Escape room – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

60 minut

Lokalizacja

ul. Kazimierza Wielkiego 67A/209, Wrocław

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Na miejscu pojawiają się jedynie osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Brak ograniczeń.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Escape room – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Voucher do escape roomu we Wrocławiu to świetny prezent zarówno dla pary, jak i grupy znajomych. W grze udział może wziąć od 2 do 5 osób, w zależności od wybranej opcji. Do wyboru są 3 pokoje, a w każdym z nich inny scenariusz gry.

Komu podarować taki voucher?

  • Parze, która uwielbia łamigłówki

  • Grupie znajomych, którzy chcą sprawdzić jak idzie im praca zespołowa

  • Każdemu, kto chciałby w ciekawy sposób spędzić czas wolny

Escape room we Wrocławiu

Escape room Trapped to forma gry, podczas której grupa osób zostaje zamknięta w pokoju i ma 60 minut na rozwiązanie zagadek, dzięki którym otrzyma klucz do wyjścia. Kluczową rolę w sprawnym wydostaniu się z pokoju odgrywa praca zespołowa. Realizacja dostępna jest dla osób w każdym wieku od najmłodszych po seniorów. 

Piraci

Akcja odbywa się w tropikach, gdzie małą drewnianą łódką wypłyneliście na otwarte morze. Niestety to nie był dobry pomysł. Kiedy znaleźliście się daleko od brzegu, pogoda drastycznie się zmieniła. Nagle w oddali pojawił się okręt z piracką banderą. Sztorm na morzu uniemożliwiał wam ucieczkę. Kiedy byliście już w pobliżu okrętu, fale przewróciły łódkę i wszyscy wylądowaliście po szyje w wodzie. Niedługo później obudziliście się na pokładzie statku, uratowani. Niestety, nie do końca – zostaliście porwani przez piratów i uwięzieni w kajucie pod pokładem. Kapitan dał wam wybór, czy uda się wam spełnić jego warunek, żeby odzyskać wolność?

Cela Śmierci

Zostaliście wrobieni w morderstwo. Sąd nie był dla was przychylny i zamknął was w najbardziej strzeżonym więzieniu. Czeka was wyrok śmierci na krześle elektrycznym, a jeden z was już na nim siedzi i odlicza swoje ostatnie minuty życia. Nagle w drugim skrzydle więzienia wybucha bunt więźniów. Wszyscy strażnicy pobiegli interweniować. Zgodnie z opracowanym planem ucieczki macie teraz godzinę, zanim strażnicy wrócą do waszej celi, żeby wykonać wyrok. Czy uda wam się uwolnić siedzącego na krześle elektrycznym kolegę i zgodnie z planem uciec z więzienia?

Chata Wiedźmy

Źródła podają, że Baba Jaga żyła w XVI wieku i mieszkała na terenach obecnej Hiszpanii. Zajmowała się alchemią, aż do dnia, kiedy nagle ślad po niej zaginął. Wśród miejscowych ludzi krąży stara plotka na temat historii Baby Jagi, która porywała ludzi, żeby robić z nich mikstury dające długie życie. Według nich, kiedy prawda wyszła na jaw, kobietę stracono. Tak przynajmniej głosi oficjalna wersja. Są jednak ludzie, którzy wierzą, że wiedźma uciekła i schroniła się w pobliskim lesie, gdzie kontynuowała swoje upiorne praktyki. Wchodząc do lasu, nawet dzisiaj musicie uważać, bo po zmroku łatwo zgubić drogę do domu i trafić do Chatki Wiedźmy.

Trapped

To miejsce we Wrocławiu, gdzie można spędzić czas z grupą znajomych lub rodziną. Wystroje pokojów pozwolą przenieść się do konkretnej historii, gdzie rozwiązywanie zagadek w określonym czasie pozwoli znaleźć klucz do wyjścia z pokoju.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ:

  • Pozwala rozwijać umiejętności logicznego myślenia pod presją czasu

  • To świetna zabawa dla rodziny lub grupy przyjaciół

  • Można ciekawie spędzić swój wolny czas

Realizacja

Cena: 80 zł

ktoś kupił ten produkt
41 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto