• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Wyprawa OFF ROAD dla dwojga – Świecie

3401

Wyprawa OFF ROAD dla dwojga odbywa się w miejscowości Świecie (24 km od Grudziądza). Jazda realizowana jest samochodem terenowym Suzuki Vitara, długość trasy wynosi 70 km (nie mniej niż 4 godziny) a przejazd poprzedzony jest typowym OFF ROAD-owym szkoleniem. W cenę atrakcji wchodzi nocleg w hotelu. Wyprawa trwa od godziny 11 w sobotę do godziny 12 w niedzielę.

Komu podarować wyprawę OFF ROAD?

 • Fanom OFF ROAD-u
 • Parze, która nie boi się nowych wyzwań
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
 • Młodej parze jako oryginalny prezent ślubny

Przebieg atrakcji

 1. Szkolenie z dziedziny OFF ROAD-u i zasad BHP
 2. Rozpoczęcie 70 kilometrowej trasy – około 4 godziny (uczestnicy mogą zamieniać się za kierownicą)
 3. Przyjazd do hotelu
 4. Lunch
 5. 2 godzinny wstęp do strefy basenów, jacuzzi i saun
 6. Masaż relaksacyjny dla dwojga – 30 minut
 7. Kolacja z lampką wina dla dwojga
 8. Nocleg w pokoju dwuosobowym
 9. W niedziele rano śniadanie i wymeldowanie z hotelu

OFF ROAD

OFF ROAD w dosłownym tłumaczeniu znaczy „poza drogą”, więc utożsamiany jest z jazdą po nieutwardzonej nawierzchni. Przystosowane do tego samochody to zmodyfikowane auta seryjne lub stworzone od początku modele, które posiadają ogromną moc przekazywaną na terenowe opony. Napęd 4x4 i wysokie zawieszenie sprawia, że samochody te dojadą w niemal każde miejsce, łącznie z niemal pionowymi ścianami. Jazda realizowana autem marki Nissan Patrol, Jeep, Uaz, Suzuki Vitara – w zależności od dostępności.

Suzuki Vitara

Samochód terenowy produkowany w Japonii w latach 1988-1997. Samochód wyposażony w klasyczną konstrukcję ramową, na początku produkowany był w dwóch opcjach – trzydrzwiowe kombi i kabriolet. W 1991 roku pojawiła się wersja Vitara S.W. w wydłużonej, pięciodrzwiowej opcji. Samochód specjalistycznie przygotowany do OFF ROAD-u i wyposażony w niezbędny sprzęt. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym.

Trasa przejazdu

Atrakcyjne tereny w okolicy Grudziądza obfitują w rozmaite lasy, pagórki, doliny i inne przykłady piękna natury. Trasa przejazdu posiada mnóstwo przeszkód tj. błotniste odcinki i doły, wąskie ścieżki między drzewami itp. Poziom trudności uzależniony jest od warunków pogodowych. Uczestnicy mogą zamieniać się miejscami tak aby każdy z nich pokonał przeszkody.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Każdy samochód jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent dla dwojga w formie niezapomnianych przeżyć
 • Stwarzasz możliwość zorganizowania niecodziennej wycieczki OFF ROAD
 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Dokładne miejsce startu ustalane z organizatorem.

 • Czas trwania

  Weekend Off Road trwa 2 dni (sobota od godz. 11.00 do 12.00 w niedziele)

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora lub z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub śniegu). W takim przypadku ustalany jest inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie stroju kąpielowego (wstęp do strefy z basenami)

 • Wymagania

  Osoby obdarowane muszą posiadać ważne prawo jazdy kat. B Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających

 • Informacje dodatkowe

  W cenę atrakcji nie jest wliczone wyżywienie. Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Suzuki Vitara. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym (Nissan, Mercedes).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności