Jazda Ferrari F430 vs Nissan GT-R – Tor Jastrząb

3371
499

Jazda za kierownicą supersamochodów znanych wszystkim z ekranów telewizyjnych to marzenie nie jednego fana motoryzacji. Umożliwiamy spełnianie marzeń i realizację najskrytszych pragnień!

Jazda za kierownicą Ferrari vs Nissan GT-R to wspaniełe, motoryzacyjne  doświadczenie. Na Torze Jastrząb spotkasz się z samochodową klasyką spod znaku czarnego konia - Ferrari F430. Opływowa linia, sportowy wizerunek i parametry, który zadziwiają nie jednego kierowcę, czynią Ferrari autem pożądanym przez miliony ludzi na całym świecie. Pod maską Ferrari F430 skrywa się silnik V8 o mocy 490 KM, który umożliwia osiąganie niebywałych prędkości, maksymalnie nawet 315 km/h!

Godnym konkurentem dla Ferrari jest japoński Nissan GT-R, wyposażony w silnik V6 o mocy 588 KM. Konstrukcja Nissana GT-R zawiera wiele sportowych rozwiązań, co w połączeniu z niesamowitymi parametrami technicznymi czyni auto jednym z najszybszych produkowanych seryjnie. Osiągnięcie pierwszych 100 km/h następuje po upływie zaledwie 3,5 s. Natomiast prędkościomierz maksymalnie sięga wartości 310 km/h.

Opis aut, które oddane zostaną do Twojej dyspozycji to tylko namiastka tego co czeka Cię na Torze Jastrząb. Profesjonalny tor wyścigowy, instruktor w roli pilota i fenomenalne auta umożliwią Ci zaznanie emocji jakie towarzyszą profesjonalistom podczas samochodowych wyścigów.

    Ferrari F430 Nissan GTR
  Moc 490 KM 588 KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4 s 3,5 s
  Pojemność (cm3) 4308 3800
  Silnik V8 VR38DETT twin-turbo V6
  Napęd tylny 4WD
  V max 315 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 7-biegowa 6-biegowa

   

  Jazdę zrealizujesz na Torze Jastrząb okrzykniętym mianem najnowocześniejszego, motoryzacyjnego obiektu szkoleniowo - treningowego w Polsce, który jako jedyny tworzony był od podstaw na potrzeby motoryzacji. Autodrom Jastrząb to tor o nawierzchni asfaltowo - szutrowej o łącznej długości 3500 m. Na potrzeby jazdy sportowej został on skrócony do długości 2400 m. 


Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Autodrom Jastrząb, ul. Czerwienica 1/1

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia toru to 2,4 km. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności