Dream Jump - Chorzów

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Na atrakcję należy przeznaczyć ok. 30 minut.

Lokalizacja

Stadion Śląski w Chorzowie, ul. Katowicka 10, Chorzów

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały skok z ziemi.

Obowiązujący strój

Sportowy, niekrępujący ruchów strój, dostosowany do warunków pogodowych. Koniecznie sznurowane obuwie.

Wymagania

Minimalny wiek uczestnika to 18 lat. Bezwzględny zakaz korzystania z atrakcji pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Na miejscu należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Warunkiem oddania skoku jest podpisanie regulaminu i oświadczenia o braku przeciwwskazań do odbycia skoku.

Dodaj Opinię

Dream Jump - Chorzów

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Ekstremalny skok z 40 metrów ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie. W zależności od wybranego wariantu z atrakcji może skorzystać 1 lub 2 osoby. Na realizację należy przeznaczyć ok. 30 minut.

Komu podarować dream jump?

 • Osobie, która lubi ekstremalne atrakcje

 • Każdemu, kto skakał na bungee i poszukuje nowych wrażeń

 • Miłośnikowi adrenaliny i wszelkich skoków

Dream Jump w Chorzowie 

Skoki typu dream jump wykorzystują nową technikę skakania, która pozwala wydłużyć moment swobodnego spadku do maksimum. Cały system opiera się na dynamicznej linie, dzięki której swobodny spadek może sięgnąć nawet do 90% wysokości obiektu, z którego oddawany jest skok. Podczas skoku można pozwolić sobie na różne akrobacje, które dodatkowo go urozmaicą. Dream Jump w Chorzowie oddawany jest ze Stadionu Śląskiego. Ta pełna adrenaliny atrakcja dostarczy niezapomnianych wrażeń i pozwoli zobaczyć stadion z zupełnie innej perspektywy. W przypadku wariantu dla dwóch osób, skoki oddawane są jeden po drugim.

Bezpieczeństwo

Każdy skok odbywa się pod kontrolą doświadczonego instruktora. Przed skokiem uczestnik zostaje odpowiednio przygotowany i wyposażony w uprząż i kask. Uprząż znajduje się na wysokości klatki piersiowej, łącząc część biodrową z piersiową. Dopasowana do ciała, zabezpiecza ona układ kostny przed urazami i równomiernie rozkłada siły działające na skoczka podczas hamowania. Oprócz tego instruktor zapoznaje uczestnika z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz przedstawia technikę oddawania skoku.

Przeciwwskazania

Z atrakcji nie powinny korzystać osoby cierpiące na dolegliwości układu krążenia, choroby serca, chorzy na epilepsję, osoby ze schorzeniami kręgosłupa oraz kobiety w ciąży. Ponadto nie zaleca się wykonywania ekstremalnych skoków osobom, które są po obrażeniach kręgosłupa, złamaniach kończyn dolnych, miednicy lub innych ciężkich urazach. W przypadku wątpliwości zalecamy wcześniejszy kontakt ze swoim lekarzem.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Dostarczy dużej dawki adrenaliny i emocji

 • Będzie odpowiedni zarówno dla mężczyzny, jak i kobiety kochającej adrenalinę

 • Podarujesz niezapomniane przeżycia i spełnisz marzenie o skoku

Czytaj więcej
Chorzów  - kliknij żeby zmienić

Chorzów   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 119 zł

Opcja BEZ ENDU
11,90 zł

Wykonawca:

dreamjump.pl
dreamjump.pl

Opinie w Google:

4.8 wynik z 580 ocen
 • Tomasz Skorupka
  Tomasz Skorupka

  Tylko dwie gwiazdki za organizacje sprzedaży biletów. Chciałem kupić skoki na konkretny termin, niestety ani na infolinii ani przez internet nie można sprawdzić czy skoki w danym dniu się odbywają, trzeba najpierw kupić bilety. W moim przypadku kupiłem bilety po czym dowiedziałem się, że na dzień w którym chciałem skakać, skoki się nie odbywają. od razu dokonałem zwrotów, niestety zwrot otrzymam z potrąceniem jakieś prowizji dla DOTPAY. Infolinia beznadziejna, Pani która odbiera telefon i tak nic nie wie, a z klientem rozmawia przeżuwając kanapkę, przez co trzeba się 3 razy prosić, żeby powtórzyła bo jest niezrozumiała i mlaska do telefonu. Pozdrawiam Panią, mam nadzieję, że smakowało.

 • Mike Mike
  Mike Mike

  :::;;WROCLAW STADION::;; Polecam. Bardzo miła ekipa. Fajne wejście na dach stadionu + przy okazji można rzucić okiem na stadion od wewnątrz jak ktoś nie był ;) Sam skok to mgnienie oka , jak na pierwszy raz to idealnie. Zdecydowanie można poczuć swobodne spadanie . Tak więc na spokojnie korzystajcie bo warto .

 • Anna
  Anna

  Mega przeżycie , polecam każdemu , ekipa dream jump świetna już od samej rejestracji przed skokiem , panią która ubiera uprząż aż po panów na dachu . Pełen luz na pewno to nie był mój jedyny skok :)

 • norman normanski
  norman normanski

  Fajna obsługa, luźna atmosfera. Warto przejść się aby skoczyć i przeżyć niezapomniane chwile. Serdecznie polecam dla początkujących 40m wydaje się nie wiele aż do momentu wejścia na stadion😁

 • ALEKSANDRA Domagalska
  ALEKSANDRA Domagalska

  Mega profesjonalna obsługa, na luzie właśnie to jest najważniejsze przy tego typu atrakcjach! Super podejście do klienta! A wahadło- zajebista sprawa polecam każdemu nawet mega bojaźliwym 😁

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny