Lot w tunelu aerodynamicznym – Leszno

3581

Swobodny lot w tunelu aerodynamicznym dla 1 osoby. Atrakcja realizowana na terenie leszczyńskiego lotniska, ok. 1 godzinę jazdy od Poznania.

Komu podarować lot w tunelu aerodynamicznym?

 • Miłośnikowi sportów ekstremalnych
 • Pasjonatowi latania
 • Każdemu, kto chciałby zaznać uczucia swobodnego lotu

Atrakcja

Lot w tunelu aerodynamicznym to doskonały pomysł na prezent i niesamowita okazja by zaznać uczucia swobodnego lotu. Tunel aerodynamiczny w Lesznie jest najszerszym tunelem w Europie Środkowo-Wschodniej i ma aż 4,66 m średnicy. Dzięki swoim rozmiarom, symulator zapewnia dużą swobodę ruchu i pozwala na wykonywanie widowiskowych akrobacji powietrznych. 

Bezpieczeństwo

Lot w tunelu aerodynamicznym pozwala zaznać uczucia swobodnego lotu, przy zachowaniu całkowitego poczucia bezpieczeństwa. Przed wejściem do tunelu, uczestnik otrzyma kombinezon, kask i gogle, a także przejdzie szkolenie z zasad bezpieczeństwa, nauczy się przyjmować prawidłową pozycję lotu oraz opanuje podstawowe znaki komunikacyjne. W czasie lotu uczestnikowi cały czas towarzyszy instruktor, który czuwa nad prawidłowym przebiegiem realizacji.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o lataniu
 • Pozwolisz zaznać uczucia swobodnego spadania
 • Podarujesz ciekawy prezent, pełen niezapomnianych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - W powietrzu

Kup w zestawie 37 lokalizacji

PrezentMarzeń - W powietrzu349 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  FreeFlyCenter, ul. Szybowników 28, Leszno

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, sportowy strój i sznurowane obuwie na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Maksymalna, dopuszczalna waga uczestnika to 110 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik zostanie wyposażony w kombinezon, kask i gogle. Przeciwwskazania do lotu: urazy barku i kręgosłupa, epilepsja, choroby serca i układu krążenia, zaburzenia psychiczne.

#Marcin

Spora dawka pozytywnych emocji, miła obsługa i świetna atrakcja!

#Daria

Decyzja o przyjeździe do tunelu FreeFly Center była w 100% trafiona. Cała ekipa, z którą tam pojechałam była zadowolona, że razem zrobiliśmy coś szalonego. Ten tunel to świetna rzecz dla każdego. Myślę, że jeszcze się tam pojawimy.

#Lech

Czuć ten niesamowity klimat. Mimo, że przebywanie w tunelu liczy się w minutach, można przyjrzeć się na żywo jak bawią się inni. SUPER :-)!

#Aleksandra

Dzień dobry, czy minuta w tunelu to stosunkowo długo? czy to coś na zasadzie wejść i wyjść?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam serdecznie, lot w tunelu wymaga pracy mięśni i odpowiedniej koordynacji ruchowej, dlatego po jakimś czasie bywa męczący. Minuta może być wystarczająca dla osoby początkującej, natomiast jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji. Pozdrawiam, Nina Seroka

#halina

Witam, proszę o informację czy są jakieś przeciwskazania wiekowe. Jaka cena dla większej grupy. Pozdrawiam Halina Makowczyńska

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, atrakcja dostępna od 14 roku życia. Maksymalna, dopuszczalna waga uczestnika to 130 kg. Cena dla większej grupy pozostaje taka sama - wykupuje się określoną ilość pojedynczych voucherów. Gdyby było to duże zamówienie, możemy zaproponować rabat w wysokości 5% od całkowitej kwoty. Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

Social Media
Płatności
product