Lot w tunelu aerodynamicznym – Poznań

Marzysz o swobodnym lataniu, ale przeraża Cię wizja nieograniczonej przestrzeni, brak widoczności stałego lądu? Paraliżuje Cię wysokość? Bez obaw! Teraz Twoje marzenia mogą się spełnić i to bez konieczności walki ze swoimi lękami i słabościami.

Tunel aerodynamiczny inaczej zwany symulatorem swobodnego lotu to urządzenie, w którym zaznasz niesamowitych wrażeń. Gigantyczne turbiny generują ogromne masy powietrza, które pędząc z prędkością ponad 300km/h uniosą Cię dając tym samym uczucie swobodnego lotu. Dzięki tak wytworzonemu huraganowemu wiatrowi, który jest pod stałą kontrolą obsługi tunelu i pracy Twoich mięśni, będziesz mógł w pełni kontrolować przebieg lotu. Wpływasz na kierunek lotu, wznoszenie się lub opadanie. Jeśli nie masz doświadczenia nie przejmuj się. Nad Twoim bezpieczeństwem stale czuwa wykwalifikowany instruktor. Podsumowując: lot w tunelu aerodynamicznym pozwoli Ci na identyfikację z prawdziwym skoczkiem spadochronowym, bez konieczności wznoszenia się na pułap 4000m! Ponadto uczucie swobodnego spadania podczas skoków spadochronowych trwa ok. 50 s. W tunelu możesz latać nawet kilka razy dłużej!

Podejmij walkę z odwiecznymi siłami grawitacji i podaruj swojemu ciału prawdziwą przygodę na ogromnej fali pędzącego powietrza. Wybierz lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie, by zasmakować uczucia prawdziwego latania. Tuż przed tą atrakcją zostaniesz przeszkolony przez instruktorów. Założysz kombinezon, kask oraz gogle i rzucisz się w wir niesamowitego przeżycia! Lot w tunelu aerodynamicznym w Lesznie to niezwykłe doświadczenie, które zagwarantuje Ci niepowtarzalne emocje!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 4 lokalizacje

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Szybowników 28, Leszno, Centralna Szkoła Szybowcowa, FreeFlyCenter

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy swobodny strój.

 • Wymagania

  Atrakcja dostępna od 14 roku życia. Od osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda opiekuna. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Maksymalna, dopuszczalna waga uczestnika to 130 kg.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik zostanie wyposażony w kombinezon, kask i gogle. Przeciwwskazania do odbycia lotu: urazy barku i kręgosłupa, epilepsja, choroby serca i układu krążenia, zaburzenia psychiczne.

#Daria

Decyzja o przyjeździe do tunelu FreeFly Center była w 100% trafiona. Cała ekipa, z którą tam pojechałam była zadowolona, że razem zrobiliśmy coś szalonego. Ten tunel to świetna rzecz dla każdego. Myślę, że jeszcze się tam pojawimy.

#Lech

Czuć ten niesamowity klimat. Mimo, że przebywanie w tunelu liczy się w minutach, można przyjrzeć się na żywo jak bawią się inni. SUPER :-)!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł