Dream Jump High – skok z wieży – Warszawa

(8)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

2wieże, ul. Kupiecka 10 (dawniej ul. Marywilska 42E)

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany przy sprzyjających warunkach pogodowych.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, najlepiej sportowy.

Wymagania

Wiek: od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem . Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży.

Informacje dodatkowe

Skoki z wieży to najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez zdublowanie wszystkich elementów układu oraz komfort dzięki fazie lotu poziomego w której wytracamy energie kinetyczną generowaną przez skoczka. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu.

Opinie (8)

2021-04-20

mega ekstremalny skok, chętnie to powtórzę!!

2021-04-15

super atrakcja, polecam!

2021-04-12

Bardzo fajna atrakcja, mega mi się podobało :D

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Dream Jump High – skok z wieży – Warszawa

FAQ

20.06.2021

Czy mając 16 lat można skoczyć?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Atrakcja dostępna jest od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem.

15.07.2020

Czy jest jakieś ograniczenie wagowe uczestnika?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, z atrakcji Dream Jump może skorzystać osoba ważąca do 120 kg.

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Dream Jump High w Warszawie to skok z rampy na wysokości 30 metrów. Skoczek doświadczy uczucia wolnego spadania przez 3 sekundy.

Komu podarować Dream Jump High ?

 • Mężczyźnie, który lubi ekstremalne skoki
 • Przyjacielowi z Warszawy, który lubi aktywnie spędzać wolny czas
 • Każdej osobie, która nie boi się wysokości

Dream Jump High

Klasyczny Dream Jump wykonywany jest z 26 metrów, natomiast Dream Jump High z 30 metrów, co daje o sekundę dłuższe wolne spadanie – 3 sekundy. Odczucie wolnego spadania jest bowiem najbardziej pożądaną fazą. System jaki wykorzystano to asekuracyjny układ lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki temu istnieje możliwość maksymalnego wydłużenia swobodnego spadania nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok.

Bezpieczeństwo

Podczas realizacji uczestnik ma zapewnioną opieką instruktorską. Instruktor zapoznaje skoczka ze wszystkimi zasadami obowiązującymi podczas wykonywania skoku, regulaminem oraz zapina uprząż. Uprząż wykorzystywana do skoków mocowana jest na odcinku biodrowo-piersiowym. Skoczek podpinany jest do układu lin za łącznik centralny, znajdujący się na wysokości klatki piersiowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu siły działające na skoczka podczas hamowania rozkładają się równomiernie na całe ciało. Zredukowane jest uczucie szarpnięcia oraz zapewnione maksymalne bezpieczeństwo układu kostnego. Hamowanie podczas skoku jest łagodne. Następuje w skutek rozciągania się lin, które oddając energię zapewniają skoczkowi możliwie najbardziej delikatne hamowanie. Wszystkie elementy układu stosowanego do oddawania skoku są zdublowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku dream jum z dużej wysokości
 • stwarza okazję do przełamywania własnych słabości
 • dostarcza dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent na:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

Filmowanie i zdjęcia:  Brak
Ilość osób:  1 osoba

Cena: 90 zł

Opcja BEZ ENDU
9 zł

Wykonawca:

2Wieże
2Wieże

Opinie w Google:

4.6 wynik z 467 ocen
 • hubert ladziak
  hubert ladziak

  Ogółem miejsce spoko, instruktorzy i atmosfera pełen profesjonalizm. Skacząc z wież naprawdę można poczuć ekstra przypływ adrenaliny. Najmocniejsze efekty moim zdaniem daje Swing Jump - naprawdę niezły odlot wart swojej ceny. Niestety firma ma jeden minus, zwlekają z przesłaniem nagrania ze skoku. Na moje nie doczekałem się od 1,5 miesiąca, a miało to trwać 2 tygodnie, telefony przypominające niestety nie pomagają i chyba nie zobaczę już nagrania. Poza tym jest tam mega zabawa.

 • Karolina Jeżewska
  Karolina Jeżewska

  To był mój pierwszy skok w tym miejscu i na pewno nie ostatni!! Profesjonalne, miłe podejście całej ekipy, a szczególnie Pana właściciela, który na samym szczycie potrafi dać niezłego kopa motywacyjnego do skoku :) przeżycie nie do zapomnienia. Jak skakać to tylko w 2Wieże. Wszystkim gorąco polecam! Na pewno tam wrócę.

 • Konrad Gelert
  Konrad Gelert

  Byłem, skoczyłem, wygrałem sam ze sobą. Bezpiecznie, profesjonalnie ze świetną przygotowującą pogadanką instruktora. To co się dzieje w głowie po oddanym skoku jest warte naszej odwagi i przezwyciężenia niepotrzebnego lęku. Jest to obowiązkowy skok w ramach emocji dla amatorów. Serdecznie też polecam jako prezent dla kogoś bliskiego - mobilizuje :):) pozdrawiam ekipę „2Wieże”.

 • G T
  G T

  Bardzo polecamy! Super atrakcja i odpowiednia dawka stresu - prowadzący z idealnym podejściem, sprawiał, że ze spokojną głową i bijącym sercem podchodziło się do skoku. Czekamy na Alicję :)

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny