryzacji w jej najbardziej ekskluzywnym wymiarze. Jest to spotkanie z legendarnymi markami.

  Lamborghini Gallardo Audi R8 Ferrari F430
Moc 520 KM 430 KM 490 KM
 0-100 km/h 3,95 s. 4,6 s. 3,9 s.
Pojemność (cm3) 4961 4163 4297
Silnik V10 V8 V8
Napęd tylny quattro tylny
V-max 315 km/h 302 km/h 315 km/h

 Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480 m tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 1,5 km.

#Artur Z.

Nie wiem czy kiedykolwiek w życiu spotkało mnie coś lepszego :D :D :D Adrenalina, emocje na zakrętach, zawrotna prędkość! Zachwyciły mnie również wnętrza aut, wszystkie detale i szczegóły! Bardzo miła i rzeczowa obsługa klienta, polecam w 1000000% :D:D

#Oxis00

Doskonały kontakt zarówno ze sprzedawcą jak i instruktorem. Pełen profesjonalizm. Auta świetnie wyważone, fascynujące, tak jak się spodziewałem. Dzień zdecydowanie do zapamiętania. Dziękuję i pozdrawiam.

#Marlena86

Doskonałe połączenie! Trzy najwspanialsze auta jakie kiedykolwiek widziałam, wspaniała zabawa na torze, niezapomniane przeżycie :)

#bytex

Ktoś tutaj nie chciał opuszczać toru ;) Prezent wspaniały, auta piekielnie szybkie. Dosłownie stworzone po to, aby jeździć po torze! Pozdrawiam serdecznie

#Witodello67

Najlepsze wrażenia z jazdy ferrari, najlepsza przyczepność audi, najpiękniejsze zdecydowanie Lamborghini ! Tak w jednym krótkim zdaniu opisałbym moje wrażenia z jazdy tymi trzema autami, ogólnie świetna kombinacja, miałem dostęp do trzech super aut, za jednym zamachem, polecam !

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product