Dream Jump – ekstremalny skok z Big Tower – Szczecin

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na atrakcję należy zarezerwować sobie ok. 1 godzinę.

Lokalizacja

Big Tower, ul. Transportowa 1, Szczecin, dawna fabryka jedwabiu Wiskord.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały skok z ziemi.

Obowiązujący strój

Sportowy, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do warunków pogodowych. Koniecznie sznurowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek to 18 lat. Zakaz korzystania z atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher. Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Warunkiem jest podpisanie regulaminu i oświadczenia o braku przeciwwskazań do odbycia skoku.

Informacje dodatkowe

Prezent sezonowy. Realizacja: kwiecień: 2x w tygodniu (weekend), maj: 4x w tygodniu (czwartek - niedziela), czerwiec - sierpień: 5x w tygodniu (środa - niedziela), wrzesień: 4x w tygodniu (czwartek - niedziela), październik: 3x w tygodniu (piątek - niedziela).

Opinie (14)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-26

Ekstremalnie :))

2024-06-08

Super obsługa i wrażenia. Bardzo polecam. Mega kontakt z Gabi, na miejscu też wszyscy 100% pro i sam skok - nie do opisania ;) dziękuję!!

2023-08-21

Polecam! Chłopak przeszczęśliwy i zadowolony.

Dodaj Opinię

Dream Jump – ekstremalny skok z Big Tower – Szczecin

FAQ

30.06.2022
Czy we wrześniu atrakcja jest również dostępna ?
Odpowiedź z 30.06.2022
Prezent sezonowy, realizowany od wiosny do jesieni w weekendy (sobota, niedziela). We wrześniu również będzie możliwa realizacja. 
05.07.2021
Czy można zamówić opcje z nagrywaniem
Odpowiedź z 05.07.2021
Opcję filmowania można dokupić na miejscu. Jest to koszt 150zł - filmy nagrywane są z dwóch kamer - jeden film pokazujący twarz i otoczenie, drugi wyskok z progu.
26.09.2020
Witam, czy jest możliwość żeby nagrywać swoją kamerą ?
Odpowiedź z 26.09.2020
Tak, można mieć ze sobą swoją kamerę.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Masz w planach sprawić niezwykłą niespodziankę bliskiej osobie? Oto prezent, który zapewni jej emocje na całe życie - voucher na Dream Jump ekstremalny skok na bungee w Szczecinie! To niezwykła okazja, by obdarować ją niezapomnianym przeżyciem, które sprawi, że poczuje dreszcz ekscytacji i wolności. Daj bliskiej osobie możliwość skoku z 252 metrów. Wybierz voucher na Dream Jump i podaruj jej niepowtarzalne wrażenia, które na długo zapadną w pamięci!

Dream Jump – ekstremalny skok z najwyższej wieży do skoków na świecie Big Tower w Szczecinie. Skok oddawany jest z wysokości 252 metrów.

Komu podarować voucher na Dream Jump Szczecin?

  • Osobie, która uwielbia ekstremalne rozrywki
  • Przyjacielowi, który nie boi się nowych wyzwań
  • Każdemu, kogo trudno zaskoczyć
  • Bratu, który zawsze chciał skoczyć na bungee

Dream Jump w Szczecinie – skok z najwyższego komina w Polsce. Poczuj adrenalinę skacząc z 252 m!

Dream Jump w Szczecinie to skok gwarantujący największą dawkę adrenaliny. Skok marzeń oddawany jest z najwyższej na świecie wieży do skoków Big Tower, mierzącej aż 252 metry, która odebrała to miano 233-metrowej Macau Tower w Chinach.

Big Tower została zagospodarowana na terenie dawnej fabryki sztucznego jedwabiu. Emocje towarzyszące na jej szczycie są niepowtarzalne. Zapierający dech w piersiach widok w połączeniu z oszałamiającą wysokością robią ogromne wrażenie. Na miejscu można dokupić opcję filmowania i zdjęć ze skoku.

Dream Jump

To nowa, opatentowana technika oddawania skoków, która ma na celu wydłużyć moment swobodnego spadku tzw. free fall do maksimum. Cały system opiera się na dynamicznej linie, dzięki której swobodny spadek może sięgnąć nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok.

Skok można dodatkowo urozmaicić wykonując różne akrobacje, co nie jest możliwe w przypadku bungee. Końcowa faza skoku jest już delikatniejsza, aby nie narażać układu kostnego. Dream Jump różni się od Bungee Jumpingu uprzężą, która gwarantuje mniejsze uczucie szarpnięcia i obciążenie ciała. 

Bezpieczeństwo w czasie skoku z Big Tower Szczecin

Skoczek zostanie kompleksowo przygotowany do skoku przez profesjonalnego instruktora, który odpowiednio dopasuje uprząż oraz kask. Uprząż znajduje się na wysokości klatki piersiowej, łącząc część biodrową z piersiową. Dokładnie dopasowana do ciała, zabezpiecza układ kostny przed urazami i rozkłada siły działające na skoczka podczas hamowania równomiernie na całe ciało. Przed skokiem instruktor dokładnie wyjaśni technikę skoku oraz zapozna uczestnika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz regulaminem atrakcji.

Skoki są realizowane w okresie od wiosny do jesieni. Niekorzystna pogoda może uniemożliwić realizację atrakcji, W takim przypadku należy dokonać rezerwacji innego terminu.

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Z atrakcji nie można korzystać będąc pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. 

Skok z wieży Big Tower to dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Podarujesz możliwość skoku z najwyższego na świecie obiektu do skoków
  • Osoba obdarowana na długo zapamięta skok i towarzyszące mu emocje
  • Stwarzasz okazję do przeżycia ekstremalnej przygody
  • Pozwolisz obdarowanemu sprawdzić swoje możliwości i odwagę do wyskoku z progu


Zobacz inne atrakcje dostępne w Szczecinie: Prezentmarzeń Szczecin.

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Szczecin   (zmień)

Cena:

Cena: 550 zł

ktoś kupił ten produkt
107 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0004647