Dream Jump ekstremalny skok – Warszawa

3561

Ekstremalne skoki realizowane w Centrum Sportów 2 Wieże na warszawskiej Białołęce. Skoki w zależności od rodzaju realizowane są z wysokości 26 i 30 metrów. W ofercie dostępnych jest 5 różnych rodzajów skoków oraz 2 pakiety. 

Komu podarować ekstremalny skok?

 • Miłośnikowi adrenaliny i sportów ekstremalnych
 • Osobie aktywnej, która nie boi się wyzwań i przekraczania własnych barier
 • Każdemu, kto chciałby doświadczyć uczucia swobodnego spadania

Ekstremalny skok w Warszawie

Podaruj bliskiej osobie prezent, którego nigdy nie zapomni. Ekstremalne skoki z wysokości kilkudziesięciu metrów dostarczają potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji. Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą kibicować i obserwować skok.

Rodzaje skoków

 1. Dream Jump  – Dream Jump wykonywany jest z 26 metrów. System jaki wykorzystano to asekuracyjny układ lin dynamicznych oraz bloczka. Dzięki temu istnieje możliwość maksymalnego wydłużenia swobodnego spadania nawet całej wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok (uczucie wolnego spadania – 2 sekundy).
 2. High Dream Jump – Klasyczny Dream Jump wykonywany jest z 26 metrów, natomiast High Dream Jump z 30 metrów, co daje o sekundę dłuższe uczucie wolnego spadanie (3 sekundy).
 3. Wahadłowy – Po wolnym spadaniu następuje naprężenie liny i z dużą prędkością skoczek przechodzi do fazy szybkiego bujania się na gigantycznej huśtawce.
 4. Stunt Jump i Free Jump – Skok pozwala na swobodne spadanie z lądowaniem na największej w Europie poduszce kaskaderskiej – STUNT JUMP.
 5. Atrium Dive – Skok Atrium Dive inspirowany jest widowiskową sceną z filmu Mission Impossible 2. Stworzona na potrzeby ekstremalnego skoku w Warszawie, instalacja jest ponadto pierwszym na świecie komercyjnym użyciem profesjonalnego urządzenia kaskaderskiego jakim jest descender, który pozwala na zatrzymanie skoczka tuż nad samą ziemią.

Bezpieczeństwo

Przed skokiem uczestnik zapozna się z regulaminem oraz zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas skoku. Wszystkie elementy układu stosowanego do oddawania skoku są zdublowane, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. We wszystkich skokach, w których użyta jest uprząż jest ona mocowana na odcinku biodrowo-piersiowym. Skoczek podpinany jest do układu lin za łącznik centralny, znajdujący się na wysokości klatki piersiowej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, siły działające na skoczka podczas hamowania rozkładają się równomiernie na całe ciało. Zredukowane jest uczucie szarpnięcia oraz zapewnione maksymalne bezpieczeństwo układu kostnego. Hamowanie podczas skoku jest łagodne i następuje na skutek rozciągania się lin, które oddając energię, zapewniają skoczkowi możliwie najbardziej delikatne hamowanie.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala doświadczyć uczucia swobodnego spadania
 • stwarza okazję do przekraczania barier i pokonywania własnych słabości
 • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Warszawa 79 zł

Opcje dodatkowe

Rodzaj skoku

Ocena atrakcji

4.5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  2wieże, ul. Kupiecka 10 (dawniej ul. Marywilska 42E)

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizacje. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój oraz obuwie sportowe.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem. Przeciwwskazania: kontuzje i urazy układu mięśniowo-kostnego, problemy z układem krążenia i oddychania, ciąża.

 • Informacje dodatkowe

  Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

#Adam

Co za emocje! W moim prywatnym odczuciu o wiele lepiej jak na bungee no i za niewielkie pieniądze. Skaczcie ludzie ;)!

#baśka

Skok dla odważnych... Ja raczej z tych mniej, ale pomimo ogromnego strachu skoczyłam. Atrakcja fajna, ale dla mnie za duża wysokość. Z tego powodu 4 gwiazdki. Mimo to polecam.

#kulka

Ogromny strach, ale niesamowita wolność w czasie lotu, piękne uczucie. Nie wolno się za długo zastanawiać, bo można w ogóle nie skoczyć ;p

#Robert

Super sprawa! Emocje nie do zapomnienia Dostałem prezent na 18 urodziny. Przyznam, że stojąc na wieży miałem obawy i trochę się bałem skoczyć. Ale w końcu się odważyłem i było mega! POLECAM

##Asia

Z jakiej wysokości oddawany jest skok?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Skok oddawany jest z wysokości 26 metrów Pozdrawiam

#Naalia

Czy do skoku osoby w wieku 17 lat potrzebny jest opiekun prawny czy wystarczy pisemna zgoda i pełnoletnią osoba towarzysząca (np. Siostra) Jak wyglądają terminy oraz godziny skoków?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem pełnoletnim. Terminy ustala się indywidualnie z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem preferowanej daty. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product