Masaż gorącą czekoladą – Wrocław (Smolec)

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Masaż trwa 60 minut.

Lokalizacja

Dom Relaksu, ul. Topolowa 115/1, Smolec

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: świeże rany i uszkodzenia skóry, zapalenie i choroby skóry różnego rodzaju, żylaki, podwyższoną temperatura ciała, zaburzenia ze strony układu krążenia, choroby zakaźne, ciąża.

Ważność vouchera

365

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Masaż gorącą czekoladą to niesamowite odprężenie dla ciała oraz zmysłów, dzięki zastosowaniu kosmetycznej czekolady. Masaż wykonywany jest w salonie Dom Relaksu w miejscowości Smolec niedaleko Wrocławia i trwa 60 minut.

Komu podarować masaż gorącą czekoladą?

  • Kobiecie, która lubi zapach czekolady
  • Przyjaciółce, która pragnie zadbać o swoje ciało
  • Każdemu miłośnikowi zabiegów SPA

Masaż gorącą czekoladą

Masaż czekoladą to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Zabieg pozwala nie tylko uzyskać pozytywne efekty odbijające się korzystnie na ciele, ale również wprowadza w psychiczne ukojenie. Czekolada wykorzystywana w zabiegach działa silnie odprężająco i regenerująco. Masaż jest delikatny i odprężający, idealny na zakończenie pracowitego tygodnia. Odpowiada za poprawę krążenia krwi, redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie widoczności cellulitu. A to wszystko dzięki zawartym w czekoladzie cennym składnikom: dobroczynnych lipidów, witaminy z grupy B, witaminy A i E (należącej do silnych antyoksydantów, magnezu, cynku, żelaza. Czekolada stanowi także źródło polifenoli – silnych przeciwutleniaczy, które „wymiatają” wolne rodniki, przeciwdziałając między innymi przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Zabieg składa się z masażu, następnie ciało jest przykrywane folią, nakrywane kocem, po czym następuje stan głębokiego relaksu.

Dom Relaksu

Dom Relaksu to przestrzeń stworzona dla ludzi chcących pielęgnować nawyk dbania o swoje ciało i stan umysłu, wolny od trosk i niepokoju. To miejsce spokoju i koncentracji wyłącznie na sobie, na swoich potrzebach, dobrym samopoczuciu i dążeniu do szczęścia rozumianego, jako pełnej afirmacji siebie, tu i teraz.  Miejsce to powstało z pasji do ciała i samorozwoju, by wzmacniać to co piękne, silne i dobre w rozumieniu starohinduskej  sztuki leczenia i odnowy.

To dobry, pomysł na prezent, ponieważ

  • pomaga uwolnić ciało i umysł od stresu
  • jest niezwykle pomocny osobom, które dużo pracują
  • ucieszy każdego miłośnika relaksu 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Wrocław  - kliknij żeby zmienić
Białystok 160 zł Bielsko-Biała 120 zł Bydgoszcz 150 zł Bytom 120 zł Chorzów 160 zł Częstochowa 150 zł Gdańsk 180 zł Gdynia 160 zł Gliwice 190 zł Głogów 189 zł Konin 150 zł Koszalin 130 zł Lubenia 180 zł Lublin 180 zł Łaziska Górne 130 zł Łódź 190 zł Niepołomice 190 zł Ostrów Wielkopolski 200 zł Polkowice 189 zł Poznań 250 zł Puławy 120 zł Radom 119 zł Reda 180 zł Ruda Śląska 130 zł Rybnik 120 zł Słupsk 160 zł Szczecin 159 zł Tarnów 170 zł Tychy 170 zł Władysławowo 180 zł Zabrze 220 zł
Wrocław   (zmień)

Cena:

Cena: 160 zł

P0008692