Skok ze spadochronem – Olsztyn

(10)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Sam skok to 50 sekund swobodnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

Lokalizacja

ul. Sielska 34

Więcej informacji

Pogoda

Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić wykonanie lotu. W takiej sytuacji rezerwujemy inny dogodny dla Państwa termin.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku oraz mocno dopasowane obuwie.

Wymagania

Maksymalna waga obdarowanego - 110 kg. Minimalny wzrost uczestnika to 130 cm. Przeciwwskazania: choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji odurzających.

Informacje dodatkowe

Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

Opinie (10)

2021-03-28

Skok z 3000 m to dopiero zastrzyk adrenaliny!! Dzięki wam spełniłam swoje największe marzenie jakim był właśnie skok ze spadochronem!! Super przeżycie, a widoki przepiękne.

2021-03-27

sprawiłam sobie na prezent moje dawne marzenie - skok ze spadochronem, trzymajcie kciuki żebym nie wystraszyła się tej wysokości :D

2020-07-22

było super, prezent trafiony w 10

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – Olsztyn

FAQ

26.01.2021

Witam, czy przy kupnie 2 osobnych voucherów na skok ze spadochronem realizacja może odbyć się w tym samym dniu? (jedna osoba kupiła voucher w innym czasie, a chciała by skoczyć razem, jedno po drugim w tym samym dniu)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Tak, oczywiście. Vouchery można zrealizować w jednym terminie. W celu umówienia realizacji proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ Zwrotnie, wyświetlą się dane kontaktowe do instruktora. Ustalając dogodny termin wystarczy zgłosić chęć realizacji obu voucherów w jednym dniu, jedna osoba po drugiej.

19.08.2020

Czy przed skokiem obdarowany musi podpisać jakieś oświadczenie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

27.07.2020

Czy termin skoku wybiera się samemu?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Skoki sa zazwyczaj w weekendy. Może Pani wybrać termin weekendowy spośród dostępnych.
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Tandemowy skok ze spadochronem realizowany jest na lotnisku w Olsztynie. Skok odbywa się z wysokości 3000 m w towarzystwie skoczka sekcji spadochronowej.

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Miłośnikowi podniebnych atrakcji
 • Przyjacielowi, który jest pasjonatem ekstremalnych skoków
 • Każdemu, kto doświadczył lotu w tunelu aerodynamicznym i dla niego to za mało
 • Mieszkańcom Olsztyna i okolic, którzy poszukują niezapomnianych przeżyć

Skok ze spadochronem

Przed tym jak skoczkowie zasiądą na pokładzie samolotu muszą odbyć krótkie szkolenie z instruktorem oraz odpowiednio dobrać niezbędny sprzęt. Tak przygotowani uczestnicy mogą zostać wyniesieni przez samolot na wysokość 3000 m. Gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać swój skok. Swobodne spadanie trwa około 50 sekund, a następnie na wysokości około 1700 m instruktor otwiera główny spadochron. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. Pod czujnym okiem instruktora uczestnik będzie mógł samodzielnie sterować lotem. Skoki tandemowe charakteryzują się także delikatnym lądowaniem ponieważ to instruktor wykonuję tą czynność.

Jak każda aktywność fizyczna, tak i ta posiada przeciwwskazania, które ze względów bezpieczeństwa należy brać pod uwagę, podczas przygotowań do realizacji. Głównymi ograniczeniami, które wymagają dodatkowych porad lekarza przed skokiem są: nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny i ciąża.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok 15 minut)
 3. Skok z samolotu w towarzystwie instruktora (na wysokości 3000 m)
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Otrzymanie pamiątkowego certyfikatu z odbytego skoku

Widoki

Olsztyn dzięki swojej lokalizacji jest idealnym miejscem do podziwiania go z lotu ptaka. Położony jest w pobliżu wielu zbiorników wodnych, przez miasto przepływają cztery rzeki, a lasy zajmują nieco ponad 21% powierzchni miasta. Olsztyn sąsiaduje także z Puszczą Napiwodzko-Ramucką. Podczas lotu, uczestnicy będą mieli okazję do podziwiania tych pięknych widoków.

Filmowanie skoku

Opcjonalnie jest możliwość udokumentowania skoku filmem, który zostanie wykonany przez osobnego skoczka. Film zawierać będzie przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowanie oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem – poniżej wyboru lokalizacji.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki są realizowane w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Niepowtarzalna okazja do spełnienia marzeń
 • Możliwość podarowania adrenaliny w formie gotowego prezentu
 • Stwarza możliwość podziwiania krajobrazu z niecodziennej perspektyw
Czytaj więcej

Realizacja

S.C. Finist, Strefa Baltic, PLSTREFA

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

Polecamy ten prezent dla:

Polecamy ten prezent na: