Jazda Ferrari vs Nissan

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł na kolejne zakupy.

Przejażdżka super autem, to marzenie nie jednego mężczyzny i nie tylko! Wśród kobiet również znajdziemy fanki szybkiej jazdy i pięknych samochodów. Każdego miłośnika super samochodów, bez względu na płeć, zapraszamy do skorzystania z oferty jazdy Ferrari vs Nissan GTR w wybranej lokalizacji. Jazdy odbywają się na zamkniętych torach wyścigowych, których nawierzchnia sprzyja ekstremalnej jeździe.

Ferrari to już wręcz legenda, znana każdemu z filmów, magazynów, teledysków, a niektórym nawet z autopsji. Wszyscy z pewnością wiedzą, że Ferrari to włoska produkcja spod znaku czarnego rumaka. Dlaczego to właśnie koń stał się logiem tej sławnej, motoryzacyjnej marki? Logo producenta zaczerpnięte zostało z emblematu, który widniał na samolocie włoskiego pilota Francesco Baracca, jeszcze za czasów I Wojny Światowej. Enzo Ferrari - założyciel marki Ferrari był na tyle oczarowany umiejętnościami pilota, iż użył tego samego symbolu jako logo, a czarny rumak stojący na dwóch tylnych nogach reprezentuje markę do dziś. Przyjęło się, że taki właśnie koń uważany jest powszechnie we Włoszech za symbol szczęścia.

Obecne logo Nissana z pewnością nie zaskakuje nikogo. Jednakże mało kto wie, że pierwsze auto w dziejach firmy założonej  przez Masujiro Hashimoto w 1911 r. nosiło nazwę DAT. Japońskie słowo DATTO w polskim tłumaczeniu rozumiane jest jako “uciekający zając”. To właśnie sylwetka biegnącego zająca pojawiała się na pierwszych egzemplarzach DAT - a i kilku późniejszych modelach Datsunów.

Co ciekawe znane marki samochodowe często wybierały wizerunki zwierząt jako swój znak rozpoznawczy. Czarny byk identyfikowany jest z Lamborghini, ale mało kto wie, że np. jednym z pierwszych logotypów Daci był orzeł. Same skrzydła natomiast do dziś są symbolem marki Aston Martin, a sylwetka biegnącego jaguara pojawia się na każdym aucie marki Jaguar.

Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Bednary 499 zł Białystok 499 zł Karting Poznań 499 zł Koszalin 499 zł Kraków 499 zł Łódź 499 zł Modlin 499 zł Oleśnica 499 zł Olsztyn 499 zł Pszczółki 499 zł Radom 499 zł Słabomierz 499 zł Słomczyn 499 zł Tor Poznań 1 169 zł Toruń 499 zł Trzyniec 499 zł Ułęż 499 zł wiele lokalizacji 499 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł