Jazda OFF ROAD jako pasażer – Świecie

3401

Jazda OFF ROAD odbywa się w miejscowości Świecie (24 km od Grudziądza). Jazdy realizowane są na miejscu pasażera samochodu terenowego – Suzuki Vitara. Przed przystąpieniem do jazdy, instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie i zapozna uczestnika z budową samochodu.

Komu podarować jazdę OFF ROAD jako pasażer?

 • Miłośnikom jazdy OFF ROAD
 • Każdemu kierowcy, który lubi motoryzacyjne wyzwania
 • Fanom mocnych wrażeń
 • Osobom, które nie posiadają prawa jazdy, a lubią motoryzacyjne doświadczenia

OFF ROAD

Jazda OFF ROAD jako pasażer to okazja do wzięcia udziału w prawdziwej, terenowej wyprawie potężnym autem. Uczestnik zajmie miejsce pasażera. Za kierownicą zasiądzie doświadczony kierowca, który dzięki swoim umiejętnościom zaprezentuje możliwości auta z napędem na cztery koła. Dwugodzinna jazda realizowana jest w leśnym terenie w okolicy miejscowości Brzeg. Trasa przejazdu obejmuje liczne przeszkody utworzone przez naturę: strome podjazdy, zbocza, wodne rowy, błotne przeprawy, głębokie koleiny. Jazda realizowana autem marki Nissan Patrol, Jeep, Uaz, Suzuki Vitara – w zależności od dostępności.

Suzuki Vitara

Samochód terenowy produkowany w Japonii w latach 1988-1997. Samochód wyposażony w klasyczną konstrukcję ramową, na początku produkowany był w dwóch opcjach – trzydrzwiowe kombi i kabriolet. W 1991 roku pojawiła się wersja Vitara S.W. w wydłużonej, pięciodrzwiowej opcji. Samochód specjalistycznie przygotowany do off-rodu i wyposażony w niezbędny sprzęt. Z przyczyn niezależnych od wykonawcy, realizacja może nastąpić innym samochodem terenowym.

Trasa przejazdu

Atrakcyjne tereny w okolicy Grudziądza obfitują w rozmaite lasy, pagórki, doliny i inne przykłady piękna natury. Trasa przejazdu posiada mnóstwo przeszkód tj. błotniste odcinki i doły, wąskie ścieżki między drzewami itp. Poziom trudności uzależniony jest od warunków pogodowych.

Bezpieczeństwo

Jazdy odbywają się w trudnym terenie, jednak za kierownicą zasiada instruktor, który jazdą OFF ROAD zajmuje się zawodowo od kilku lat. Jazdy realizowane są autami terenowymi z napędem na cztery koła, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz zasady bezpieczeństwa.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Obdarzysz kogoś niezwykłym przeżyciem, które z pewnością będzie długo wspominane
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
 • Podarujesz wspaniałą, motoryzacyjną przygodę
 • Spełnisz marzenie osoby, która uwielbia motoryzację pod każdą postacią

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Jazdy realizowane w okolicach Świecia (dokładne miejsce ustalane z wykonawcą).

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora lub z przyczyn bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych (obfite opady deszczu lub śniegu). W takim przypadku ustalany jest inny termin reali

 • Informacje dla oglądających

  Można zaprosić osobę towarzyszącą, która będzie brała udział w jeździe. Prosimy o informację na etapie rezerwacji.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Na miejsce realizacji należy zabrać ze sobą voucher rezerwacyjny. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży. Wiek uczestnika powyżej 13 lat (wówczas realizacja w obecności prawnego opiekuna).

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product