Lot w tunelu aerodynamicznym – Warszawa

3581

Swobodny lot w tunelu aerodynamicznym w Konstancinie-Jeziornej. Realizacja odbywa się w tunelu aerodynamicznym przygotowanym do ćwiczenia skoczków spadochronowych. Bezpieczeństwo atrakcji jest zapewnione przez instruktorów z wieloletnim stażem.

Komu można podarować lot w aerotunelu?

 • miłośnikom skoków spadochronowych
 • osobom lubiącym adrenalinę
 • chłopakowi lub mężowi

Aerotunel

Jak to działa? W dużym uproszczeniu tunel aerodynamiczny to ogromna tuba z wiatrakiem u podstawy. Wytwarza on wiatr o prędkości 200 km/h, silny na tyle, by utrzymać ciężar dorosłego człowieka i zasymulować efekt swobodnego spadania.

Atrakcja lot w aerotunelu

Utrzymanie się w powietrzu w prawidłowej pozycji to nie lada wyzwanie, wymagające użycia większości partii mięśni. Szczegóły na temat poprawnej postawy ciała podczas lotu, zachowania w tubie i wszelkie inne przydatne wskazówki przekaże instruktor w trakcie 15-minutowego szkolenia teoretycznego. Instruktorzy poinstruują także, jak znaleźć swój środek ciężkości, co jest kluczową sprawą, by jak najlepiej wykorzystać możliwości tunelu.

Zamiast skoku ze spadochronem

Skok z wysokości 4000 m to dla niektórych ogromny stres, przez co nigdy się na niego nie zdecydują. Lot w aerotunelu to uczucie skoku ze spadochronem, swobodnego spadania, dzięki któremu zaledwie kilka metrów nad ziemią obdarowany może poczuć się jak kilka tysięcy metrów nad ziemią w skoku tandemowym. To doskonała alternatywa a może wstęp do skoku ze spadochronem...

3 minuty to dużo czy mało?

Jeśli wydaje Ci się, że trzy minuty to za mało, spokojnie – to wystarczy, by po opadnięciu adrenaliny czuć w swoim ciele mięśnie, o istnieniu których niewiele osób zdaje sobie sprawę. Podczas przeciętnego skoku ze spadochronem etap swobodnego spadania trwa zwykle o połowę krócej, niż lot w tunelu! 

Przebieg atrakcji

 1. Umówienie daty i godziny - muszą  być odpowiednie warunki pogodowe
 2. Szkolenie teoretyczne
 3. Lot w aerotunelu pod nadzorem instruktora
 4. Podsumowanie lotu i wskazówki na przyszłość od instruktora
 5. Emocjonujące opowieści wśród znajomych

Bezpieczeństwo

Całość realizacji odbywa się w otoczeniu profesjonalnej ekipy, która przez cały czas dba o bezpieczeństwo. Dodatkowo aerotunel wyposażony jest w siatki bezpieczeństwa, które nie pozwalają na zbyt wysoki lot, co minimalizuje nieprzewidziane zdarzenia. Na miejscu realizacji znajduje się również sprzęt, który zabezpiecza całe wydarzenie.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Kupujesz emocje, które zostaną w pamięci na całe życie
 • Spełniasz marzenie o skoku zapewniając pełne bezpieczeństwo
 • Kupujesz prezent gotowy do wręczenia
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Okolice Warszawy

 • Czas trwania

  3 minuty lotu.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy, realizowany od kwietnia do października, wyłącznie w określone weekendy. Loty nie odbywają się w temperaturze poniżej zera stopni Celsjusza.

 • Informacje dla oglądających

  Zachęcamy do przybycia z osobami towarzyszącymi, mogącymi obserwować i fotografować całą zabawę.

 • Obowiązujący strój

  Komfortowe ubranie sportowe (niekrępujące ruchów), obuwie sznurowane z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Min. wiek uczestnika to 15 lat (za pisemną lub osobistą zgodą rodzica / opiekuna prawnego). Max. waga uczestnika to 100 kg przy max. wzroście 195 cm. Uczestnik przed realizacją prezentu zostaje zapoznany z regulaminem lotu, który należy podpisać.

 • Informacje dodatkowe

  Prezent obejmuje: szkolenie, niezbędny sprzęt (kombinezon, kask, okulary, zatyczki do uszu) oraz 3 minuty lotu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zdrowotnych związanych z uprawianiem sportów ekstremalnych, polecamy konsultację z lekarzem.

#Wiktor77

Naprawdę, po pobycie w tunelu aerodynamicznym można doznać prawdziwej euforii. To jest niesamowite uczucie, powiedziałbym, że dalej jest już tylko skok ze spadochronu, a jeszcze dalej stan nieważkości, no ale niestety stan nieważkości nie kosztuje 199 zł :( Więc za tą cenę naprawdę polecam.

#Anna

Marzył mi się skok ze spadochronem, ale za bardzo się bałam, więc doradzono mi tunel i to był strzał w dziesiątkę, bo emocje też ogromne, a wszystko w 100% bezpieczne. Mimo tego, że to tylko 3 minuty, ma się wrażenie, że trwa dużo dłużej. Instruktor cudowny, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Przy okazji można dowiedzieć się wiele o własnym ciele. Polecam serdecznie.

#Paweł

Cały czas się uśmiechałem będąc w tubie. To niewiarygodne jak dziś można się bawić :D. Powiem szczerze, że nie jest łatwo utrzymać równowagę, tak więc zalecam nieco ostrożności ;). Pozdrawiam

#Alicja

Ja akurat nie latałam w Warszawie a w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. I powiem wam, że do końca życia będę pamiętała ten dzień. To było niesamowite i takie nietuzinkowe przeżycie. Pracują tam bardzo mili ludzie, instruktorzy wszystko dokładnie tłumaczą. Jeśli brakuje Wam pomysłu na prezent - to nawet się nie zastanawiajcie!

#Monika

Czy jest możliwość aby cała zabawa w tunelu została nagrana kamerką?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, jest możliwość nagrania filmu we własnym zakresie, np. przez osobę towarzyszącą. Pozdrawiam, Nina Seroka

Social Media
Płatności
product