Dream Jump – Ekstremalny skok dla dwojga

1
158

Dream jump dla dwojga

Zabierz ze sobą bliską Ci osobę i oddajcie swój dream jump! Doznajcie uczucia swobodnego spadku. Nie zwlekaj i zamów voucher Dream Jump Ekstremalny skok dla dwojga i spełniajcie swoje marzenia! Już na samym początku przygody, gdy podniesiecie wzrok w górę i zobaczycie wieże, dreszczyk emocji da o sobie znać. Skok ten dostarcza równie wiele emocji co skok na bungee.

Dłużej niż na bungee

Profesjonalny systemu lin dynamicznych maksymalnie wydłuży moment swobodnego spadania nawet do 90% wysokości budynku, z którego oddawany jest skok. Dzięki takiej asekuracji końcowa faza lotu jest łagodniejsza niż w bungee. Dream Jump to skok który maksymalnie wydłuża to co najlepsze, czyli bardzo pożądany moment swobodnego spadku, odważniejsi uczestnicy mogą pochwalić się swoimi umiejętnościami i wykonać np. efektowne salto. Solidna dawka niecodziennych emocji dla amatorów ekstremalnych wyzwań czeka na Was na Warszawskiej Białołęce. Dołącz do ponad 8 tys. osób, które przekonały się na własnej skórze jak wygląda dream jump!

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 11 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa199 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  2wieże, ul. Kupiecka 10 (dawniej ul. Marywilska 42E)

 • Czas trwania

  30 min.

 • Pogoda

  Prezent realizowany przy sprzyjających warunkach pogodowych.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  zalecamy wygodny strój, najlepiej sportowy.

 • Wymagania

  Wiek: od 13 roku życia. Osoby niepełnoletnie na miejscu realizacji muszą pojawić się z opiekunem . Przeciwwskazania do skoków mają osoby z kontuzjami, urazami układu mięśniowo-kostnego, problemami z układem krążenia i oddychania, kobiety w ciąży.

 • Informacje dodatkowe

  DREAM JUMP to najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez zdublowanie wszystkich elementów układu oraz komfort dzięki fazie lotu poziomego w której wytracamy energie kinetyczną generowaną przez skoczka. Zabroniona jest realizacja pod wpływem alkoholu.

#Patryk

Przeżycie nie do opisania! Adrenalina sporo wykracza poza normę. Polecam każdemu, kto lubi mocne przeżycia!!

#Ania

Dzień dobry. To jest jeden skok czy dwa?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Dzień dobry. Skaczą dwie osoby jednocześnie, obok siebie. Skok można wykonać na dwa sposoby: pojedyncze skoki dream jump lub wahadłowy . Pozdrawiam

Social Media
Płatności
product