Lot motolotnią z filmowaniem – Gorzów Wielkopolski

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

20 minut

Lokalizacja

Lot realizowany z lotniska Trzebicz Nowy (ok. 50 km od Gorzowa Wielkopolskiego) lub z lądowiska koło Witnicy (ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego).

Więcej informacji

Pogoda

Lot może być odwołany ze względu na silny wiatr, deszcz, zbyt niską podstawę chmur lub temperaturę poniżej 15 stopni Celsjusza. Wtedy należy wybrać inny termin.

Informacje dla oglądających

W realizacji bierze udział wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Ubiór zależny od warunków temperaturowych, ale zawsze pełny, bez odsłoniętych części ciała.

Wymagania

Pasażer musi mieć ukończone 16 lat lub pisemną zgodę opiekuna prawnego. Maksymalny wzrost pasażera to 200 cm, a waga 100 kg. Konieczna wcześniejsza rezerwacja.

Informacje dodatkowe

Na miejscu realizacji należy okazać voucher. Pasażer przed lotem podpisuje oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych oraz o zapoznaniu się z zasadami lotu.

Opinie (5)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2024-06-05

Rewelacja!!! Gorąco polecam.

2024-05-07

Świetnie przeżycie!
Na swoją kolej w realizacji bonu trzeba trochę poczekać, jednak warto, bo wtedy pilot dobierze jak najlepszą pogodę na lot.
Polecam wszystkim niezależnie od wieku. Adrenalina jest, jednak bez obaw- start i lądowanie spokojne. Pilot przesympatyczny, opowiada sporo ciekawostek co także umila lot i rozładowuje napięcie.

2023-09-26

Niezapomniane wspomnienia i super doświadczenie ❤️ Pan Grzegorz ma świetne podejście, lot to czysta przyjemność, bez grama strachu (no może z odrobinką emocji 😉 ). Polecam wszystkim niezdecydowanym, nie ma się czego bać, a widoki na zawsze zapamiętam ☺️

Dodaj Opinię

Lot motolotnią z filmowaniem – Gorzów Wielkopolski

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Lot motolotnią z filmowaniem realizowany z lotniska Trzebicz Nowy (ok. 50 km od Gorzowa Wielkopolskiego) lub z lądowiska koło Witnicy (ok. 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego). Do wyboru 10, 20, 30, 45 lub 60 minut lotu. Czas lotu to rzeczywisty czas przebywania w powietrzu. Nie jest wliczana odprawa przed lotem, kołowanie, instruktaż itd.

Komu podarować lot motolotnią?

  • Ukochanemu, który uwielbia stawiać czoła nowym wyzwaniom

  • Miłośniczce podniebnych przygód, która nie latała jeszcze motolotnią

  • Bliskiej osobie, która zawsze chciała zobaczyć okolice Gorzowa Wielkopolskiego z innej perspektywy

Lot motolotnią

Lot motolotnią to podniebna przygoda, której realizacja na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Motolotnia wyposażona jest w interkom, więc podczas lotu uczestnik może rozmawiać z pilotem. Loty odbywają się z lotniska Trzebicz Nowy (siedziba Aeroklubu) lub z lądowiska koło Witnicy. Dokładna trasa jest ustalana na etapie rezerwacji. Najlepsze warunki do lotu najczęściej panują późnym popołudniem i przed zachodem słońca lub rano — zaraz po wschodzie. Podziwianie świata, który niebawem pójdzie spać lub dopiero co wstał, da niezapomniane wspomnienia. Motolotnia wznosi się z prędkością 3-5m/s. Standardowo lot odbywa się na wysokości 200-400 m, maksymalnie nawet 2 500 m. Voucher obejmuje też filmowanie, więc uczestnik otrzyma pamiątkę. Realizacja lotów odbywa się od początku kwietnia do końca października.

Motolotnia

Motolotnia, którą będzie realizowany lot to wózek 2-osobowy firmy Jet Star ze skrzydłem bezmasztowym typu Topless Still TL. Statek powietrzny napędza austriacki silnik Rotax 912 80 HP. Natomiast na pulpicie znajduje się kilka przyrządów, w tym komputer pokładowy MGL Avionics i radio lotnicze KRT-2. Dodatkowo motolotnia wyposażona jest w system ratunkowy Galaxy Rescue System. 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do realizacji lotu motolotnią: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy skonsultować się wcześniej ze swoim lekarzem.

Bezpieczeństwo

Sprzęt ma aktualne dopuszczenie do wykonywania lotów wraz z polisą OC/ubezpieczeniem lotniczym. Lot odbywa się w określonych warunkach pogodowych, które są zmienne. Ostateczna decyzja o wylocie należy do pilota. Loty mogą być odwołane ze względu na silny wiatr, deszcz, zbyt niską podstawę chmur lub temperaturę poniżej 15 stopni Celsjusza.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o lataniu

  • To okazja, by ujrzeć okolicę z zupełnie innej perspektywy

  • Jest przeżyciem, które na długo zapisze się w pamięci

Czas trwania:  20 minut

Cena: 300 zł

ktoś kupił ten produkt
13 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto