Lot w tunelu aerodynamicznym dla dzieci – Poznań

Tunel aerodynamiczny to rodzaj symulatora lotu. Stałe masy powietrza, generowane przez turbiny tunelu potrafią wznieść i utrzymać ludzkie ciało ponad powierzchnię podłogi. Dzięki temu każdy  z nas ma okazję do odbycia lotu, który symuluje moment swobodnego spadania podczas oddawania skoku ze spadochronem. Lot w tunelu aerodynamicznym to wspaniała okazja, by zaznać ekstremalnych emocji i mocnych wrażeń bez konieczności oddawania skoku z wysokości. Lot w tunelu aerodynamicznym to rewelacyjna forma aktywności fizycznej dla każdego, bez względu na wiek! 

Lot w tunelu aerodynamiczny w Lesznie dla dzieci adresowany jest do małych bohaterów, którym nie straszna jest walka z grawitacją. To niepowtarzalna okazja, by mali ochotnicy mogli choć przez chwilę unieść się w powietrze i latać. Instruktor zadba o to, by atrakcja była w 100 % bezpieczna. W tym celu przeprowadzi szkolenie, podczas którego przedstawi małemu uczestnikowi prawidłową pozycję i udzieli wszelkich niezbędnych wskazówek dotyczących zachowania podczas lotu. Twój mały śmiałek zostanie ubrany w kombinezon, kask i gogle, by z atrakcji czerpać jak najwięcej radości. Nie pozostanie już nic poza świetną zabawą podczas unoszenia się w powietrzu!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Szybowników 28, Leszno, Centralna Szkoła Szybowcowa, FreeFlyCenter

 • Czas trwania

  Zależy od wybranego wariantu.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą obserwowały lot.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy swobodny strój.

 • Wymagania

  Prezent dostępny dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Osoby niepełnoletnie realizują prezent w obecności opiekuna. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik zostanie wyposażony w kombinezon, kask i gogle. Przeciwwskazania do odbycia lotu: urazy barku i kręgosłupa, epilepsja, choroby serca i układu krążenia, zaburzenia psychiczne.

#Anna

Mateuszek był bardzo zadowolony. Dać coś takiego dziecku, o czym ja nawet nie mogłam pomarzyć :)... Ania

#Zofia

Mój syn jest małym bohaterem. Odwiedzaliśmy tunel w Lesznie już 2 razy, bo młodemu tak się spodobało. Cieszy mnie fakt, że z tunelu mogą korzystać też dzieci. Zamiast kolejnych zabawach można wydać pieniądze na tunel aerodynamiczny. Antoś był wniebowzięty.

#Jolanta

Zbliżają się urodziny mojego syna i planuje dla niego taką niespodziankę. Wybrałam tunel w Lesznie, bo poleciła mi go moja przyjaciółka. Mam nadzieję, że Antek będzie zadowolony z prezentu.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł