Wyprawa OFF ROAD dla dwojga – Świecie

(3)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Weekend Off Road trwa 2 dni (sobota od godz. 11.00 do 12.00 w niedziele)

Lokalizacja

Miejsce spotkania: Vistula-Hotel, Bydgoska 1 Świecie

Więcej informacji

Pogoda

Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora lub niekorzystnych warunków atmosferycznych. W takim przypadku ustalany jest inny termin.

Informacje dla oglądających

Udział w realizacji mogą wziąć tylko osoby obdarowane.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów a także buty w których można prowadzić samochód. Sugerujemy zabranie stroju kąpielowego (wstęp do strefy z basenami)

Wymagania

Osoby obdarowane muszą posiadać ważne prawo jazdy kat. B ważne na terenie Polski Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Rezerwacji należy dokonać min. 21 dni wcześniej.

Informacje dodatkowe

Organizator nie zapewnia wyżywienia na czas jazdy. Szkolenie realizujemy samochodem terenowym Suzuki Vitara. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym (Nissan, Mercedes).

Opinie (3)

Od dnia 1 czerwca 2023 roku będziemy publikować wyłącznie zweryfikowane treści opinii. Opinie będą mogli wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2023-07-26

Wyjazd bardzo udany. Off road dostarczył nam bardzo dużo pozytywnych emocji. Szczerze polecam wypad w teren z ekipą pasjonaci4x4. Hotel w którym nocowaliśmy może nie był luksusowy ale za to miło i przyjemnie spędziliśmy w nim czas. Jedzenie smaczne a ceny umiarkowane😁...

2023-06-25

Super weekend. Jazda off road wspaniała. Świetny Instruktor. Hotel oraz atrakcje hotelowe masaż, park wodny - super. No i pyszne jedzenie. Polecam!!!!

2021-04-14

Niesamowita przygoda. Prezent otrzymałem od przyjaciół z okazji okrągłych urodzin. Przygoda długo pozostanie w mojej pamięci, to nie godzinna jazda terenowym samochodem tylko prawdziwe wyzwanie dla osób pragnących przygody

Dodaj Opinię

Wyprawa OFF ROAD dla dwojga – Świecie

FAQ

05.09.2020

W jakim hotelu znajduje się nocleg dla uczestników atrakcji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Nocleg dla uczestników znajduje się w Hotelu Vistula.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Wyprawa OFF ROAD dla dwojga odbywa się w miejscowości Świecie (24 km od Grudziądza). Jazda realizowana jest samochodem terenowym Suzuki Vitara, długość trasy zaplanowana jest na nie mniej niż 5 godzin) a przejazd poprzedzony jest typowym OFF ROAD-owym szkoleniem. W cenę atrakcji wchodzi nocleg w hotelu. Cała atrakcja trwa od godziny 11 w sobotę do godziny 12 w niedzielę.

Komu podarować wyprawę OFF ROAD?

 • Fanom OFF ROAD-u
 • Parze, która nie boi się nowych wyzwań
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
 • Młodej parze jako oryginalny prezent ślubny

Przebieg atrakcji

 1. Szkolenie z dziedziny OFF ROAD-u i zasad BHP
 2. Wyjazd w trasę około 4 godziny (uczestnicy mogą zamieniać się za kierownicą)
 3. Przyjazd do hotelu
 4. Lunch
 5. 2 godzinny wstęp do strefy basenów, jacuzzi i saun
 6. Masaż relaksacyjny dla dwojga – 30 minut
 7. Kolacja z lampką wina dla dwojga
 8. Nocleg w pokoju dwuosobowym
 9. W niedziele rano śniadanie i wymeldowanie z hotelu

OFF ROAD

OFF ROAD w dosłownym tłumaczeniu znaczy „poza drogą”, więc utożsamiany jest z jazdą po nieutwardzonej nawierzchni. Przystosowany do tego samochód to zmodyfikowane auto seryjne lub stworzony od początku model, który posiada ogromną moc przekazywaną na terenowe opony. Napęd 4x4 i wysokie zawieszenie sprawia, że samochód ten dojedzie w niemal każde miejsce, łącznie z niemal pionowymi ścianami. Jazda realizowana autem Suzuki Vitara.

Suzuki Vitara

Samochód terenowy produkowany w Japonii w latach 1988-1997. Samochód wyposażony w klasyczną konstrukcję ramową, na początku produkowany był w dwóch opcjach – trzydrzwiowe kombi i kabriolet. W 1991 roku pojawiła się wersja Vitara S.W. w wydłużonej, pięciodrzwiowej opcji. Samochód specjalistycznie przygotowany do OFF ROAD-u i wyposażony w niezbędny sprzęt. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym.

Trasa przejazdu

Atrakcyjne tereny w okolicy Grudziądza obfitują w rozmaite lasy, pagórki, doliny i inne przykłady piękna natury. Trasa przejazdu posiada mnóstwo przeszkód tj. błotniste odcinki i doły, wąskie ścieżki między drzewami itp. Poziom trudności uzależniony jest od warunków pogodowych. Uczestnicy mogą zamieniać się miejscami tak aby każdy z nich pokonał przeszkody.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Każdy samochód jest na bieżąco serwisowany i kontrolowany.

Aby zasiąść za kierownicą samochodu terenowego nie potrzebne są dodatkowe umiejętności i doświadczenie. Wymaganiem jest posiadanie prawa jazdy. Miejsce pasażera zajmuje instruktor, który udziela rad i wskazówek kierującemu. Trasa przejazdu dobierana jest indywidualnie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz oryginalny prezent dla dwojga w formie niezapomnianych przeżyć
 • Stwarzasz możliwość zorganizowania niecodziennej wycieczki OFF ROAD
 • Podarujesz niezwykłą przygodą, dostarczającą wielu pozytywnych emocji
pinezka
Świecie  - kliknij żeby zmienić

Świecie   (zmień)

Cena:

Cena: 2 100 zł

Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Ważność vouchera
Ważność vouchera: 365 dni
blik payu apple pay google pay twisto
P0002753