Dream jump – ekstremalny skok z Dream Tower

3561

Dream jump to skok, którego układ lin pozwala na maksymalne wydłużenie swobodnego spadania. Skok oddawany jest na najwyższym obiekcie w Europie o wysokości 222 m – Dream Tower w Głogowie koło Wrocławia.

Komu podarować Dream jump?

 • Miłośnikowi adrenaliny i mocnych wrażeń
 • Osobie, która lubi ekstremalne przygody
 • Każdemu, kto chciałby pokonać własne słabości i spróbować swoich sił w skoku

Dream jump

Jest to skok dla prawdziwych śmiałków! Tego typu przygoda z pewnością zadowoli najbardziej wymagających miłośników mocnych wrażeń! To opatentowana technika oddawania skoków z wysokości z wykorzystaniem układu asekuracyjnego z lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki takiej właśnie konstrukcji możliwe jest maksymalne wydłużenie swobodnego spadania nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Podczas długiego swobodnego lotu możliwe jest wykonywanie w powietrzu różnych akrobacji. Jeśli inne Twoje skoki były zbyt ulotne, zbyt krótkie, Dream jump jest strzałem w 10!

Dream Tower

Dream jump jest oddawany z najwyższego obiektu w Europie przeznaczonego do skoków, którym jest Dream Tower w Głogowie, mieszczącym się niedaleko Wrocławia. Dream Tower ma aż 222 m wysokości! Pierwotnie komin miał wysokość równą 218 m, jednak na potrzebę skoków, została wybudowana dodatkowa platforma podwyższająca obiekt o 4 m, która dla zmaksymalizowania bezpieczeństwa jest wysunięta poza obrys płaszcza komina o 10 m. Widok ze szczytu komina zapiera dech w piersiach, a skok dostarcza ogromnej dawki adrenaliny.

Bezpieczeństwo

Skoczek zostanie kompleksowo przygotowany do skoku przez profesjonalnego instruktora, który odpowiednio dopasuje uprząż oraz kask. Uprząż znajduje się na wysokości klatki piersiowej, łącząc część biodrową z piersiową. Dokładnie dopasowana do ciała, zabezpiecza układ kostny przed urazami i rozkłada siły działające na skoczka podczas hamowania równomiernie na całe ciało. Przed skokiem instruktor dokładnie wyjaśni technikę skoku oraz zapozna uczestnika z podstawowymi zasadmi bezpieczeństwa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Podarujesz przeżycie, które na długo pozostanie w pamięci
 • Wręczasz oryginalny prezent, który dostarczy wielu emocji
 • Osoba obdarowana sama zdecyduje, kiedy odda skok

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dream Tower, Głogów, ul. Końcowa 10

 • Czas trwania

  Około 30 minut.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w miesiącach kwiecień-wrzesień. Realizacja jest zależna od warunków atmosferycznych.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój.

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Na miejscu realizacji należy okazać voucher. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem.

 • Informacje dodatkowe

  Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Przeciwwskazania do skoków: kontuzje, urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

#Kasia

Super pozytywne emocje, polecam każdemu :)

#gzygza

Czy istnieje możliwość skoku we dwoje?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, mamy w naszej ofercie Dream Jump dla dwojga w Warszawie: https://prezentmarzen.com/dream-jump-ekstremalny-skok-dla-dwojga-2/, jednak tego typu skoki dla dwóch osób odbywają się zawsze jeden po drugim. Pozdrawiam, Nina Seroka

#magdalena

Czy jest maksymalna waga skoczka?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Tak, to 120 kg. Pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product