Dream Jump – Wrocław

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Realizacja trwa około 30 minut.

Lokalizacja

Stadion Wrocław, Aleja Śląska 1

Więcej informacji

Pogoda

Prezent realizowany w sprzyjających warunkach pogodowych. Silne wiatry i deszcz mogą uniemożliwić realizację atrakcji.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, najlepiej sportowy.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, maksymalna waga 120 kg. Przeciwwskazania do skoków: kontuzje, urazy układu mięśniowo - kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

Informacje dodatkowe

DREAM JUMP to najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez zdublowanie wszystkich elementów układu oraz komfort dzięki fazie lotu poziomego, w której wytracamy energie kinetyczną generowaną przez skoczka. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu.

Opinie (17)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-30

Prezent marzeń = spełnione marzenia !!

2020-07-13

ale emocje! polecam każdemu! :)

2020-04-23

Na początek przygód ze skokami z wysokości jest ok! Jak się komuś spodoba to na pewno będzie chciał więcej i wyżej a jak nie to nie będzie szkoda tych kilkudziesięciu złotych :)

Dodaj Opinię

Dream Jump – Wrocław

FAQ

24.09.2020
czy 17-letni chłopak może zrealizować taki skok za zgodą opiekunów?
Odpowiedź z 18.02.2021
Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.
10.09.2020
Jaka jest cena filmowania?
Odpowiedź z 20.11.2020
Cena filmowania to ok 65zł.
22.08.2020
Czy skok można wykonać w dwie osoby jednocześnie?
Odpowiedź z 07.12.2020
Dzień dobry, ze względów bezpieczeństwa skoki oddawane są jeden po drugim.
ZADAJ PYTANIE

Mapa

Ekstremalny skok Dream Jump oddawany jest ze szczytu Stadionu Wrocław o wysokości 40 metrów. Realizacja trwa około 30 minut

Marzysz, aby przeżyć przygodę wraz z osobą obdarowaną? Podaruj jej skok Swing Jump, który wyróżnia się tym, że w tym samym czasie mogą skakać nawet dwie osoby.

Komu podarować Dream Jump?

 • Osobie lubiącej ekstremalne atrakcje i adrenalinę
 • Każdemu, kto lubi wyzwania
 • Miłośnikowi wszystkich atrakcji w powietrzu

Voucher na Dream Jump - skok ze stadionu we Wrocławiu

Dream Jump to jedna z najbardziej ekstremalnych atrakcji Wrocławia. Niesamowity skok na linie ze szczytu stadionu miejskiego we Wrocławiu to okazja do ujrzenia panoramy miasta z wysokości 40 metrów oraz do doświadczenia swobodnego lotu, który dostarczy wielu pozytywnych emocji. 

Czym jest Dream Jump?

Dream Jump to opatentowana technika skoków z wysokości. Układ do skoków tworzą przede wszystkim bloczek i dwie, luźno rozwieszone pomiędzy dwoma obiektami liny dynamiczne, które pierwotnie przypominają kształtem literę „U”. Zastosowanie tego sytemu pozwala na maksymalne wydłużenie swobodnego spadania, nawet do 90% wysokości obiektu, z którego realizowany jest skok. Długi lot umożliwia skoczkowi  wykonywanie akrobacji, przyjmowanie różnych pozycji. Skok rozpoczyna się w momencie wykroku w przód. Początkowo skoczek przyjmuje pozycję pionową.

Gdzie odbywa się realizacja atrakcji?

Realizacji odbywa się we Wrocławiu, przy Alei Śląskiej 1. Skok oddawany jest ze stadionu o wysokości 40 metrów.

Czy można filmować skok?

Pamiątkowe filmowanie można dokupić na miejscu u organizatora. Uczestnik może otrzymać dwa filmy ze skoku nagrywane kamerką GoPro 60 kl/s w jakości FULL HD.

Czy pogoda ma wpływ na realizację?

Prezent realizowany jest w sprzyjających warunkach pogodowych. Silne wiatry i deszcz mogą uniemożliwić realizację atrakcji.

Jakie są przeciwwskazania?

Zabrania się wykonywania skoków osobom, które cierpią na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorym na epilepsje, kobietom w ciąży oraz osobom ze schorzeniami kręgosłupa. Ponadto nie zaleca się wykonywania ekstremalnych skoków osobom, które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach.

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, maksymalna waga 120 kg.

Czy skok Dream Jump jest bezpieczny?

 • Podczas realizacji uczestnik ma zapewnioną opieką instruktorską. Instruktor zapoznaje skoczka ze wszystkimi zasadami obowiązującymi podczas wykonywania skoku, regulaminem oraz zapina uprząż.
 • Uprząż wykorzystywana do skoków Dream Jump mocowana jest na odcinku biodrowo-piersiowym. Skoczek podpinany jest do układu lin za łącznik centralny, znajdujący się na wysokości klatki piersiowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu siły działające na skoczka podczas hamowania rozkładają się równomiernie na całe ciało. Zredukowane jest uczucie szarpnięcia oraz zapewnione maksymalne bezpieczeństwo układu kostnego.
 • Hamowanie podczas skoku jest łagodne. Następuje w skutek rozciągania się lin, które oddając energię zapewniają skoczkowi możliwie najbardziej delikatne hamowanie. Proces hamowania zachodzi w poziomie. Uczestnik w czasie hamowania przyjmuje pozycję niemal siedzącą, co umożliwia pełną kontrolę nad własnym ciałem.
 • Wszystkie elementy układu stosowanego do oddawania skoku Dream Jump są zdublowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Podarujesz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietuzinkowy sposób
 • To prezent, który ucieszy każdego fana mocnych wrażeń
 • Spełnisz marzenie o oddaniu ekstremalnego skoku z dachu Stadionu Wrocław
 • Wręczysz oryginalny prezent, który będzie przez lata wspominany

Polecamy ten prezent dla:

pinezka

Wrocław   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 139 zł

ktoś kupił ten produkt
55 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto