Lot wiatrakowcem – Oborniki

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

15 minut

Lokalizacja

Lądowisko Słonawy, ul. Wybudowanie 129, Słonawy

Więcej informacji

Pogoda

W przypadku niekorzystnych warunków (silny wiatr, deszcz, niski pułap chmur, mgła itp.) lot może zostać przełożony na inny termin, ustalony wspólnie z osobą obdarowaną.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się atrakcji z wyznaczonego miejsca.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalny wiek wynosi 16 lat, zaś maksymalna waga 105 kg. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Podczas lotu można wykonywać pamiątkowe zdjęcia i filmy własnym sprzętem.

Opinie (7)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-01-16

Wspaniały prezent dla każdego.
Super przeżycie i wspaniałe widoki.
Adrenalin dla amatorów latania.
Spotkanie z pilotem dało nam osobom bez znajomości latania co prawda połowiczną ale wspaniałą wiedzę.
Prowokuje nas do dalszych poszukiwań przeżyć lotniczych z Prezentem Marzeń.

2021-04-21

Lot na pewno na dlugo pozostanie mi w pamieci mimo, ze jak dla mnie byl troche krotki ;) ale widoki zdecydowanie wynagradzaja czas lotu

2021-04-21

Kupiłem 15 minutowy lot wiatrakowcem dla żony z okazji jej urodzin. Moja żona jest wielkim pasjonatem lotnictwa więc nie mógłbym wybrać jej lepszego prezentu. Polecam

Dodaj Opinię

Lot wiatrakowcem – Oborniki

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Zapoznawczy lot wiatrakowcem dla jednej osoby. Lot trwa do wyboru 15 lub 30 minut i rozpoczyna się na Lądowisku Słonawy, ok. 6 km od Obornik i 35 km od Poznania.

Komu podarować lot wiatrakowcem?

  • Osobie, która lubi przygody
  • Przyjacielowi, który pasjonuje się lotnictwem
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w roli pasażera wiatrakowca

Lot wiatrakowcem

Lot wiatrakowcem to emocjonująca przygoda, która na długo zapisze się w pamięci. Wiatrakowiec to statek powietrzny, który może wzbić się na dużą wysokość, zagwarantować ogromną adrenalinę oraz piękne widoki. W zależności od wybranego wariantu lot trwa 15 lub 30 minut. Podczas krótszego lotu pasażer będzie mógł podziwiać panoramę Obornik z lotu ptaka, a przy odrobinie szczęścia, również Poznań. Trasa 30-minutowego lotu wiedzie nad słynny zamek w Stobnicy, jednak na życzenie osoby obdarowanej, pilot może obrać inny kierunek. Lot reaizowany jest wiatrakowcem Xenon 2 RST, który posiada zamkniętą i ogrzewaną kabinę. Na jego pokład można zabrać aparat lub inne urządzenie do robienia pamiątkowych zdjęć lub filmów.

Wiatrakowiec

Wiatrakowiec to statek powietrzny, który łączy cechy śmigłowca i samolotu, dzięki czemu zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Potrzebuje tylko kilkanaście metrów do startu i lądowania, co sprawia, że loty wiatrakowcem mogą odbywać się praktycznie w dowolnym terenie. Wirnik wiatrakowca nie jest napędzany silnikiem, a napływającym powietrzem, dlatego też statek nie może poruszać się nisko nad ziemią. Wiatrakowiec może natomiast latać z niewielką prędkością, a nawet w zależności od siły wiatru, zawisnąć w powietrzu.

Bezpieczeństwo

Lot wiatrakowcem poprzedzony jest krótkim szkoleniem z instruktorem. W jego ramach instruktor opowie o wiatrakowcach, zapozna z regulaminem i zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi podczas lotu. Przedstawi także kilka ciekawostek dotyczących lotnictwa oraz wręczy uczestnikowi słuchwaki lotnicze i wyjaśni sposób komunikowania się z ich pomocą. Lot wiatrakowcem realizowany jest z udziałem licencjonowanego pilota, który posiada na swoim koncie setki odbytych lotów. Wiatrakowiec uważany jest za jedną z najbezpieczniejszych maszyn lotniczych. Jest praktycznie całkowicie niewrażliwy na turbulencje, nie wpada w korkociąg.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala przekonać się, jaka adrenalina towarzyszy w powietrzu podczas lotu
  • Stwarza okazję do podziwiania pięknych widoków
  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
pinezka
Czas trwania:  15 minut

Cena: 239 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto